9 sonuç gösteriliyor

İzocam Taşyünü Fiyatları 2024

İzocam taşyünü daha çok izocam taşyünü fiyatlarıaçısından uygun fırsatlar sunması ile birlikte gündeme geliyor olsa da bu malzemenin en büyük avantajlarının başında binaların dış cephelerinde yangın yalıtımı özellikleri gelmektedir. Sadece ısı yalıtım kalınlığına bakmaksızın , ses yalıtımı açısından da üstün özelliklere sahip yalıtım kalitesinin elde edilmesini sağlayan bu malzemeler yangın güvenliklerinde de başarılı olmaktadır. Isı ve ses yalıtımı nı sağlamasından dolayı bu malzeme stüdyolarda da tercih edilen bir malzeme olmaktadır.

Stoktaki Ürünler KALINLIK Yoğunluk Paket Alanı
İzocam marka

Taşyünü Levha Fiyatları 2024

5 CM 50   kg/m3 5.76 m2
2.5 CM 70   kg/m3 11.52 m2
5 CM 70   kg/m3 5.76 m2
2.5 CM 110 kg/m3 7.20 m2
5 CM 110 kg/m3 3.60 m2
5 CM 150 kg/m3 2.16 m2

Taşyünü Fiyatları ve Fiyat Listesi

Yalıtım alanında hizmet vermekte olan firmaların sayısının artmasına bağlı olarak izocam taşyünü fiyat listesi konusunda uygun fiyatlarla müşterilerine hizmet vermekte olan firma alternatifleri kolaylıkla bulunabilir. Bu fiyatlar değerlendirilirken İzocam taşyününün yapısal özeliklerinin de bilinmesinde fayda vardır. Kolaylık özelliklerini kaybetmeyen bir forma sahip olan ve çürüme ya da küf bulundurma gibi özellikleri taşımayan bu malzemeler uzun süreli kullanımlar için en ideal ürünlerden olmaktadır.Bunun yanında A1 sınıfı yangın yalıtımı sağlar.ısı yalıtım kalınlığına göre farklılık gösterebilir.

Taşyünü Mantolama Fiyatları

Taşyünü Fiyatları İle İlgili Sık Sorulan Sorular

 • Uncategorized FAQ
 • Taşyünü Fiyatı Ne Kadardır?

  Taşyünü Fiyatları Kalınlığını, Yoğunluğuna ve Paket alanına göre değişiklik göstermektedir. Sitemizi ziyaret ederek Fiyat listesine ulaşabilirsiniz.

 • Taşyünü Ne İşe Yarar?

  Yapılarda ısı yalıtımı konusunda güvenle kullanılan taşyünü ne işe yarar? sorusunun cevabını da kendisi vererek çatı, bölme duvar, dış cephe yalıtımları, çelik kapılarda iç tarafa takviye amacı ile kullanım alanı bulmaktadır. Taş yünü yangın güvenliği gerektiren önemli noktalarda da kullanılmaktadır.

 • Taşyünü Ömrü Ne Kadardır?

  Yapının ekonomik ömrüne bağlı olarak değişiklik göstermektedir.

 • Taşyünü Nerelerde Kullanılır?

  Özellikle duvarlarda, çatılarda ve dış cephelerin yalıtımlarında etkin bir şekilde kullanılan taş yünü yapı malzemesi, pek çok olumlu özelliği sayesinde dikkatleri üzerine çekmektedir.