14 sonuç gösteriliyor

Sağlam demir profiller olan NPU profiller şekil olarak da yapıların her noktasında kullanılma kolaylığı sağlıyor. Yüksek mukavemet özelliğiyle dikkat çeken bu demir profiller çelik konstrüksiyon yapılarda yaygın olarak kullanılır.

Kullanım alanlarının oldukça geniş olmasının en önemli nedenlerinden biri şeklidir. U şeklindeki dayanıklı demir profiller, kritik noktalarda destekleyici ve güçlendiricidir. Kullanım alanına göre farklı ölçülerde tercih edilebilir.

İnşaat mühendisleri bu profilleri en kullanışlı ve en ekonomik çözümler olarak görürler. Ancak bu üründe önemli nokta doğru seçim yapılırsa istenen performansın alınacağıdır. Nerede hangi demir profilin kullanılacağı önemlidir. Bir inşaatta kolonlarda kullanılan profiller ile otomotiv sektöründe kullanılan demir profiller farklı olacaktır.

NPU Profillerin Özellikleri

Bu profillerin özelliklerinden bahsederken en başta tabii ki yüksek dayanıklılık özelliğinden bahsetmek gerekiyor. Diğer bir önemli özellik de profillerin şeklidir.

Her türlü alana rahatlıkla uygulanabilen U şeklindeki profiller farklı boyutlarda ve ağırlıkta seçenekler sunar. Baskıya ve dış etkenlerden gelecek zararlara karşı dayanıklı olan malzeme inşaat sektörünün de vazgeçilmez malzemelerinden biridir.

Ölçüleri kullanılacak alanın ihtiyacına göre belirlenir. Üstten, alttan ya da yanlardan gelebilecek darbelere karşı sistemi güçlendirir. NPU profiller, uzun yıllar hiçbir şekilde performans düşüklüğü yaşanmadan kullanılır. Dayanıklılığı ve şekliyle her sektörde sağlamlık için en ideal seçimdir. U profiller arasında başlık açısından normal olan profillerdir.

NPU Profillerin Kullanım Alanları

Bu kadar sağlam olan bir malzeme elbette birçok sektörde yaygın şekilde kullanılmaktadır. İnşaat ve sanayi sektörlerinde farklı alanlarda kullanılan NPU profiller tarım makinelerinin yapılında da devreye girer.

Güçlü makine sistemlerinde ve güçlü binalarda mutlaka bu demir profiller tercih edilmiştir. Bu gün gündelik hayatta gördüğümüz sağlam yapıların en temel malzemelerinden biridir. Otomotiv, mobilya, inşaat, beyaz eşya gibi çok çeşitli sektörlerde sıklıkla tercih edilir.

Binaları sağlamlaştırmak için de kullanılır. Kullanım alanlarının yaygın olması farklı ölçülerde üretilmesini sağlamıştır. Her türlü kullanım alanı için tercih edilebilecek ebatlar mevcuttur. Ebatların doğru seçilmesi önemlidir. Nerde hangi boyutların kullanılması gerektiği alan ölçüsüne bağlı olarak değişecektir.

NPU Profillerin Fiyatları

İnşaat sektörünün asla vazgeçilemeyecek malzemesi olan bu profillerin az maliyetle çok iş başarması da tercih sebeplerinden biridir. Yüksek dayanıklılık özelliği olan bu malzeme her sektörün rahatlıkla kullanabileceği fiyatlarda sunulmaktadır.

Fiyatlar ölçülere göre değişir. Kaç metre ve kaç kilogram olacaksa fiyat da ona göre belirlenecektir. Fiyat aralıkları kullanım alanına göre farklı olabilir. U profillere ne kadar ihtiyaç olduğu fiyat hesaplamasını etkiler. İhtiyacı belirleyen yapılan işlemdir.

Bir bina tadilatında ya da bir makine yapımında ihtiyaç farklı olacaktır. Maliyetin ne kadar olacağı konusunda firmamızdan yardım alabilirsiniz. Önceden hesaplama yaparak avantajlı şekilde ürün sipariş edebilirsiniz. İhtiyacınıza göre hangi profil çeşidinden ne kadar almanız gerektiğini birlikte hesaplayabiliriz.

NPU Profiller Nereden Alınır?

Demir profillerde I ya da U şeklindeki profil çeşitlerinde her boyutta ürünü sitemizde bulmanız mümkün. Firmamız yalıtım, güvenlik, dayanıklılık gibi yapı ihtiyaçlarını karşılayacak modern çözümler sunuyor.

Yapının duvarlarından çatısına kadar her alanının sağlam ve güvenilir olmasını sağlayacak ürün seçeneklerimiz var. Örneğin çatılara kolay ve güvenilir çıkış olanağı sağlayan çatı çıkış kapağı gibi fonksiyonel ürünleri de yapı destekleyen ürünlerimiz arasında bulabilirsiniz. Güvenilir firmadan kaliteli ürün sipariş verme avantajını bizimle yaşayabilirsiniz.

Ürün kategorilerimizden seçim yaparak sepetinize ekleyebilir özel indirim olanaklarında da yararlanabilirsiniz. Az maliyetle etkili çözümler arıyorsanız ürünlerimizi keşfetmelisiniz. İster yalıtım olsun ister yapıların ara malzemeleri olsun her türlü üründe en avantajlı seçenekleri sunuyoruz.

NPU Profillerin Fiyatları İle İlgili Sık Sorulan Sorular

  • Uncategorized FAQ
  • NPU Profil Fiyatları Nelerdir?

    NPU Profil Fiyatları, 1 boy (6 metre) olan dolu demirlerin fiyatlarıdır.

  • NPU Profil Ölçüleri Nelerdir?

    NPU profil ölçüleri 6 metre ve 12 metre olarak standart üretilmektedir.

  • NPU Profillerin Kullanım Alanları Nerelerdir?

    NPU profiller çelik konstrüksiyonları dahada kuvvetlendirmek amacıyla üretilmiştir. Çelik ve betonarme birleşimi yapılarda destek profili olarak kullanılır. NPU profili, küçük – büyük bina ve sanayi tipi yapıların yapımında, betonarme ve çelik konstrüksiyonun olduğu her alanda kullanılır ve yapıya destek sağlar.