btm-kumlu-membran

BTM Membran Fiyatları Kaliteyi Uygun Fiyat Avantajı ile Sunuyor

Yapı sektöründe her geçen gün yeni buluşlar yapılmakta, yeni ürünler ortaya çıkmaktadır. Yapıların daha kullanışlı, daha estetik ve daha sağlam olması adına araştırma geliştirme faaliyetleri devam etmektedir. Yapıların en büyük düşmanı su ve suyun sebep olduğu nemdir. Temelden tavana veya tavandan temele doğru yapıların su alması zamanla nemlenmelere sebep olur. bunun neticesinde yapıların hem kullanım ömrü azalır hem kullanıcıları rahatsız olur. işte bu yüzden inşaat malzemeleri geliştiren firmalar, su yalıtımı noktasına ayrı bir hassasiyet gösterir. Çünkü temeli sağlam olmayan yapı, her an tehlike saçmaktadır. Bu tehlikelerin önüne geçmek için en uygun btm membran fiyatları ile membran ürünleri kullanılmaktadır.

btm membran - BTM Membran FiyatlarıBTM Membran Fiyatları ve Membranların Kullanım Alanları

Btm, geniş çaplı inşaat malzemeleri üreten yerli bir markadır. Markanın pazardaki en önemli özelliği ürünlerini hep daha iyiyi hedefleyerek geliştirmesi, yatırımlarının büyük kısmını ar-ge faaliyetlerine yatırmasıdır. Üretimini yaptığı membranlar, ülkemizin koşulları ile son derece uyumlu, en yüksek verimi sağlama niteliğindedir. Küçükdeveci olarak hedefimiz her zaman en kaliteli ürünleri müşterilerimizle buluşturmaktır. Bu sebeple piyasa koşullarında en uygun btm membran fiyatları firmamıza aittir. Kaliteden ödün vermeden, yapıların konforunu arttıracak, sağlığını muhafaza edecek, kullanıcıları güven altında tutacak ürünlerin tedarikini yapıyoruz.

BTM Membran Fiyatları ve Ürün Ebatları

Btm membran ürünleri özellikle yapıların temellerinde kullanılır. çünkü ülkemiz yer altı suları bakımından oldukça zengindir. Bu da zamanla binaların alttan su alamsına neden olmaktadır. Memnranlar ile temel bölme duvarlarının ve betonlarının su ile arasına bir set çekilir. Membran sayesinde su, binanın temelinden uzak tutularak betonla temas etmesi engellenmiş olur. ayrıca dışarıdan gelecek etkilere karşı da yapının temelleri güvence altına alınmış olur. Özellikle temelde oluşan su sızıntıları zamanla basınç merkezi oluşturur. Oluşan basınç ister istemez binaya zarar verir. İşte bu zararın önüne geçebilmenin en etkili yolu btm membran kullanmaktır. Uygun btm membran fiyatları ile yapıların temellerinin izole edilmesi oldukça kolay ve etkili bir çözüm yoludur.

BTM Membran Fiyatlarını Etkileyen Etmenler

Binaların temelinde kullanılan beton, yıllardır suya karşı dirençli bir ürün olarak görülmekteydi. Fakat aslında pek de öyle olmadığı, betonun zaman içerisinde suyu emdiği anlaşıldı. Bu da beton içerisindeki metallerin zamanla korozyona uğrayarak zayıflamasına, binaların riskli hale gelmesine neden olmaktadır. Ayrıca binaların zeminden soğuk almasına da neden olmakta, ısıtmak için daha fazla masraf yapılmaktadır. Btm membran sayesinde yapılar hem su sızıntılarının oluşturduğu neme karşı hem de ısı yalıtımına karşı avantaj sağlanmış olmaktadır. Btm membran ürünleri farklı modellerde satışa sunuluyor ve btm membran fiyatları, ürünlerin ebatlarına göre, kabartmalarına göre değişiyor.  Firmamız en uygun fiyatlarda btm membran ürünlerini ayağınıza getiriyor.