havalandirma-bacasi

Şıngıl Çatılar İçin Havalandırma Bacası

Firmamızın üretmiş olduğu çatı kaplamaları arasında rengiyle ve dokusu ile dikkat çekmekte olan şıngıl çatılar kaliteli havalandırma bacası ile Entegre edilmelidir. Son dönemin en popüler ve dekoratif anlamda da en çok rağbet gören ürünü Şıngıl çatılardır. Şıngıl çatılar kendisine has olan dokusuyla ve rengiyle dikkat çekmektedir. Çok canlı renklerin kullanılmış olduğu Şıngıl çatıların en büyük dezavantajı içerisinde muhafaza ettiği nem ile deformasyona uğramasıdır. Çünkü nem şıngılda kullanılmakta olan izolasyon malzemelerine belli oranda tesir edebilmektedir. Fakat firmamızın üretmiş olduğu kaliteli Şıngıl havalandırma bacası sayesinde şıngıl kaplamanın çatı formatı ile arasında oluşacak olan her türlü havanın ve nemin dışarıya atılması söz konusu olacaktır.

Havalandırma Bacası Nasıl Monte Edilmektedir?

Çatılarda ısı ve nem izolasyonu sağlayabilmek için uyguladığımız havalandırma bacası tecrübeli ekibimiz tarafından montajlanabilmektedir. Rengine göre üretim yapmış olduğumuz havalandırma bacaları ile çatının dekoratif görünümü bozulmadan istenen nem ve havanın dışarıya tahliyesi mümkün olacaktır. Böylece çatıların içerisinde hava giriş ve çıkışı sağlanarak çatının ömrü ciddi anlamda uzatılmış olacaktır. Çünkü çatılar şıngıl kaplama ile örtüldüğünde eğer hava alma opsiyonu devre dışı kalırsa belli bir süre sonra bir takım sıkıntılar ortaya çıkabilmektedir. Bunun önüne geçebilmek için farklı şekillerde üretmiş olduğumuz havalandırma bacalarını şıngıl rengi ile beraber konuşlandırılarak ortaya dekoratif anlamda da şık bir çözüm çıkartmaktayız.

Havalandırma Bacası Yalıtımı

Eğer tercihiniz çatı için şıngıl çatı kaplamasından yanaysa mutlaka firmamızın sunmuş olduğu havalandırma bacası ürünlerinden de satın alıp montajını yaptırmalısınız. Böylece şıngıl kaplama ile oluşturulan çatıların çok daha uzun ömürlü olmasına katkı sunulacaktır. Nem akışının ve hava sirkülasyonunun sağlanmasına katkı sunan havalandırma bacalarının çatıya montajında da yine firmamız devreye girebilmektedir. Çünkü çatı kaplamalarının tam olarak yerine oturtulması yağmur ve kar sularından %100 oranında izolasyonunun sağlanması için çeşitli yalıtım çözümleri de kullanılmalıdır. firmamız bacaların tam olarak montajının sağlanabilmesi için nitelikli unsurları devreye soktuğundan dolayı hiçbir şekilde su sızdırma gibi problemler yaşanmayacaktır ki böylece çatılardaki ısı ve su izolasyonu tam olarak sağlanmış olacaktır.

Ekonomik Havalandırma Bacası Çözümleri

Çatının tam anlamıyla izolasyonun sağlanabilmesi için devreye girmekte olan havalandırma bacası uygulamalarında da kurumunuz son derece kaliteli bir üretim tarzı takip etmektedir. Bütün ürünlerimizde olduğu gibi havalandırma bacalarının üretiminde de İSO standartlarına riayet gösterilmektedir. Böylece hem çok dayanıklı ve dekoratif anlamda şık hem de uzun ömürlü olan ürünlerimiz çevreye zarar vermeden çatılarda yerini almaktadır. Gerek konutların çatısında gerekse endüstriyel tesislerin garaj bölgelerinde ve depoların çatısında uygulamış olduğumuz bütün sistemlerde kaliteli malzemeler ön plana geçmektedir. Şıngıl çatı bütünleyicisi olan havalandırma bacalarında da istenen renkte ve kalitede ürünler ekonomik fiyatlarla müşterilerimize sunulmaktadır.

Havalandırma Bacası İçin Bir Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir