plastiktavan-min

Dekoratif Plastik Tavan Modelleri

Dekoratif plastik tavan panellerinin kurulumu ve bakımı çok kolaydır. Özellikle ıslak odalarda, PVC paneller tavanları süslemeye ve su geçirmez hale getirmeye mükemmel bir alternatiftir. PVC paneller, banyolar, tuvaletler, mutfaklar, bodrum katları, garajlar ve diğer kapalı odalardaki tavanlar için idealdir. Plastik tavanın özel birleştirme sistemi, tavan kaplamaları için basit ve hızlı bir şekilde uygundur. Tavan panelleri sürekli kurulabilir ve herhangi bir uzunluğu kapatabilir. Tavan spot ışıkları kolayca monte edilebilir. Mevcut boyutlar:

  • Standart uzunluklar: 1,2 m – 2,6 m en 4 m
  • Standart genişlikler: 10 cm, 25 cm en 37,5 cm
  • Alternatif uzunluklar ve genişlikler mevcuttur.

tavan lambri3 min - Plastik TavanPlastik Tavan Panellerinin Avantajları

Plastik tavan panelleri tamamen suya dayanıklı ve tamamen yıkanabilen bir plastikten imal edilmiştir. Dolayısıyla bakım çok basittir. Ayrıca yerleşkelerden, bahçe uygulamalarına kadar dışarıdan kurulabilir. Folyolu bazı panellerin su geçirmez olmadıklarına dikkat edin. Kullanıcı dostu plastik tavan panelleri yalnızca 120 cm uzunluğunda ve ağırlığı son derece hafiftir. Bu, çok basit ve hızlı kurulum için kolaylık yapar. 260 cm uzunluğunda paneller de mevcuttur. Kısa panelleri arabayla kolaylıkla nakledilebilir ve kutunun mukavvası, nakliye sırasında ek koruma sağlar. Kurulum sırasında montajlı bir panel sırasının sonuna eriştiğinizde, son panelin uzunluğunu gördünüz. Ardından sadece yeni kesime bu kesilmiş parça ile başlayın ve üzerine inşa edin ve duvar veya tavan tamamlayın.

Asma Plastik Tavan Sistemi Paslanmaz PVC Tavan Panelleri

Plastik tavan yüksek kaliteli Asma PVC Panel Sistemi, sık temizlenmesi, işlem tesisleri gibi yüksek nem seviyesine sahip olması veya kanal işi, boru ve kablolar gibi görünen yerleri örtmek ve korunması gereken odalar için ideal bir çözümdür. Gözeneksiz, pürüzsüz, parlak, beyaz ızgara panelleri mevcut akustik panellerin yerini almak için kullanılabilir – geri dönüşümlü, kolay temizlenebilir ve asla boyaya ihtiyaç duymaz (özel renkler istek üzerine temin edilebilir). Ayrıca, mevcut yüksek tavanlı bir tesise bir asma tavanının yerleştirilmesi, ısıtılacak veya soğutulacak alanı azaltarak daha düşük enerji maliyetlerine yardımcı olabilir. Stok parçaları veya oda büyüklüğüne göre maliyet veya yükümlülük teklifi sunmuyoruz ve siparişiniz işyerinize bırakılabiliyor.

Plastik Tavan Fayansları

Zengin tasarım, kubbeli bir plastik tavan düz bir tavanı zarif bir eser haline dönüştürür. Kaplamalı plastik tavan plakaları, dekorunuza lüks bir dokunuş katıyor ve herhangi bir odayı yeni hissettiriyor. Bu görünüşü elde etmek için bir servet harcamanıza gerek yok. Şık kaplamalı plastik tavan plakaları mevcut asma tavan plakanıza veya yeni bir tavan sisteminin bir parçası olarak kolayca monte edilebilir. Plastik tavan plakalarını tercih edilen bir tavan seçeneği haline getiren bir özellik, uygulanmış yüzey üzerindeki nem ve küf direncidir. Bu nedenle, bodrum veya banyo yenileme işlemleri için mükemmeldir. Sert PVC yapıları plastik tavan plakalarını bakım gerektirmez hale getirir.