9 sonuç gösteriliyor

Çelik konstrüksiyonun kullanıldığı her alanda sistemin dayanıklılığını arttırmak için NPI profiller kullanılmaktadır. En dayanıklı demir çelik ürünlerinden biri olarak çok katlı konut ve diğer binaların inşasında vazgeçilmez bir parçadır. Tüm betonarme yapıların dayanıklılığını arttırmak için bu kuvvetli demirlerden yararlanılır.

Yeni yapılan inşaatlarda da tadilat yapılan yapılarda da tercih edilen oldukça popüler bir yapı malzemesidir. Yapılar ve farklı makinelerde kullanılabilecek en sağlam demirlerdir. NPI demir ölçü ve ebatları belli standartlarda olur.

Ağırlık ve boyut orantılı olmak üzere farklı ebatlarda seçenekler vardır. 80, 100, 160.200.240 gibi ebatlarda ürün seçenekleri tercih edilebilir.

NPI Profillerin Özellikleri

Sanayi demiri olarak adlandırılan bu demir çelik ürünü özel nitelikli bir üründür. Boyutları değişebilen profiller iş gücünü azaltmaya yardımcı olur.

Kullanıldığı sistemin çok daha fazla dayanıklı olmasını sağlar. Beton yapılarda yapıya güç katar. Sağlam binaların yapı malzemesi olarak çok çeşitli alanlarda kullanılır. NPU ise profillerin çift taraflı olarak üretilmesiyle elde edilir.

İnşaat ve sanayi sektörlerin vazgeçilmez yapı malzemelerinden biridir. Güçlü yapıların farklı bölümlerinde bu profiller kullanılır. Dış etkenlere ve baskılara karşı yüksek dayanıklılığa sahiptir. Gündelik hayatta kullanılan birçok üründe bu malzeme bulunur. Mobilya, beyaz eşya, otomotiv gibi farklı alanlarda sıklıkla kullanılır. Profillerin demir çelik niteliği en yüksek kalitedir.

NPI Profillerin Kullanım Alanları

Kullanım alanı en geniş yapı malzemelerinin başında gelen NPI profiller tarım makinelerinin üretiminde, otomotiv sektöründe, iş makinelerinin üretiminde, gemi sanayinde, mobilya ve beyaz eşya sektöründe, inşaat sektöründe yaygın olarak kullanılır. Uzun yıllar dayanması gereken tüm makinelerde ve yapılarda bu profillerden yararlanılır.

Kullanıldığı yapıya ya da makineye kalite ve dayanıklılık sağlar. Bu nedenle de tüm sektörlerde yaygın olarak kullanıldığı görülür. Demir profil denilince ilk akla gelen malzemedir. Makinler ve yapılar sağlamlığını bu demir profillere borçludur.

İnşaat sektörünün en tanınan yapı malzemelerinden biridir. Güç ve sağlamlık bu profillerin sağladığı şeylerdir. Kullanım alanları oldukça geniştir. Kullanım alanına göre standart boyutlardan tercih yapılabilir

NPI Profillerin Fiyatları

NPI fiyatları boyutlarına göre değişir. Kullanım alanının ölçülerine göre seçim yapıldığında boyuta göre fiyat ortaya çıkar. Dünyanın en sağlam demirleri olarak bu demir profillerin çok fazla maliyetli olmadığını söyleyebiliriz.

Kullanım alanına göre ne kadar alınacağı ve boyutları belirlenir. Buna göre de fiyat anlaşılır. Firmamız maliyet hesaplama kolaylığı ile ihtiyacınız olan profillerin ne kadar tutacağını kolay öğrenmenizi sağlıyor. En iyi fiyat avantajıyla kaliteli demir profillere ulaşma şansınız var.

NPI profiller, bir kez alınan ve yıllarca güvenle kullanılması gereken ürünlerdir. Boyut hesaplaması ve kalite tercihi bu nedenle önemlidir. Yüksek kalite ürünlerle istediğiniz her alanda aradığınız dayanıklılığı yaratabilirsiniz. Bu tür destekleyici demir malzemelerin kalitesi sağlamlık açısından önemli olduğundan seçimi doru yapmanız gerekir.

NPI Profiller Nereden Alınır?

Profil ve galveniz saç ürünlerimiz arasında yer alan bu demir profillerde istediğiniz boyutta seçim yapabileceğiniz ürün yelpazesi sunuyoruz. Her bir adedinin kaç metre ve kaç kilogram olduğunu görerek seçim yapma şansınız bulunuyor.

Sitemizden bize mesaj bırakarak ürünler hakkında detaylı bilgi de alabilirsiniz. Kullanılacak alana göre NPU profiller de tercih edilebilir. İki demir profil çeşidini de sitemizden sipariş ederek avantaj sağlayabilirsiniz. Yapı malzemeleri arasında seçim yaparken en fazla dikkat edilmesi gereken ürünler bunlardır. Çünkü yapının tüm dayanıklılığını, gücünü demir profiller oluşturur. Firmamız bu ürünlerde en kaliteli seçeneklere kolay ulaşma imkânı sunuyor. Seçimizi yaparak kolay ve güvenilir şekilde siparişinizi verebilirsiniz.

NPI Profil Fiyatları İle İlgili Sık Sorulan Sorular

 • Uncategorized FAQ
 • NPI Profil Fiyatları Nelerdir?

  NPI Profil Fiyatları, 1 boy (6 metre) olan dolu demirlerin fiyatlarıdır.

 • NPI Profil Ölçüleri Nelerdir?

  NPI profil ölçüleri 6 metre ve 12 metre olarak standart üretilmektedir.

 • NPI Profil Özellikleri Nelerdir?

  NPI profilleri çok çeşitli kalınlık ve ebatlarda üretilir .Detaylı bilgi için tablomuzu inceleyebilirsiniz.

 • NPI Profillerin Kullanım Alanları Nerelerdir?

  Az katlı konut veya sanayi tipi binaların yapımında, çok katlı konut, iş merkezi vb. binaların yapımında, her türlü betonarme yapının dayanıklılığını arttırıcı tadilatlarda, tarım makinaları imalatında ve çelik konstrüksiyonun kullanıldığı her alanda kullanılır.