xpsfoamboard

En Uygun Dış Cephe Köpük Fiyatları

Günümüzde enerji kaynaklarının tasarruflu bir şekilde kullanılabilmesi için uygulanmakta olan dış cephe köpük fiyatları son derece uygun seviyelerde bulunmaktadır. Bu sebeple birçok kişi artık binalarında yapılarında işyerlerinde meskûn mahallerde kullanım alanı olan her türlü inşaat alanında dış cephe yalıtım çözümlerine rağbet göstermektedir. Bunlar içerisinde en ekonomik portföyde bulunmakta olan köpük dediğimiz strafor ürünler hem son derece ekonomik hem de oldukça pratik çözümler olarak beğenilmekte ve ön plana çıkmaktadır. Böylece firmamızın üretim bandında da yer almakta olan köpüklerle her türlü yapının dış cephesi kaplanmakta istenen ısı ve ses izolasyonu gerçekleştirilmektedir.

 

xpspembe - Dış Cephe Köpük FiyatlarıDış Cephe Köpük Fiyatları ve Kullanım Kolaylığı

Firmamızın üretmiş olduğu dış cephe köpük fiyatları oldukça makul seviyelerde bulunmaktadır. EPS dediğimiz genişletilmiş polistiren Thermo plastik malzemeden üretilmekte olan dış cephede kullanılan köpükler strafor diye de anılmaktadır. Böylece taneciklerinin şişirilmesi yöntemi ile elde edilmekte olan köpüklerin %98’i hareketsiz kuru havadan oluşmaktadır. Bu sayede muhteşem bir ısı yalıtımı da ortaya çıkartmaktadır. Bilindiği üzere günümüzde enerji kaynakları tükenmeye yüz tutmaktadır. Bu sebeple kanuni olarak da ülkemize artık binaların çeşitli şekillerde dış cephe yalıtımı yapması zorunludur. Bu noktada devreye girmekte olan firmamızın üretim bandından çıkan straforlar hakikaten kaliteli uygulamalar olarak dikkat çekmektedir.

Dış Cephe Köpük Fiyatları ve Genel Özellikleri

Fiyat ve performans bakımından değerlendirildiğinde dış cephe köpük fiyatları birçok uzman tarafından tam puan almaktadır. Özellikle firmamızın kalitesi ile üretilmiş olan dış cephe köpüklerinde büyük bir ısı yalıtımı ortaya çıkmaktadır. Isı iletkenlik grubu olarak 0-40 marjında bulunmakta olan straforlar sayesinde her türlü yapıda en soğuk kış günlerinde bile sıcak bir iç ortam sağlanmaktadır. Ayrıca birçok ısı yalıtım uygulamasında yaşanmakta olan şişirici gaza ve zamana bağlı olarak değişim bizim üretmiş olduğumuz köpüklerde kesinlikle ortaya çıkmamaktadır. Son derece dayanıklı olan straforlarımız basınç karşısında büyük bir mukavemet göstermektedir. Bu yönüyle kırılgan olmayan yapıdaki köpükler farklı ebatlarda üretilerek endüstriyel kurumlardan meskûn mahallere kadar çok geniş bir portföyde kullanım alanı bulmaktadır.

Ekonomik Dış Cephe Köpük Fiyatları

Her bütçeyi düşünmekte olan firmamız son derece ekonomik dış cephe köpük fiyatları belirleyerek bu alanda rakipsiz uygulamalar geliştirmektedir. Böylece üretmiş olduğumuz köpükler sayesinde zamanla incelmeyen kalınlığa sahip olan straforlar oldukça uzun ömürlü olarak binalarda kullanılmaktadır. Kapiler su geçirimliliği bulunmayan strafor türlerimiz çevre dostu malzemelerden üretilmektedir. Böylece hem çevreye hem de insana saygı duyan bir üretim portföyü firmamız tarafından geliştirilmektedir. Binanın ömrünü uzatmakta olan straforlar nemin ve güneşin zarar verecek etkilerinden yapıyı korumaktadır. Uygulaması oldukça kolay olan köpüklerimiz ekonomik bir şekilde imal edildiğinden dolayı çok talep görmektedir.

Dış Cephe Köpük Fiyatları İçin Bir Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir