9 Adet Betopan Fiyatları Ürünü

Betopan Fiyatları
Betopan Fiyatları

Betopan Fiyatlarını, Ölçüsünü, Kalınlığını, ve Malzeme detaylarını aşağıdaki listede görebilirsiniz.

  • 125×250 8mm Betopan Fibercement 65₺
  • 125×250 10mm Betopan Fibercement 80₺
  • 125×250 12mm Betopan Fibercement 95₺
  • 125×250 14mm Betopan Fibercement 110₺
  • 125×250 16mm Betopan Fibercement 125₺
  • 125×250 18mm Betopan Fibercement 140₺

En uygun betopan fiyatları burada bulabilir hızlı bir şekilde sipariş verebilirsiniz! İnşaat sektörünün ve inşaatla ilgili teknolojilerin gelişmesi ile birlikte karşımızı pek çok yeni ürün çıkmaktadır. Önceleri kullanılan pek çok ürün yerini yeni ve daha gelişmiş ürünlere bırakmıştır. Artık bazı problemlere daha az maliyetle daha ideal çözümler bulunabilmektedir. Hatta bazı ürünlerle birden fazla problemin çözümü bulunabilmektedir. Bu ürünlerden bir tanesi de betopan ve betopan levha ürünleridir.

Betopan Nedir ve Betopan Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Betopan ağaç ve çimentonun başka kimyasallarda kullanılarak karıştırılması sonucunda elde edilen bir levha çeşididir. Üretim ve asıl kullanım amacı kaplama olmasının yanında kullanıcının becerisi ve tercihi ile pek çok alanda betopan ürünlerini görmemiz mümkündür. Yaklaşık olarak yirmi yıldır üretimi yapılmakta olan betopan ile ilgili o zamandan bu zamana pek çok konuda ilerleme kaydedilmiştir.

Kalınlıkları ve desenleri gibi pek çok konuda betopan çeşitlendirilmiştir. Bu kalınlık ve desen seçenekleri sayesinde de betopan fiyatları belirlenmekte ve çeşitlenmektedir. betopan özelikle dış cephe kaplamasında uygun ekonomik ürünler arasında ön sıralarda gelmektedir.