polyester-aydinlik

Polyester Levha Cephe kaplama işlerinde kullanılması amacıyla geliştirilmiş olan, tüm iklim koşullarına uygun özellikte olan, iç ve dış etkilere karşı oldukça mukavemet gücü olan ve kimyasal ortamlardan çok fazla etkilenmeyen günümüzde en çok tercih edilen yapıl malzemelerinden birisidir. Günümüz teknolojisinde üretilen en çağdaş yapı ürünü olan polyester levha, dayanıklı ve kullanışlı özelliği sayesinde kısa zamanda yapı sektörünün vazgeçilmezleri arasındaki yerini almıştır. Özellikle çatı ve cephe kaplama yapı işlerinde etkin bir şekilde kullanılan malzeme, çok farklı malzemelerden de üretilebilme özelliğine sahiptir.çatı kaplama malzemeleri

Polyester Levha Yapı Malzemesi

Polyester levhalar, gerek tek başına kullanım alanına sahip olması gerekse onduline, galvaniz, oluklu levha, sandviç panel ve boyalı sac çatı sistemleriyle oldukça uyumlu bir şekilde kullanılabilir bir malzeme olmasıyla da göz doldurmaktadır. Yapı sektöründe kolay işlenebilirlik açısından da elverişli bir yapı malzemesi olan polyester levha malzemesi, standart renklerin dışında beyaz, sarı, mavi, turuncu ve kırmızı gibi çok farklı renk alternatiflerine de sahip bir malzemedir. Son zamanlarda yaygın olarak kullanılan yapı malzemesi yapılarda kullanım aşamasından sonra uzun yıllar geçtikten sonra bile özelliğini koruyor olması nedeniyle de oldukça etkileyici bir malzemedir. Bunun yanında hemen her ebatta üretilebiliyor olması ve kolay ulaşılabilirlik gibi özellikleri nedeniyle de çok fazla taleple karşılaşmaktadır.

Cam Polyester Levhalar

Cam elyaf takviyesi sayesinde doğal ışığa gereksinim duyulan çatı ve cephe kaplamalarında etkin bir şekilde kullanılması amacıyla üretilen cam içerikli polyester levha, hem dayanıklı bir malzeme olmasıyla hem de tüm iklim koşullarında elverişli bir şekilde görevini eksiksiz yapmasıyla göz dolduran bir yapı malzemesidir. Polyester reçineden oluşan malzeme, etkili özelliklerinden dolayı pek çok yapı malzemesinden farklılık göstermektedir. Bu levhalar, opak olarak ya da şeffaf olarak üretilmektedir. Pek çok renk seçenekleri de bulunan yapı malzemesi, diğer yapı malzemeleriyle oldukça uyumu bir şekilde kullanılabilme özelliğine sahip olması bakımından etkili olan bir yapı malzemesidir.

seffaf aydinlik - Polyester Levha
seffaf-aydinlik

Polyester Levha Fiyatları

Son dönemlerin en yaygın çatı kaplama ve cephe kaplama malzemesi olan polyester levha yapı malzemesi, yeni teknolojik gelişmeler sayesinde gittikçe üretim maliyeti azalan bir özelliğe sahiptir. Bu durumda doğal olarak bu yapı malzemesinin fiyatlarının daha makul seviyede olmasında etkili olmaktadır. Bu bakımdan oldukça elverişli bir fiyat aralığına sahip olan yapı malzemesi, kalite ve fiyat dengesi gözetilerek satın alınması gerekli olan bir yapı malzemesi olarak göze çarpmaktadır.

polyester onduline - Polyester Levha
polyester-onduline
Polyester Levha İçin Bir Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir