Panel Fiyatları

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz Oylanmadı.)
Sandwich Panel Fiyatlari istanbul

Panel Fiyatları Yapıların özellikle izolasyon konusunda etkili bir performans sergilemesi konusunda farklı malzemeler kullanılması gerekmektedir. Bu konuda gelişen teknoloji ile üretilen bu malzemeleri yapılarda oldukça yoğun bir şekilde kullanılmaktadır. Kullanıldığı alanda büyük bir başarı sağlayan bu malzemeler su, ısı ve ses yalıtımları oldukça etkilidir. Sorunsuz bir şekilde uygulanması ve üzerinde yük kaldırabilmesi gibi özellikleri ile de oldukça ilgi gören malzemeler arasında yer almaktadır. Bu malzemelerin kaliteli bir şekilde üretilmiş olmaları da oldukça önemlidir.

 

panel fiyatlari
panel fiyatlari

Panel Malzemelerinin Yapılardaki Kullanımları

Farklı iklimlerde yapıların ısı ve rutubet gibi etkenlere karşı dirençli olması konusunda kullanılacak malzemelerin özellikleri oldukça belirleyici olmakta. Bu konuda kullanılacak malzemeler içerisinde sandviç adı verilen malzemeler çok etkilidir. Bu malzeme iki sac malzemenin arasında bulunan özel yalıtım malzemelerinden oluşmaktadır. Yüksek yoğunluklu olan bu iş malzeme diğer malzemelerin güçlenmesini ve etkisinin artmasını sağlamaktadır. Yapılarda özellikle çatılarda ve duvarlarda bu malzemeler çok fazla kullanılmaktadır. Etkili performansları nedeni ile sandviç paneller malzemeler inşaat sektöründe oldukça ilgi gören malzemeler arasında yer almaktadır.

 

panel fiyat
panel fiyat

Sandviç Panellerin Özellikleri

Bu malzemeler farklı renklerde ve yapısal özelliklerde üretilebilmektedir. Üst kısımlarının düz bir şekilde üretilmesi yanında ayrıca silindirik bir şekilde de üretilmesi mümkün olabilmektedir. Farklı kullanım alanları olması nedeni ile iç dolgu malzemeleri de farklılık gösterebilmektedir. Bu konuda cam yünü veya taş yünü malzemeler tercih edilebilmektedir. Cam yünü malzemeler yapılarda çatı ve diğer alanlarda daha fazla tercih edilmektedir. Çatılarda ses ve su yalıtımı konusunda oldukça başarılı performans sergilemektedir.

 

kirmizi sandvic panel
kirmizi sandvic panel

Sandviç Panel Fiyatları

Farklı alanlarda kullanılabilen bu malzemeler kullanılacak alana göre özel bir şekilde üretilebilmektedir. Bu farklı üretim sayesinde de fiyatların değişken olması da mümkün olabilmektedir. Ancak inşaat alanlarında ve yapılar için kullanılacak olan panel fiyatları fazla değişkenlik göstermemektedir. Bu malzemelerin kaliteli bir şekilde üretilmesi ve bunların uygun fiyatlara alınması inşaat için oldukça önemli bir avantajdır. Bu konuda firmamızdan başarılı bir şekilde uygun fiyatlı kaliteli sandviç panel malzemelerini bulabilir ve kolay bir şekilde temine edebilirsiniz.