Eternit Fiyatları

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz Oylanmadı.)
eternit-levha

Eternit Fiyatları Farklı Olabilir, Siz Kaliteye Odaklanın , Çatı kaplama malzemesi üreticileri tarafından, geniş ölçekli kaplama malzemesi olarak ortaya çıkartılan eternit,  ondüle formu ile gerek üzerine basılma, gerekse dış etkenlere olan mukavemeti ile farkını ortaya koyarak kısa sürede tercihlerde öne geçmeyi başarmıştır.  Eternit fiyatları farklı olmakla birlikte, fiyatın malzemenin kalitesi sebebiyle mi düşük olduğu, yoksa kampanyalı bir satış sonucunda mı fiyatta indirim olduğu sipariş verilmeden önce muhakkak tespit edilmelidir. Özellikle piyasada çok sayıda eternit üreticisi ve kullanıcısı olduğu göz önüne alındığında bu araştırmanın büyük faydası olacağı çok net anlaşılacaktır. Çatı Kaplama Malzemeleri

Eternit Levha – 92 x 2.00 mt

33.00  / kdv dahil / adet

Eternit Levha – 92 x 2.50 mt

41.00  / kdv dahil / adet

Eternit Levha – 92 x 3.00 mt

49.50  / kdv dahil / adet

Eternit Fiyatları İle De Müteahhit ve Mühendislerin Dikkatini Çekiyor

Montajının hızlı ve geniş alanların kısa sürede kapatılmasına olanak vermesi sebebiyle eternit, kullanım aşamasında büyük avantaj sağlamaktadır. Bunun yanı sıra, üst üste stoklanabilmesi ve bu şekilde saklanması aşamasında kırılma ve deforme olmaya dayanımı ile stok maliyetlerini de düşüren eternit fiyatları ile de müteahhit ve mühendislerin dikkatini çekmeye devam ediyor. Özellikle dar bütçeli projelerin hayata geçirilmesinde, büyük fiyat avantajı ile çözüm sunan yapı malzemesinin renkli alternatifleri de dekorasyon açısından farklı tasarımların ortaya çıkmasına olanak sağlıyor.

Eternit Fiyatları
eternit-levha

Eternit Fiyatları Kadar Modern yapı Malzemesi Olmasıyla Da Tercih Ediliyor  

Oluklu levhaların bir biri üzerine bindirilerek kullanılması sonucunda, gerek görünüm, gerekse dayanıklılık olarak kullanım avantajları sunan yapı malzemesi denildiğinde ilk olarak akla gelen eternit fiyatları kadar modern bit yapı malzemesi olarak alternatif çözümler ve hızlı montaj fırsatı verdiği için de tercih edilmektedir. Maliyet konusunda geleneksel çatı malzemelerinin gereksinim duyduğu ekstra sızdırmazlık ve çatı arası uygulamalara ihtiyaç duyulmaması ile ekstra maliyetleri de üstlenmeyen kullanıcılar için eternit son derece modern ve ekonomik bir çözüm olarak dikkat çekmektedir.

eternit-cati
eternit-cati

Eternit Uygulamalarında Farklı Çözümlere De Ulaşılabilir

Eternit kolay montajı ile zamandan tasarruf sağlamasının yanı sıra, alternatif çözümleri ile de mimari yapıya sonsuz seçenekler sunabilecek kadar geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Mahya uygulamalarından, baca dönüşlerine, Duvar dibi çözümlerinden çatı sarkaçlarına kadar oldukça zengin bir koleksiyona sahip olan eternit fiyatları ile de en ekonomik çözümleri sunmaktadır. Alternatif çatı uygulama malzemesi olarak girmiş olduğu yapı sektöründe uygulama kolaylığının yanı sıra daha pek çok avantajının ortaya çıkması ile neredeyse rakipsiz kalan eternit modern çözümler arayan mimar ve mühendisler için de iyi bir seçenek olmaktadır.