3 sonuç gösteriliyor

Çatı Çıkış Kapağı Kullanımı ve Özellikleri

Çatılar, yapıların göğe açılan kısmıdır. Her ne kadar yaşam, yapı içerisinde devam etse de zaman zaman çatıya çıkılması gerekir. bu, kimi zaman tamir ve bakım için olabilir kimi zaman herhangi bir kurulum için olabilir. İşte tüm bu ihtiyaçları doğru bir şekilde karşılamak adına çatı çıkış kapağı ürünlerimizi tercihe sunuyoruz. Farklı modellerde, farklı ham maddelerde bulabileceğiniz ürünlerimiz, hem kullanım kolaylığı sağlayacak hem de fonksiyonel olacak niteliktedir. Çatı çıkış kapakları sayesinde çatıya giriş çıkışlar esnasında büyük kolaylık sağlanıyor.

Çatı Çıkış Kapağı

Çatı Çıkış Kapağının Fonksiyonları

Çatıların donanımı, yapıların sağlığı ve konforu için çok önemlidir. çünkü yağmur, kar, rüzgar, sıcak gibi dış etkenlere en çok maruz kalan alanlar çatılarıdır. O yüzden çatı kaplamalarında ısı yalıtımlı, ses yalıtımlı, yangına karşı dayanıklı ürünler kullanılıyor. Bu sayede hem yapıların kullanım ömrü azalıyor hem yapıları kullananların dış etkenlerden etkilenmemesi sağlanıyor hem de tasarruf sağlanmış oluyor. Farklı çatı kaplama ürünleri ile elde edilen bu avantajların çatı çıkış kapağı ile de devam ettirilmesi gerekir. uygulanacak çatı çıkış kapağının da aynı kaplama malzemeleri gibi üstün niteliklere sahip olması gerekir. İşte Küçükdeveci olarak müşterilerimizi en kaliteli çatı çıkış kapağı ürünleri ile buluşturuyoruz. Her türlü talebi ve tercihi en iyi biçimde karşılıyor, çatıların daha kullanışlı hale gelmesini sağlıyoruz.

Çatı Çıkış Kapağı Modelleri ve Sandviç Panel Kapakları

Firmamızın satışını yaptığı çatı çıkış kapağı ürünleri şunlardır:

  • Sandviç Panel Çatı Çıkış Kapağı.
  • Shingle Çatı Çıkış Kapağı.
  • Trapez Çatı Çıkış Kapağı.

Sandviç panel çatı çıkış kapağı ürünlerimiz, 1 mm kalınlığında, modern görünüme sahip, özel tasarımlı ve son derece kullanışlı bir üründür. çatı çıkışlarınız için mükemmel bir çözümdür. çatıya giriş çıkışları daha güvenli ve pratik hale getirdiği gibi uygulama alanlarında ekstra ışıklandırma ve havalandırma imkanı da sağlar. Montajı kolaydır. Darbelere ve zorlu hava koşullarına karşı son derece dayanıklı olmasının yanında ısı cam özelliği de vardır. bu sayede ısı yalıtım görevini de yerine getirir. Özel izolasyonlu yapısı sayesinde su sızdırmaz, sandviç panel çatı uygulamasının yapıldığı bütün alanlarda rahatlıkla kullanılabilir.

Shingle ve Trapez Çatı Çıkış Kapağı Modelleri

Shingle çatı çıkış kapağı ürünlerimiz, shingle ve membran uygulamalarına uygun bir seçenektir. 5 mm temperli renkli cam kapağa sahiptir. Eksiz pres, tek parça gövdeye sahiptir. 1 mm saçtan imal edilen shingle çatı çıkış kapağı çeşidimiz kırmızı ve yeşil renklerde tercihe sunulmaktadır. Kauçuk sayesinde su izolasyonu sağlamakta, sızdırmazlık özelliği taşımaktadır. Trapez çatı çıkış kapağı modelimiz, galvaniz ve trapez saçlarla uyumludur. Camlı ve camsız kapak alternatifine sahiptir. kullanımı pratik, montajı hızlıdır. Özel tasarımı sayesinde içeriye kesinlikle toz ve su almaz. Bütün çatı modellerinde üstün performans gösterir.