tas-desen2

Betopan Nedir ? 

Betopan ; ağaç ve çimentonun birleşmesiyle ortaya çıkan yapıların farklı noktalarında farklı çözümler sunmak üzere kullanılan levhadır. Bu levha hem ağacın özelliklerini hem de çimentonun özelliklerini yansıtmaktadır. Ağaç ve çimento birleştirilirken içine sağlığa zararsız kimyasallar konulmaktadır. Bu kimyasallar levhaların her iki tarafına da sürülür ve pürüzsüz bir levha ortaya çıkar. Betopan 24 saat su içinde bekletilir ve suya karşı dayanıklı olup olmadığı ölçülür. Betopan fiyatları sorusunun cevabı işte bu levhadır. Çimentonun sertliği ve ağacın estetiğini içinde barındıran inşaat levhasıdır.

Betopan Nedir Ve Özellikleri? 

Betopan, neme karşı dirençlidir, küflenmez. Sert yapısından dolayı içine böcek haşere giremez. Betopan oldukça iyi ısı yalıtımı sağlar. Alev almaz, küf yapmaz, ısı ve ses  yalıtımı yapar. Hızlı monte edilir, sağlığa zararlı madde içermez. Betopanın içindeki ahşap malzeme ortamın nemine göre hareket eder. Betopan ahşaptan az, çimentodan fazla olarak ortamın nemine göre hareket etmektedir. Betopanın hareketleri boya veya değişik tutturma yöntemi ile sabitlenmeli. Betopanlar silikonlu, alkaliye dayanıklı olan boyalar ile boyanmalıdır. Boya levhanın doğrusal hareketini azaltacaktır. Betopanlar sabitlenirse çukurlaşma veya bombeleşme hareketleri önlenmiş olacaktır. Betopan nedir sorusundan sonra özellikleri de böylece anlatılmıştır.

Betopan Nedir ve Nasıl Uygulanır? 

Betopan nedir sorusundan sonra sıra betopanın nasıl uygulandığındadır. Betopan farklı ağırlık, kalınlık ve boyutlara sahiptir. Bu sebeple betopan alınırken bu boyutlar düşünülerek alınmalıdır. Yapılacak binada uzun vadeli bir yapı isteniyorsa kaliteli malzemeler tercih edilmelidir. Tercih edilen malzeme kesinlikle paslanmaz malzemelerden yapılmalıdır. Betopanın uygulanması 3 aşamadan oluşur. Bunlardan birincisi kesim işlemidir. Bu işlem kullanılacak alanın boyutuna göre betopanlar kesilir. İkinci işlem ise vidalama işlemidir. Bu işlemde ise kesilen betopan parçaları uygulanacak yerlere güzelce vidalanır. Üçüncü işlem boyama işlemidir. Bu işlemde ise betopan istenilen renge göre boyanır.

betopan2 - Betopan Nedir
Betopan Düz Levha

Betopan Nedir ve Fiyatları Nasıldır?

Betopan alınırken kaliteli ve uzun ömürlü olanlar tercih edilmelidir. Bunun için betopan aldığımız firmayı iyi seçmeliyiz. Kaliteli bir firmadan normal fiyatlarda betopanlar almalıyız. Çok düşük fiyata alırsak kaliteli olmayacaktır ve kısa sürede sorunlar çıkacaktır. Betopan nedir sorusunun cevabı verilmiş oldu.

betopan4 - Betopan Nedir

Yapılar İçin Üretilmiş Olan Duvar Bölme Malzemeleri

İnşaat sektörü için gerçekleştirmiş olduğumuz hizmetler ile birlikte, fabrika alanlarında üretmiş olduğumuz duvar bölme malzemeleri için satış işlemlerini de sunmaktayız. Günümüzde çeşitli özelliklerde inşa edilmiş olan yapılar için geliştirilmiş olan yenilikler ile birlikte, yapıların daha kaliteli ve estetik görünmesi mümkün olmaktadır. Yapıların çeşitli sayılara bölünmesi ve alanların daha geniş kullanılabilmesi için çeşitli malzemeler üretilmektedir. Alanında deneyimli çalışanlarımız ile üretmiş olduğumuz bölme malzemelerini, çeşitli fiyat seçenekleri üzerinden satışa sunmaktayız. Odaların daha çok olması ve barınacak olan bölgelerin daha fazla olması için gerçekleştirilmekte olan bölme işlemlerinde, çeşitli ürünlerin kullanımı mümkün olmaktadır.

