cesitli-desenli-betopan

Desenli Betopan Fiyatları , BETOPAN ilk olarak 1984 yılında üretilmeye başlanmıştır. Günümüzde yapı sektörünün göz bebeği konumunda olan BETOPAN ahşap, çimento ile sağlığa zararı olmayan kimyasal maddelerin karışımından üretilmektedir. Hafif olması sayesinde çok kullanışlı olan BETOPAN, suya ve rutubete dayanıklı bir malzemedir. Ayrıca elastik yapısı ve işlenebilirlik açıdan da ideal seviyede olan malzeme, yanmaya karşı da dirençli bir yapı malzemesidir. Bütün bu özelliklerinin yanında çürümeye karşı dirençli oluşur yapı malzemesini hızlı bir şekilde yapı malzemesi sektörünün yıldızı yapmıştır. Desenli Betopan Fiyatları ülkemizin genelindeki seyrini İstanbul’da da devam ettirmektedir. Kalite ve ebatlarına göre fiyatlandırılmaktadır.

tasdesen - Desenli Betopan Fiyatları
Tas Desenli Betopan

Desenli Betopan Fiyatları Özellikleri

Yapı malzemesi BETOPAN’ın özellikler çok fazladır bunların bir bölümünü sıralayacak olursak;

 • Neme karşı dirençli bir malzemedir.
 • Suya karşı dayanıklı bir yapıya sahiptir.
 • Küflenmeme özelliğine sahiptir.
 • Yangına karşı dirençli bir malzemedir.
 • Çarpma ve darbelere karşı dayanıklıdır.
 • İşlenebilirlik ve hafiflik açısından oldukça everişli bir yapı malzemesidir.
 • Ses yutma özelliği bulunduğundan ses yalıtımında da etkili bir malzemedir.
 • Depremlere ve biyolojik atıklara dayanıklı bir malzemedir.

Bu kadar pozitif özelliği içinde barındıran yapı malzemesi, piyasanın aranılan ürünü olmasını bu özelliklerine borçludur. Bütün bunlardan dolayı desenli betopan fiyatları arz talep dengesinden dolayı zaman zaman dalgalanabilmektedir.

 

ahsap desen - Desenli Betopan Fiyatları
Ahsap Desenli Betopan

Desenli Betopan Avantajları

Alternatiflerine karşı daha elverişli olduğu hususların çok fazla olması, yapı malzemesini sektörün göz bebeği yapmıştır. Mükemmel ses ve ısı yalıtım özelliği sayesinde alternatiflerine fark atmıştır. Ayrıca içeriğinde insan sağlığına zararlı hiçbir unsurun bulunmaması da yaygın olarak kullanıyor olmasında etkilidir. BETOPAN, prefabrik yapılar için biçilmiş kaftandır. Böcekleme yapmaması ve daha birçok teknik özellikleri bakımında elverişli olan yapı malzemesi her geçen gün daha fazla inşaatta kullanılmaya başlanmıştır.

ahsap - Desenli Betopan Fiyatları
Tik Desenli Betopan

Ülkemizde Desenli Betopan

Ülkemiz BETOPAN üretiminde oldukça önemli bir yeri olan bir ülkedir. Yine uluslar arası piyasalarda inşaat alanında ün yapmış olan Türk firmaları bu malzemeyi iş yaptıkları yabancı ülkelerde de kullanmaktadır. Estetiğiyle, inşaat sektörüne elverişli yapısıyla ve pratik oluşuyla ön plana çıkan BETOPAN, her geçen gün ilgiyi üzerine çeken bir malzeme olmaya devam etmektedir. Bu doğrultuda ülkemizde yükselen her binada mutlaka bu malzemenin izleri mevcuttur.

 

boyaliahsap - Desenli Betopan Fiyatları
Boyali Ahsap Desenli
2 Comment
 • İbrahim Yalçın

  Merhabalar

 • Yaşar şahin

  Boyalı betopan özellikleri ölçüleri ve 100 M2 kaplama için fiyat vere bilirmisiniz

 • Desenli Betopan Fiyatları İçin Bir Yorum Yaz

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir