btm-kumlu-membran

BTM Membran Fiyatları Kaliteyi Uygun Fiyat Avantajı ile Sunuyor

Yapı sektöründe her geçen gün yeni buluşlar yapılmakta, yeni ürünler ortaya çıkmaktadır. Yapıların daha kullanışlı, daha estetik ve daha sağlam olması adına araştırma geliştirme faaliyetleri devam etmektedir. Yapıların en büyük düşmanı su ve suyun sebep olduğu nemdir. Temelden tavana veya tavandan temele doğru yapıların su alması zamanla nemlenmelere sebep olur. bunun neticesinde yapıların hem kullanım ömrü azalır hem kullanıcıları rahatsız olur. işte bu yüzden inşaat malzemeleri geliştiren firmalar, su yalıtımı noktasına ayrı bir hassasiyet gösterir. Çünkü temeli sağlam olmayan yapı, her an tehlike saçmaktadır. Bu tehlikelerin önüne geçmek için en uygun btm membran fiyatları ile membran ürünleri kullanılmaktadır.

btm membran - BTM Membran FiyatlarıBTM Membran Fiyatları ve Membranların Kullanım Alanları

Btm, geniş çaplı inşaat malzemeleri üreten yerli bir markadır. Markanın pazardaki en önemli özelliği ürünlerini hep daha iyiyi hedefleyerek geliştirmesi, yatırımlarının büyük kısmını ar-ge faaliyetlerine yatırmasıdır. Üretimini yaptığı membranlar, ülkemizin koşulları ile son derece uyumlu, en yüksek verimi sağlama niteliğindedir. Küçükdeveci olarak hedefimiz her zaman en kaliteli ürünleri müşterilerimizle buluşturmaktır. Bu sebeple piyasa koşullarında en uygun btm membran fiyatları firmamıza aittir. Kaliteden ödün vermeden, yapıların konforunu arttıracak, sağlığını muhafaza edecek, kullanıcıları güven altında tutacak ürünlerin tedarikini yapıyoruz.

BTM Membran Fiyatları ve Ürün Ebatları

Btm membran ürünleri özellikle yapıların temellerinde kullanılır. çünkü ülkemiz yer altı suları bakımından oldukça zengindir. Bu da zamanla binaların alttan su alamsına neden olmaktadır. Memnranlar ile temel bölme duvarlarının ve betonlarının su ile arasına bir set çekilir. Membran sayesinde su, binanın temelinden uzak tutularak betonla temas etmesi engellenmiş olur. ayrıca dışarıdan gelecek etkilere karşı da yapının temelleri güvence altına alınmış olur. Özellikle temelde oluşan su sızıntıları zamanla basınç merkezi oluşturur. Oluşan basınç ister istemez binaya zarar verir. İşte bu zararın önüne geçebilmenin en etkili yolu btm membran kullanmaktır. Uygun btm membran fiyatları ile yapıların temellerinin izole edilmesi oldukça kolay ve etkili bir çözüm yoludur.

BTM Membran Fiyatlarını Etkileyen Etmenler

Binaların temelinde kullanılan beton, yıllardır suya karşı dirençli bir ürün olarak görülmekteydi. Fakat aslında pek de öyle olmadığı, betonun zaman içerisinde suyu emdiği anlaşıldı. Bu da beton içerisindeki metallerin zamanla korozyona uğrayarak zayıflamasına, binaların riskli hale gelmesine neden olmaktadır. Ayrıca binaların zeminden soğuk almasına da neden olmakta, ısıtmak için daha fazla masraf yapılmaktadır. Btm membran sayesinde yapılar hem su sızıntılarının oluşturduğu neme karşı hem de ısı yalıtımına karşı avantaj sağlanmış olmaktadır. Btm membran ürünleri farklı modellerde satışa sunuluyor ve btm membran fiyatları, ürünlerin ebatlarına göre, kabartmalarına göre değişiyor.  Firmamız en uygun fiyatlarda btm membran ürünlerini ayağınıza getiriyor.

 

Bitümlü Membran Nedir, Nerelerde Kullanılır?