alcipan plaka fiyat - Betopan NedirDuvar Bölme Malzemeleri İçin Sunulan Avantajlar

Duvar bölme malzemeleri akla gelebilecek olan her çeşit yapılar için kullanılabilmekte ve tasarımları bu içeriklere göre gerçekleştirilebilmektedir. Genel olarak betopan ve alçıpan malzemeler kullanılarak gerçekleştirilmekte olan bölme işlemleri, alanında deneyimli ustalar tarafından yapıldığı takdirde kısa süre içerisinde yapı sahiplerine teslim edilebilmektedir. Piyasada yer alan en ucuz fiyatlı bölme malzemelerinin satışını gerçekleştirmiş olduğumuz hizmetlerimiz sayesinde, bizleri tercih ederek tasarruf sağlayarak yapılarınızın verimli olarak kullanılmasını mümkün hale getirebilirsiniz. Yapıların boyut, genişlik ve özelliklerine göre üretilmekte olan malzemeler, aynı zamanda çeşitli renk seçeneklerinden de oluşabilmektedir. Günümüzde giderek artmakta olan insan nüfusu ile birlikte barınma ihtiyacının çoğalması da mümkün olmakta ve buna bağlı olarak inşaat yapılarının üretimi kesintisiz olarak gerçekleştirilmektedir. Teknolojinin gelişmesine bağlı olarak inşa edilmekte olan yapıların, estetik ve kaliteli görünmesi için farklı tasarımlar uygulanmaktadır.

tepebetopan - Betopan Nedir
duvar bölmede betopan

Duvar Bölme Malzemeleri İçin Sunulan Fiyat Seçenekleri

Sağlam ve dayanıklı malzemeler kullanılarak elde edilmiş olan duvar bölme malzemeleri üretim sırasında kullanılan malzeme ve boyutlarına göre farklı seçenekler ile satışa sunulmaktadır. Günümüzde inşa edilmiş ancak odaları yeterli sayıda olmayan yapılar için gerçekleştirilmekte olan bölme işlemleri, alanında deneyimli ustalar tarafından yapıldığı takdirde oldukça avantajlı hale gelmektedir. Üretim işlemini gerçekleştirmekte olan firma ve markalara göre farklı fiyat seçenekleri ile satışa sunulan bölme malzemeleri, genel olarak ucuz ücretler ile piyasaya sürülmektedir. Söz konusu olan bölme malzemelerinin seçiminde dikkat edilecek olan noktaların başında, firmaların üretim alanları ve sunduğu hizmetlerin kaliteli olması gelmektedir.

En Uygun Fiyatlı Duvar Bölme Malzemeleri İçin Hizmetinizdeyiz

Alanında tecrübeli ve deneyimli çalışanlarımız ile üretmiş ve satışını gerçekleştirmiş olduğumuz duvar bölme malzemeleri için bizleri tercih edebilir ve sunulmuş olan indirimli fiyatlardan yararlanabilirsiniz. Kaliteli malzemeler ile üretilmiş olan bölme malzemelerine tasarruf sağlayarak ulaşmanız sağlanmaktadır. Ürünlerin tercihinde, üretim sırasında kullanılan malzemenin sağlam ve dayanıklı olması, aynı zamanda firma bünyesinde teknolojik cihazların olup olmadığı da kontrol edilmelidir. Söz konusu olan içeriklere bağlı olarak tercih edilecek olan malzemeler, uzun yıllar güvenli şekilde kullanılabilmektedir.

