İnşaat Malzemeleri ve İzolasyon Sektöründe Başarılı Bir Gelişim

1960 yılında Hacı Lütfi Küçükdeveci tarafından kurulan ve ticaret hayatına başlayan Küçükdeveci İnş. San. ve Tic. A.Ş. ilk dönemlerde kereste ve demir çelik ticareti yapmaktaydı. O dönemin şartlarında yeni gelişmekte olan ve modern yapıların inşaatına başlandığı dönemde gerek duyulan inşaat malzemelerinin temini konusunda başarılı bir şekilde ticaret hayatını sürdürmüştür. Gelişen teknoloji ve inşaat sektörü nedeni ile firmamızda gelişmesini sürdürmüş ve inşaat malzemeleri ile izolasyon malzemeleri konusundaki ticaret sürecini başarılı şekilde yürütmüş ve büyümesini devam ettirmiştir. 1980’li yıllara gelindiğinde Bekir Küçükdeveci tarafından yapılan atılımlar ile İstanbul’da 55’in üzerinde konutun inşası yapılmıştır. O dönemde yapılan atılımlar ile inşaat, inşaat malzemeleri ve izolasyon malzemeleri konusunda oldukça başarılı ve büyük bir firma olunması yolunda önemli adımlar atılmıştır.

Küçükdeveci İnş. San. ve Tic. A.Ş. günümüzde İstanbul başta olmak üzere Türkiye’nin birçok şehrine inşaat ve izolasyon malzemelerinin temini konusunda hizmet sunabilmektedir. Büyük depolama tesisleri ile yüksek stok rakamlarına ulaşmış durumdadır. İnşaatlar için gerekli olabilecek oldukça geniş bir ürün çeşidi ile ticaret hayatını sürdürmektedir. Sürekli olarak gelişen inşaat sektörünü ve teknolojik yenilikleri takip ederek ürün seçeneklerinin sürekli genişlemesini sağlamaktadır. Bu sebepler ile sektöründe oldukça önemli bir noktaya ulaşmış ve çok fazla ilgi gören bir adres haline gelmiştir. Müşteri memnuniyeti konusunda sürdürülen başarılı çalışmalarımız ile kaliteli ve uygun fiyatlı ürünler ile inşaat sektörünün ihtiyaç duyduğu konularda önemli hizmetler sunmaktadır. Gerekli durumlarda teknik olarak destek verilmesi ve danışmanlık yapılması da firmamızın uzman çalışan kadrosu ile mümkün olmaktadır. Her sene düzenli artan satışları ve büyümesi ile sektöründe oldukça önemli bir yere ulaşmış ve bunu daha ilerileri götürmeyi amaç olarak benimsemiştir.

İnşaat malzemeleri ve izolasyon malzemeleri konusunda dünyada satışlar yapan dev firmaların bayiliklerini alan firmamız en kaliteli izolasyon ve inşaat malzemelerini ürün seçeneklerinde bulundurmaktadır. İstanbul Zeytinburnu’nda 3000 m2 kapalı ve 2000 m2 açık depolama alanında 1999 yılından beri hizmet sunabilmektedir. Bunun yanında İstanbul Hadımköy’de 8000 m2 kapalı ve 2000 m2 açık alanlı olan palet üretim tesisi ve depomuzun ise yapımı devam etmektedir. Sürekli gelişen ve büyüyen firmamız inşaat malzemeleri ve izolasyon malzemeleri konusunda kaliteli, uygun fiyatlı ve geniş ürün seçeneği ile hizmet sunmakta ve bu konuda sektöründe sürekli gelişerek adını duyurmaktadır. İnşaat sektöründe malzeme temini konusunda sorunsuz olarak çalışılacak büyük firmalar arasında yerimizi almış ve daha fazla gelişmek için çalışmalara devam etmekteyiz.