Özellikle yapıların çatı kısımlarında kullanılan bitümlü membran fiyatları ürünleri su yalıtımı konusunda çok fazla gerek duyulan bir malzeme olmaktadır. Kullanımı ile su geçirmezlik sağlaması özelliği sayesinde su yalıtımı işlemlerinde ciddi bir avantaj sağlaması mümkün olmaktadır. Bu ürünler su yalıtımının önemli olduğu alanlarda çok fazla kullanılmaktadır. Malzeme polimer esaslı olan malzemelere bitümün eklenmesi ile oluşmaktadır. Bu malzemeler polyester ve camtülü gibi taşıyıcı malzemeler ile kullanılabilmektedir. Yapılarda çatılar yanında özellikle temellerde bu malzemeler oldukça kullanılmaktadır. Temelden gelecek su için oldukça başarılı şekilde bir önlem alınması bu malzemeler ile sağlanabilmektedir.

bitumlu membran - BTM Membran FiyatlarıSu Yalıtımı İçin Bitümlü Membran Kullanımı

Yapılardaki su yalıtımı konusunda çok tercih edilen bitümlü membran ürünleri yapıların su yalıtımının gerekli olduğu alanlarında kullanılmaktadır. Belirli bir ısıtma işlemi ile yapılan uygulaması ustalık ve bilgi gerektirmektedir. Malzemelerin kalitesi kadar uygulamadaki işçilikte oldukça önemlidir. Başarılı bir şekilde bu konuda üretilen ürünlerin sorunsuz uygulaması ile başarılı şekilde su yalıtımı sağlanabilmektedir. Özellikle yapıların inşa süresinde temellerinde bu malzemeler yoğun olarak kullanılmaktadır. Sorun yaşanmadan bu malzemelerin kullanımı ile su yalıtımı konusunda en başarılı sonuçların alınması mümkün olmaktadır. Firmamız su yalıtımı konusunda birçok ürünü seçeneklerinde bulundurmakta ve bu ürün konusunda da en kaliteli markaların üretimlerini sunmaktadır. Ayrıca uygun fiyatlar ile bu malzemelere ulaşmak mümkün olmaktadır.

yesil bitumlu membran - BTM Membran FiyatlarıBitümlü Membran Fiyatları

Firmamız en uygun fiyatlı bitümlü membran malzemelerin temin edilmesi konusunda sizlere geniş ürün seçeneklerini sunmaktadır. Yapıların su yalıtımı konusunda çok fazla ilgi duyduğu ve başarılı şekilde kullandığı bu malzemelerin en uygun fiyatlar ile temin edilmesi firmamızdan mümkün olmaktadır. Firmamızın sitesinden su yalıtımı konusunda temin edilecek birçok malzeme ile bu malzemenin de temin edilmesini sağlayabilmektesiniz. Geniş ürün seçeneklerimiz içerisinde bulunan bu malzemeler su yalıtımı konusunda oldukça başarılıdır ve farklı çeşitleri ile ürün seçeneklerimizde yer almaktadırlar. Sorunsuz bir kullanım ile oldukça başarılı sonuçlar alınan bu ürünlere uygun fiyatlar ile ulaşarak su yalıtımı konusunda maliyetlerin düşürülmesi de mümkün olabilmektedir.

Bitümlü Membran İle Su Yalıtımı İşlemleri

Yapılacak su yalıtımı işlemlerinde bitümlü membran ürünleri yapıların oldukça başarılı şekilde sudan korunmasını sağlayabilmektedir. Yapılacak yalıtım işlemlerinin uygulanacak alanlarının özelliklerine göre farklı malzemelerin kullanılması mümkün olabilmektedir. Bu konuda özellikle membran ürünleri temellerde çok tercih edilmektedir. Yapıların alt kısmından su girişlerinin önlenmesi gibi yine duvar ve tavanlarda da bu malzemelerin kullanımı mümkün olabilmektedir. Sorun yaşanmadan bu malzemelerin kullanımı ile gerekli su yalıtımının sağlanması mümkündür. Etkili bir yalıtım işlemi için firmamızdan uygun fiyatlar ile bu malzemelerin temin edilmesi mümkündür. Ayrıca firmamız geniş ürün seçenekleri ile birçok yalıtım ve inşaat malzemesinin temin edilmesini sağlayabilmektedir. Uygun fiyatlar ile bu malzemelere firmamızdan ve firmamızın sitesinden ulaşmanız mümkündür.

BTM Membran Fiyatları İçin Bir Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir