1 Adet Plywood Fiyatları Ürünü

En Uygun Plywood Fiyatları

İzolasyon konusunda üretmiş olduğumuz son modern ürünler arasında yer almaktan plywood fiyatları kendi içinde son derece makul seviyelerde tutulmaktadır. Böylece ülkemizin en kalabalık kenti olan İstanbul’un da gerekli anlamda izolasyon çözümlerine kavuşması için katkı sunmaktayız. Plywood bizim üretmiş olduğumuz duvar ve cephe kaplamaları arasında çok özel bir yere sahip olan izolasyon levhalarına verilen isimdir. Suya ve neme karşı oldukça mukavemeti bulunmakta olan Plywood levhalar birçok alanda kullanılabilmektedir. Ancak genellikle inşaat şantiyelerindeki beton ve iskele kalıplarının oluşturulmasında tercih edilmektedir. Neme dayanıklı yapısı sayesinde beton kalıpların muazzam bir şekilde çıkması için katkı sunulmaktadır. Ayrıca İskele kalıplarında da yine Plywood levhalar ön plana geçmektedir.

Plywood Fiyatları İstanbulPlywood Fiyatları Ve Kullanım Alanları

Üretmiş olduğumuz plywood fiyatları  kendi içinde en makul seviyelerde tutulmaktadır. Böylece birçok şantiyede ve inşaat sahasında kalıp çıkartmak için kullanılmakta olan Plywood dediğimiz ahşap kaplamalar son derece nitelikli yüzey formları olarak dikkat çekmektedir. Çok farklı ağaçlardan elde edilmekte olan Plywood aslında tamamen Natural bir kaplama ürünüdür. Bu yönüyle oldukça beğenilmekte olan plywood birçok alanda da kullanım imkânı bulmaktadır. Sadece kalıp çıkartmak için ve beton direklerin şekillendirilmesinde değil farklı sektörlerde de tercih edilen bir kaplama ürünüdür. Güzel görünümü ve farklı renklerde üretilmesi sebebiyle dekorasyon firmaları tarafından da tercih edilmektedir. Bu şekilde özellikle restoran ve kafeterya gibi yerlerde bölüm ve panel oluşturmak için ön plana çıkartılmaktadır. Aynı zamanda otomotiv imalatında da çeşitli kasa uygulamaları ve zemin uygulamaları için son derece ideal bir üründür.

Plywood Fiyatları Ve Dayanıklı Üretim

Bütün ürünlerde olduğu gibi plywood fiyatları  konsepti de son derece uygun olarak belirlenmiştir. Ayrıca firmamız diğer bütün yalıtım çözümlerinde göstermiş olduğu üretim hassasiyetini Plywood kalıplar için de göstermektedir. Çünkü Plywood levhaların kullanılacak olduğu yerlerde özellikle suya ve neme karşı büyük bir izolasyon sağlanmaktadır. Bunun gerçekleşmesi için firmamızı üretmiş olduğu Plywood levhalar farklı katmanlardan oluşmaktadır. Zaten Plywood levhanın kalitesini katmanlar arasındaki homojen dağılım ortaya çıkartmaktadır. Sadece aynı ağaç cinsinden oluşturulan katmanlar 7, 9, 11 ve 13 kat olarak belirlenmiştir. Böylece farklı kalınlıklarda üretilmekte olan plywood levhalar reklam tabela ajansları tarafından da talep edilmektedir. Özellikle dış cephede kullanılacak olan tabelalarda iyi sonuç verdiği için rengini ve formunu uzun bir süre korumaktadır.

En Ekonomik Plywood Fiyatları Ürünlerimiz

Firmamız tarafından son derece ekonomik plywood fiyatları ürünleri imal edilmektedir. Böylece huş, çam, kayın, tropikal ağaçlardan elde edilmekte olan plywood levhalar aynı zamanda dünyanın farklı ülkelerinden getirilerek de farklı şekillerde isimlendirilmektedir. Üretmiş olduğumuz bütün Plywood levhalar son derece ekonomiktir ve mukavemeti sayesinde oldukça uzun ömürlü olan ürünlerdir.