u-min

Galvaniz U Profil Ürünlerinin Özellikleri

Galvaniz, belirli metallerin bir takım fiziksel ve kimyasal işlemden geçmesiyle elde edilen bir alaşım türüdür. Ortaya son derece kullanışlı, kaliteli bir ürün çıkar. Galvaniz, pek çok ürün yapımında kullanılır ki bunlar arasında en yaygınlarından biri U profildir. Küçükdeveci olarak birçok farklı model ve tasarımda galvaniz U profil çeşitlerini müşterilerimize sunuyoruz. Ürünlerimiz, kapalı alanlarda olduğu gibi açık alanlarda da rahatlıkla kullanılabilir niteliktedir. Paslanmaya karşı son derece dayanıklı olduğu için ömrü uzundur. Farklı ebatlarda üretilebildiği gibi farklı kalınlıklarda da üretilebilir. Kalınlığının farklı olabilmesi, kullanım alanını arttırmakta, değişik direnç gerektiren inşaat alanlarında rahatlıkla tercih edilebilmektedir.boyalı profil

galvaniz u duvar min - Galvaniz U ProfilGalvaniz U Profil Çeşitleri ve Kullanım Avantajları

Galvaniz U profil çeşitlerimiz, kullanılacak projeye göre özel olarak üretilebilmektedir. İstenilen ölçülerde, otomatik olarak tasarlanıp üretildikleri için farklı kesim noktaları uygulama, şekil uygulamaları yapma, delikler delme gibi şekillendirmeler otomatik olarak yapılabilmektedir. Bu sayede kullanım esnasında çok daha pratik olunmakta, sıfır hata payı ile kullanım alanlarında yüksek performans elde edilmektedir. Galvaniz U profil çeşitleri, onlarca farlı alanla birlikte inşaat sektöründe de kullanılmaktadır. Kullanım alanlarında hem taşıyıcı eleman hem de yardımcı eleman olarak tercih edilmektedir. Bu kadar çok tercih edilmesi beraberinde farklı U profil çeşitlerinin doğmasına sebep olmuş, U aşık profili, U kuşak profili, ağır bina profili, çatı profili, makas profili, delikli U profili gibi çeşitler ortaya çıkmıştır.

Galvaniz U Profil Çeşitlerinin Kullanım Alanları

Galvaniz U profil çeşitleri son derece hafif ürünlerdir. Bu sayede özellikle asma tavan sistemlerinde yüksek verim sunarlar. U yapısı sayesinde giydirme yapılabilir. Profiller ve ağız dişlileri hazır olduğu için asma tavan ürünlerinin kısa sürede uygulanabilmesini sağlarlar. Hafiflikleri sayesinde tavanda aşırı yük oluşturmazlar. Yine Galvaniz U profil çeşitleri, duvar giydirmelerinde de çok tercih edilir. Hazır U yapısı sayesinde zeminden tavana kolayca uygulanır ve davarlar içerisine rahatça yerleştirilebilir. Bilgisayar kontrollü üretildikleri için şekil vermek son derece kolaydır. Estetik çözümler üretmeye elverişlidir. Yaşam alanlarında farklı dokunuşlar yapmaya yardımcı ürünlerdir.

Galvaniz U Profil Çeşitlerinde Uygulama ve Montaj

Galvaniz U profil çeşitleri, maliyet olarak da ekonomiktir. Bu sayede müşterilerimiz yaşam alanlarında rahatlıkla kullanabilir. Her türlü cephe, çatı kaplamlarında yararlanabilir. Ekstra bir ekipman gerektirmeden matkaplar sayesinde kolayca monta edilebilir. Hızlı montajıyla beraber uygulama alanlarının tamamlanmasını hızlandırır. Galvaniz U profil ürünlerinin üst ve alt başlık ölçüleri aynı üretilebileceği gibi farklı da üretilebilir. Bu sayede farklı montalamalara uygun hale gelir. Dikey veya yatay olarak, uygulama alanının ihtiyaçlarına göre kullanılabilir. Özellikle alçıpan ve alçı tavan uygulamalarında Galvaniz U profil inşaat alanlarının olmazsa olmazlarındandır. İstenen şekillerin, arzulanan tasarımların kolayca oluşturulmasına imkân tanırlar.

Galvaniz U Profil İçin Bir Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir