Şeffaf Onduline Faydaları

Şeffaf Onduline İle Güneş Işığından Maksimum Fayda saylayın

Şeffaf onduline faydaları , İleri teknoloji ile üretilen onduline çatı kaplama levhaları son derece dayanıklı yapıları ile modern yapıların çağdaş şatı çözümü olarak dikkat çekerken, bunun yanında, gelişmiş teknolojiden daha fazla yararlanarak, kullanım avantajlarını da şekillendirmektedir. ARGE çalışmaları ve yapılan fizibilite çalışmaları ile geliştirilen yeni ürünlerden biri de güneş ışığından maksimum fayda sağlayan ve teras gibi kapatmalarda etkili ve kolay uygulanabilen çözümler arasında ilk sırada gelen şeffaf onduline fiyatları uygulamaları ile güneş ışığından maksimum verim sağlayarak elde edeceğiniz aydınlatma ile elektrik faturalarınızda avantaj sağlayabileceksiniz.

effaf onduline 2 - Şeffaf Onduline Faydaları
şeffaf onduline

Geleneksel Çatı Çözümlerine Modern Alternatif; Şeffaf Onduline

Çatı arası odalarında, teras kapatmalarında ve yalıtım malzemesi kullanımı gerektirmeyen tüm çatı uygulamalarında güvenle kullanılan şeffaf onduline diğer onduline sistemleri gibi bitüm emdirilmiş organik elyaf ve reçinenin birleşiminden meydana gelmiştir. Esnek yapısı ile gerek taşıma gerekse stok avantajına sahip yeni ürünün uygulama aşamasında da çatı iskelet yapısı üzerine sabitleme elemanları ile monte edilmek suretiyle yapılan uygulamalarda tüm çatı yerine lokal çözümlerle dekorasyon konusunda da yaratıcı çözümlere ulaşılabilmektedir.

effaf onduline - Şeffaf Onduline Faydaları
şeffaf onduline aydınlık

Etkili Bir Doğal Aydınlatma İçin Tercihiniz; Şeffaf Onduline

Esnek yapısının getirdiği çatlama ve kırılmalara karşı dayanımın yanında, havadaki kimyasal ve biyolojik etkenlere karşı da son derece dayanıklı olması ile dikkat çeken şeffaf onduline, etkili bir aydınlatma için tercih edilmektedir. Teras, çatı katı odalarının yanı sıra, geniş mekanlarda oluşturulan sebze ve meyve seralarında da doğal aydınlatma ile önemli bir maliyet avantajına sahip olması, yaş sebze ve meyve üreticilerinin bu ürünü tercih etmelerinde önemli bir kriter haline gelmektedir.

polyester aydınlık - Şeffaf Onduline Faydaları
şeffaf polyester aydınlık

Şeffaf Ondulıne Hayvancılıkta Da Güvenle Kullanılmaktadır

Sera ve bahçelerde sebzelerin gün ışığı ile aydınlatılmasının yanında, soğuk kış günlerinde don tehlikesi yaşamadan doğal ışık ile gerekli desteği alabilmesi için büyük avantaj sağlayan şeffaf onduline çatı kaplama malzemeleri, geleneksel ondüline formu ile üretilmiş olup içerisinde boya bulunmaması nedeniyle yüksek derecede çevre dostu ürün kategorisinde değerlendirilebilmektedir. Çiftçilerin yanı sıra hayvancılık ile uğraşanların da ahırlarında ve kapalı alanlarında güvenle kullanabilecekleri ürün paslanmayan, küf ve UV ışınlarına geçit vermeyen yapısı ile hayvanların sağlıklı büyümeleri için gereken ortamı da hazırlamaktadır.

polyester - Şeffaf Onduline Faydaları
şeffaf aydınlık