En Kaliteli Dekoratif Duvar Paneli Çeşitleri

Isı yalıtım çözümleri üretmekte olan firmamız aynı zamanda estetik dekoratif duvar paneli , desenli betopan üretimi de yapmaktadır. Böylece binaların dış cephesinde sunmuş olduğumuz yalıtım çözümlerine ek olarak hiç cephede de çok farklı alternatif uygulamalarla yüz güldüren sonuçlara imza atmaktayız. en modern üretim tekniklerinin Entegre olmuş olduğu tesisimiz bünyesinde binaların iç kısmının daha güzel ve izolasyon bakımından da daha nitelikli hale gelmesi için çaba göstermekteyiz. Böylece son derece yeni çağdaş uzun ömürlü ve şık olan dekoratif duvar panelleri ile evlerin işyerlerinin ve endüstriyel tesislerin yalıtımını yaparken diğer taraftan da daha güzel mekânların oluşturulmasına katkı sunmaktayız.

desenli betopan tas - Betopan Nedir
Taş Desenli Betopan

Dekoratif Duvar Paneli ve Ahşap Ayrıcalığı

Üretmiş olduğumuz dekoratif duvar paneli içerisinde Betopan levha oldukça dikkat çekici olan bir ürün olarak ön plana geçmektedir. Eko Board dediğimiz bu levhalar ön yüzeyinde ahşap doku barındırmaktadır. Arka kısmında ise montajın kolay sağlanabilmesi için pürüzlü bir yüzeye sahiptir. Böylece her türlü iç mekânda ahşap güzelliğini ve natürelliğini koruyarak ısı izolasyonu gerçekleştirilmektedir. Aynı zamanda son derece nitelikli olan ürünlerimiz ses izolasyonunu da beraberinde getirmektedir. Bu sayede sadece evlerde değil hafif çelik yapının kullanıldığı prefabrik olan ürünlerde de uygulamalarımız devreye girebilmektedir. Son derece hafif olan duvar panelleri kolay bir şekilde duvara monte edilebilmektedir.

desenlibetopan tik - Betopan NedirDekoratif Duvar Paneli ve Ekobord Stone Levhalar

Firmamızın üretmiş olduğu dekoratif duvar paneli içerisinde yer almakta olan Eko bord Stone levhalar oldukça beğenilmektedir. Ön yüzey tamamen taş bir dokuyu andırmaktadır. Böylece evlerin içerisinde sunmuş olduğumuz doğal çözümler arasında ahşaba eşlik edecek olan taş görünümlü olan son derece kaliteli kaplamalarla arzulanan güzel iç mekân tasarımlarına ulaşılabilecektir. Ayrıca arka yüzeyde pürüzlü bir alan bırakılarak her türlü duvar formatına çok kolay bir şekilde uygulama imkânı da ortaya çıkartılmaktadır. İç mekândaki ısı izolasyonunu ve ses izolasyonunu sonuna kadar sağlamakta olan ekobord Stone levhalar oldukça hafif malzemelerden imal edilmektedir. Böylece cephe giydirme kaplaması olarak da kullanılmakta olan unsurlarla binalar daha kaliteli ve daha şık hale gelecektir.

Dekoratif Duvar Paneli ve Avantajları

Firmamızın üretmiş olduğu birbirinden farklı dekoratif duvar paneli çeşitleri ile binaların iç cephesinin yalıtımına katkı sunmaktayız. Oldukça şık olan çözümler ahşap ve doğal taş görünümü ile beraber dekoratif uygulamalardır. Aynı zamanda ses ve ısı izolasyonuna da büyük katkı sağlamaktadır. Oldukça hafif olduğu için duvara ekstra bir yük bindirmeyeceğinden dolayı uzun ömürlü kullanım vaat etmektedir. Ayrıca son derece ekonomik fiyatlarla firmamız tarafından üretilen bütün bu uygulamalar kolay montaj yapılabilmektedir. Böylece bireysel taleplerden kurumsal ihtiyaçlara kadar geniş bir müşteri profiline hitap etmekte olan firmamız yapıların daha kaliteli bir şekilde yalıtıma kavuşmasına yardımcı olmaktadır.

Betopan Nedir İçin Bir Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir