İzopak PAR Yeşil

800.00  / adet

İzopak Marka , 4 mm keçeli Kumlu YEŞİL membran

Kategoriler:

İzopak PAR Yeşil Açıklama

PAR-40Y Arduaz Taşı Kaplı Kırmızı Polyester Keçeli Bitümlü İzolasyon Su Yalıtım Membranı Teknik Detay

PAR-40Y Arduaz taşı kaplı polyester keçeli bitümlü su yalıtım membranı , polyester keçenin APP (Atactic Polypropylene) katkılı bitum penetrasyon asfaltın kaplanması ile elde edilir. Bir yüzü polietilen film kaplama diğer yüz arduaz mineral taş ile kaplanan polyester keçeli membran son işlem ile elde edilir. PAR-40Y arduazlı membran polyester keçeli su yalıtım membranı genel olarak çatılarda, pergule ve su yalıtım izolasyonu gerektiren yalıtım noktalarında kullanır.

İzolasyon Su Yalıtım Membranı Yüzey Hazırlama

Arduaz taş kumu kaplı izolasyon yalıtım membranı uygulama yapılacak zemin gevşek parçalardan, yağ toz ve diğer kimyasallardan temizlenir. yüzeydeki bozukluklar Starfix Tamir Harcı ile tamir edilir. Yalıtım membranında Sağlıklı bir uygulama için, uygulama yapılacak yüzeye astar olarak İzopak su yalıtım membran astarı bitüm emülsiyon kullanılması tavsiye edilir.

Bitümlü Su Yalıtım Membran Uygulama Detayı

Polyester keçeli arduaz taşı kaplı Bitümlü izolasyon su yalıtım membranı ek yerlerinde yan yana 10 cm veya 15 cm bini yapılarak uygulanır. rulo bitiş yerlerinde ise 15 cm bini payı yapılarak, şaloma alevi ile tam olarak bitümlü su yalıtım membranı tüm yüzeye ısıtılarak yapıştırılır.

Donatı Tipi: POLYESTER KEÇE
Donatı Ağırlığı: >50 gr/m2
Rulo Ölçüsü 1 X 10M
Üst Kaplama : ARDUVAZ-YEŞİL
Alt Kaplama : PE FİLM
Yumuşama Noktası : >120C’
Soğukta Kırılganlık : >-10C’
Su Geçirmezlik : %100 Su Geçirmez

İncelemeler

Henüz yorum yapılmadı.

“İzopak PAR Yeşil” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir