6 sonuç gösteriliyor

Osb Levha Fiyatları

En uygun osb levha fiyatları ve ölçüleri en uygun seçenekler ile kucukdeveci.com.tr’de! Hemen hızlı bir şekilde satın alın!

Osb Fiyatları 

En Uygun Osb Fiyatları  Çözümlerimiz

  Kalınlık En Boy (mm) 1 Palet = (Adet)
Osb

Levha

9mm 1220×2440 50
10mm 1220×2440 50
11mm 1220×2440 50
15mm 1220×2440 40
18mm 1220×2440 40
20mm 1220×2440 40

Özellikle çatı kısmında kullanılmakta olan son dönemin modern yalıtım çözümleri arasında bulunan osb levha fiyatları  kenti için de son derece uygun seviyelerde tutulmaktadır. Böylece Türkiye’nin en büyük kentlerinden olan Bursa’da özellikle çatı bölümünde istenen ısı ve nem izolasyonları çok kolay bir şekilde ortaya çıkartılabilmektedir. Geçmişte kontra plak gibi ahşap olan yalıtım çözümleri kullanılırken günümüzde firmamızın üretmiş olduğu OSB levhalar son derece modern uygulamalardır. Çok yüksek oranlarda ısı yalıtımı meydana getirdiği için birçok alanda kullanılmakta olan OSB levhalar pek çok avantajı da bünyesinde taşımaktadır. Bu sebeple konutlarda endüstriyel kurumlarda kafeterya Restoran gibi yerlerde Kamu Kurum ve kuruluşlarında kesinlikle nitelikli bir yalıtım çözümü olduğundan dolayı ön plana çıkartılmaktadır.

Osb2 Egger Fiyatları ve Kullanım Avantajları

Pek çok avantajı bünyesinde taşımakta olan osb2 egger  için oldukça makul olarak belirlenmiştir. Böylece Bursa’da özellikle çatı kısmında duvarlarda kullanılmakta olan OSB levhalarla istenen ısı ve nem izolasyonu sağlanabilecektir. Son derece hafif olan OSB levhalar ahşapla beraber bazı kimyasalların karıştırılmasıyla elde edilmektedir. Bu yönüyle birlikte oldukça natürel bir dokuya sahip olan OSB levha dediğimiz kaplama ürünleri ısı ve nem izolasyonu noktasında nitelikli bir çözümdür. Bu sebeple özellikle çatı kısmında uygulanmakta olan levhalar binadaki enerji tasarrufuna yüzde 20 oranında bir katkı sunabilmektedir. Ayrıca dayanıklı ve uzun ömürlü olduğu için de kaliteli bir çözümdür. En soğuk iklim kuşaklarında ve sürekli güneşe temas edecek olan sıcak bölgelerde de formunu koruyarak ne kadar kaliteli bir çözüm olduğunu gösterebilmektedir. Ayrıca hafif olması sebebiyle özellikle çatı kısmında iskelet sistemine kesinlikle yük bindirmemektedir. Böylece çatıların daha uzun ömürlü olmasına da katkı sunmaktadır.

Osb Fiyatları ve İmalat Kolaylığı

Bütün kentlerde olduğu gibi osb fiyatları  kenti içinde makul seviyelerde belirlenmiştir. Oldukça hızlı bir şekilde üretebilmekte olduğumuz OSB levhalar ekstra imalat masrafları çıkartmadığından dolayı en ekonomik ısı izolasyonu çözümü olarak çatılarda tercih edilmektedir. Ancak esnek yapısı ve doğal görünümü ile birlikte dekoratif bir çözüme de dönüşebilmektedir. Bu sebeple OSB levhalar sadece çatılarda değil duvarlarda veya zeminin bölünerek alan çoğaltması için panellere de dönüştürebilmektedir. Ayrıca ahşap dokusu sebebiyle özellikle restoran ve kafeterya gibi yerlerde dış alan çözümlerinde de OSB levha devreye girebilmektedir.

En ekonomik Osb levha

Bu kaliteli yalıtım çözümünden herkesin faydalanabilmesi için osb levha fiyatları son derece ekonomik seviyelerde belirlenmiştir. Dekoratif anlamda da güzel bir görünüme sahip olan OSB levhalar çevreci bir yaklaşımın gereği olarak firmamız tarafından üretilmekte insan ve çevre sağlığına katkı sunulmaktadır. Böylece gerek binaların çatı kısmında gerek duvarlarda gerekse alan oluşturmak için panel olarak devreye girmektedir.

OSB Levha İle İlgili Sık Sorulan Sorular

 • Uncategorized FAQ
 • Osb Levha Nedir?

  Yönlendirilmiş yonga levha ifadesinin kısaltılmış halidir.

 • Osb Levha Fiyatı Ne Kadardır?

  Osb levha fiyatları kalınlığına, palet sayısına ve boyutuna göre değişiklik göstermektedir. Sitemizi ziyaret ederek fiyatlar hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

 • Osb Levha Ölçüleri Nelerdir?

  Osb levha ölçüleri standart olarak 183 x 244 ve 183 x 122 ebatlarında olup, kalınlık olarak ise 9, 11, 15, 18, 22 mm olarak üretilirler.

 • Osb Levha Nerelerde Kullanılır?

  Gününüzde en çok yapı sektöründe kullanılan bir malzeme olan OSB, yapıların çevre emniyetinin alınması konusunda da kullanılmaktadır. Yine yapıların ara bölme duvarlarında da kullanılmaktadır.