Onduline PP40M – KIRMIZI

1,100.00  / adet

Onduline Avrasya firmasının ,Bituline PP40 M – 4 mm keçeli kırmızı kumlu membranı

Kategoriler:

Onduline PP40M – KIRMIZI Açıklama

PP 40 M Kırmızı

Atactic Pollyprpylene (APP) katkılı modifiye bitümden üretilen plastomerik tip membranlardır. Her türlü yapıda karşılaşılan su yalıtım sorunlarına cevap veren çok geniş bir spekruma sahip olan Prima serisi Bitüline’ler, ılıman iklim kuşaklarının soğuk ve sıcak hava koşullarıyla iyi bir uyum gösterir. Ülkemizde en yaygın kullanılan membran tipidir.

Avantajları

Su yalıtımının temel ögesi olan Bituline membranları, polyester veya cam tülü donatılı olarak, çeşitli polimerlerle modifiye edilen yüksek kaliteli bitümden, çeşitli kalınlıklarda ve gerektiğinde yüzeyine çeşitli kaplamalar uygulanarak üretilir ve bu nedenle her tip özel kullanım için en ideal malzemeyi seçmeye olanak veren geniş bir ürün yelpazesine sahiptir.

Modifiye bitüm sayesinde yalıtım, çok düşük sıcaklıklarda da esnekliğini korur ve çatlamaz. Yüksek sıcaklıklarda ise geç yumuşar, formunu korur. Bu nedenle Bituline sistemi, her iklim kuşağında güvenle kullanılabilir.

Bituline membranlarının fabrika ortamında, modern makinalarla üretiliyor olması, yalıtımın homojenliğini ve kalite bütünlüğünü sağlar, yerinde yapılan karışımlarla, sürülerek uygulanan sistemlerde rastlanılabilecek performans farklarından kaynaklanan yalıtım riskleri ortadan kalkar.

Membranlar eritme kaynağı ile birleştirilir ve istenen yüzeylere kolaylıkla yapıştırılır. Kaynak sistemi, yalıtımın sürekliliğini sağlar. Bituline sisteminin su geçirimsizliği, ek yerlerinde de tamdır.

Membranlara yerleştirilen donatılar, yalıtımın çekme ve basınç mukavemetini arttırır. Sistem Bituline, karayolları, köprüler gibi yüksek mekanik gerilmelerle karşılaşılan yerlerde de güvenle kullanılabilir.

İstendiğinde çeşitli renklerde granüle mineral veya aluminyum kaplı olarak da temin edilebilen Bituline membranları, havadaki kimyasal ve biyolojik maddelerden etkilenmeyen, ultraviyoleye dayanıklı ve estetik bir yüzeye sahip son kat yalıtım malzemesi olarak da idealdir.

Bituline sistemi su yalıtımı, milyonlarca metrekare iş deneyimi olan ekiplerce, yüzde yüz su geçirimsizlik güvencesiyle uygulanır.

İncelemeler

  1. 5 üzerinden 5 oy aldı

    Mahmut Kaya

    HOCAM BUNU METRESİ ENİ BOYU YOK MU

Average
5 Based On 1
Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir