İzopak PP400 Membran

950.00  / adet

İzopak marka , 4 mm polyester keçeli membran

İzopak PP400 Membran Açıklama

Polyester Keçeli Bitümlü İzolasyon Su Yalıtım Membranı Teknik Detay

PP400 polyester keçeli bitümlü su yalıtım membranı , polyester keçenin APP (Atactic Polypropylene) katkılı bitum penetrasyon asfaltın kaplanması ile elde edilir. Her iki yüzü polietilen film kaplama ile kaplanan polyester keçeli membran son işlem ile elde edilir. PP400 polyester keçeli su yalıtım membranı genel olarak çatılarda, pergule ve su yalıtım izolasyonu gerektiren yalıtım noktalarında kullanır.

Yüzey Hazırlama

İzolasyon yalıtım membranı uygulama yapılacak zemin gevşek parçalardan, yağ toz ve diğer kimyasallardan temizlenir. yüzeydeki bozukluklar Starfix tamir harcı ile tamir edilir. Sağlıklı bir uygulama için, uygulama yapılacak yüzeye astar olarak İzopak su yalıtım membran astarı bitüm emülsiyon kullanılması tavsiye edilir.

Su yalıtım membran uygulanması

Polyester keçeli PP-400 bitümlü izolasyon su yalıtım membranı ek yerlerinde yan yana 10-11 cm veya 15-16 cm bini yapılarak uygulanır. rulo bitiş yerlerinde ise 14-15 cm bini payı yapılarak, şaloma alevi ile tam olarak bitümlü su yalıtım membranı tüm yüzeye ısıtılarak yapıştırılır.

 

KEÇE Tipi: POLYESTER KEÇELİ
Donatı Ağırlığı: >49 gr/m2
Top Ölçüsü 1 mt x 10.00 Metre
Üst Kaplaması : PE FİLMLİ
Alt Kaplaması : PE FİLM
Yumuşama Noktası : >120C’
Soğukta Kırılganlık : >-10C’
Su Geçirmezlik : %100 Su Geçirmez
Palet Ölçüsü : 120 X 100 X 110

İncelemeler

Henüz yorum yapılmadı.

“İzopak PP400 Membran” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir