Onduline PP300 Membran

1,600.00  / adet

Onduline Avrasya – Bituline PP300 3mm keçeli membran

Onduline PP300 Membran Açıklama

Sistem Bituline, düz ve eğimli çatıların, terasların su yalıtımı ve son kat malzemesi olarak kullanılmak üzere geliştirilmiş granüllü modifiye bitüm esaslı membranları ve bunların aksesuar ve uygulama yöntemlerini içerir. su yalıtım malzemeleri

 

Bituline AVANTAJLAR

Su yalıtımının temel öğesi olan Bituline membranları, polyester veya cam tülü donatılı olarak, çeşitli polimerlerle modifiye edilen yüksek kaliteli bitümden, çeşitli kalınlıklarda ve gerektiğinde yüzeyine çeşitli kaplamalar uygulanarak üretilir ve bu nedenle her tip özel kullanım için en ideal malzemeyi seçmeye olanak veren geniş bir ürün yelpazesine sahiptir.

Modifiye bitüm sayesinde yalıtım, çok düşük sıcaklıklarda da esnekliğini korur ve çatlamaz. Yüksek sıcaklıklarda ise geç yumuşar, formunu korur. Bu nedenle Bituline Sistemi, her iklim kuşağında güvenle kullanılabilir.

Bituline membranlarının fabrika ortamında, modern makinalarla üretiliyor olması, yalıtımın homojenliğini ve kalite bütünlüğünü sağlar. Yerinde yapılan karışımlarla, sürülerek uygulanan sistemlerde rastlanılabilecek performans farklarından kaynaklanan yalıtım riskleri ortadan kalkar.

Membranlar eritme kaynağı ile birleştirilir ve istenen yüzeylere kolaylıkla yapıştırılır. Kaynak sistemi, yalıtımın sürekliliğini sağlar. Bituline sisteminin su geçirimsizliği ek yerlerinde de tamdır.

Membranlara yerleştirilen donatılar, yalıtımın çekme ve basınç mukavemetini arttırır. Sistem Bituline, karayolları, köprüler gibi yüksek mekanik gerilmelerle karşılaşılan yerlerde de güvenle kullanılabilir.

İstediğinde çeşitli renklerde granüle mineral veya alüminyum kaplı olarak da temin edilebilen Bituline membranları, havadaki kimyasal ve biyolojik madenlerden etkilenmeyen, ultraviyoleye dayanıklı ve estetik bir yüzeye sahip son kat yalıtım malzemesi olarak da idealdir.

Bituline Sistemi su yalıtımı, milyonlarca metrekare iş deneyimi olan ekiplerce, % 100 su geçirimsizlik güvencesiyle uygulanır.

Ek bilgi

Membran Modelleri

PP300, PP400, PP40M – Kırmızı, PP40M – Yeşil, EG30 A, EP30 A, EG30 A TERRACOTA, EP30 A TERRACOTA

İncelemeler

Henüz yorum yapılmadı.

“Onduline PP300 Membran” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir