İletişim

İletişim Bilgileri

DEMİRCİLER SİTESİ 8.YOL NO : 78-80-82 ZEYTİNBURNU – İSTANBUL

(0212) 546 92 02 pbx / (0212) 510 33 70

(0212) 510 51 30

satis@kucukdeveci.com.tr

İletişim Formu

Biz Sizi Arayalım

İlgilendiğiniz herhangi bir ürün ile ilgili size bilgi vermeye hazırız!

Görüş ve Bilgilendirme İçin Firmamıza Ulaşabilirsiniz

Merkezi İstanbul Zeytinburnu Demirciler Sitesinde bulunan firmamıza kolay bir şekilde birçok farklı konu nedeni ile ulaşabilirsiniz. Telefon ve sayfada bulunan iletişim formu ile firmamız ile temas kurabilir ve soru sorabilirsiniz. İnşaat malzemeleri ve izolasyon malzemelerinin temini konusunda ve teknik konularda sorular sorabilir ve danışabilirsiniz. Bunlar yanında büyük veya küçük projelerinizde firmamızdan gerekli malzemelerin temini konusunda fiyat isteyebilir ve projelerinizin içerisinde yer almamız konusunda teklifler sunabilirsiniz. Ülkemizin tüm şehirlerinde başarılı bir şekilde yürütülen ve sorunsuz olarak tamamlanan projeler içerisinde yer alan firmamız sizlerin projelerini içinde bu malzemelerin temini konusunda hizmet verebilmektedir. Kolay bir şekilde sayfada bulunan telefon numaralarımız veya sayfada bulunan iletişim formu ile firmamıza ve ilgili bölümlerine ulaşmanız mümkündür.

Sayfamızdaki iletişim formu ile yapacağınız temaslarda en kısa sürede sizlere iletişim bilgileriniz üzerinden cevap verilecek ve sizlerle iletişime geçilecektir. Bunlar yanında elektronik posta adresimize adresinizden veya firmanızın adresinden de elektronik posta göndererek iletişime geçmeniz mümkündür. Firmamız inşaat malzemeleri ve izolasyon malzemeleri konusunda oldukça geniş bir ürün seçeneği sunmakta ve ülkemizdeki en kaliteli üretimleri yapan ve ürünleri çok tercih edilen markalar ile çalışmaktadır. Bayisi olduğumuz bu markaların en kaliteli ürünlerini uygun maliyetler ile firmamızın ürün seçeneklerinden bulmanız mümkündür. Ancak bu markalar ve ürünleri dışında ihtiyacınız olan inşaat malzemeler ve izolasyon malzemeleri konusunda da bizlere ulaşabilir ve taleplerinizi izletebilirsiniz. Müşteri memnuniyeti öncelikli olan çalışma sistemimizde sizlere ihtiyaç duyduğunuz ürünlerin temin edilmesi konusunda hizmet sunabilmekteyiz.

Tüm bu konular için firmamızın telefon numaraları ve sayfadaki iletişim formu yanında elektronik posta adresimize göndereceğiniz elektronik postalar ile de bizlere ulaşabilirsiniz. Firmamız sürekli olarak geliştirdiği ve büyüttüğü ürün seçenekleri ile sizlere hizmet sunmaktadır. Ürün alımlarında aklınıza takılan ve sormak istediğiniz soruları, ürünlerin ulaştırılması konusundaki sorularınız, fiyatlar konusundaki talepleriniz, projeleriniz için ürün talepleriniz, uygulama konusundaki bilgi talepleriniz ile tüm teknik konulardaki bilgi taleplerinizi bu sayfada bulunan iletişim yolları ile yapabilirsiniz. Firmamızı telefon numaralarından arayarak konu hakkında ilgili olan birimle görüşebilir ve sorularınızın cevaplarını kısa sürede alabilirsiniz. İletişim formu ile yapılan temaslarda en kısa sürede firmamızın ilgili bölümü sizlere iletişim bilgilerinizden ulaşacaktır. Müşteri odaklı bir çalışma sistemi sürdüren firmamız sizlere temin ettiğimiz ürünler konusunda her türlü bilgiyi verebilmektedir. Bunlar dışındaki soru, sorun ve talepleriniz içinde sizlere gerekli bilgilerin sunulması sağlanmaktadır.