Assan Sandviç Panel Fiyatları

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz Oylanmadı.)
assan-sandvic-panel

Sektörün En İyisi Assan Panel Fiyatları

Yalıtım alanında bu malzemenin kullanımının başlatılmasında büyük öncülüğü bulunan assan panel fiyatları ile olduğu gibi aynı zamanda malzeme kalitesiyle de son derece cazip bir şekilde ürünlerin kullanıcılara ulaştırılmasını sağlamaktadır. Yalıtım alanında en kaliteli malzemelerin kullanılmasına önem veren firmamız bu alanda nitelikleri itibarıyla sektörün en iyi markalarından destek alarak ürünlerini geliştirmekte ve alanında uzman personeli sayesinde başarılı bir işçilik sürecinin sonucunda montajın yapılmasını sağlayarak hizmet vermektedir. Firmamızın  uygulamalarının yalıtım noktasında başarılı olmasını sağlamak için öncelikle  panellerin kullanılmak istendiği alanlar konusunda bilgi alarak hizmet veriyoruz.

Assan Sandviç Panel FiyatlarıÇeşitli Malzemelerden Assan Fiyatları

Müşterilere malzemelerin ulaştığı noktada assan fiyatları değişiklik gösterebilmektedir. Bunun en temel sebebi birim fiyatları üzerinden fiyat karşılaştırmalarının yapıldığı durumlarda sandviç panellerin üretiminde kullanılan malzemeler ve malzeme arasında yerleştirilmiş olan yalıtım malzemesinden gelmektedir. Genellikle en iyi performansın alınmasının sağlandığı poliüretan, PIR, polistren, taş ve cam yünü, köpük, fenolik gibi malzemelerin kullanılmasına önem veren firmamız kullanıcıların taleplerine bağlı olarak ürünlerini sunabilmektedir. Birbirlerinden ısı dayanıklılığının farklılık göstermesi, yangına karşı dayanıklılıkta çeşitli performanslara sahip olması yönüyle farklılaşan bu ürünler ses yalıtımı noktasında ortaya koyduğu performans farklılıklarıyla da dikkat çekmektedir.

Panel Mahyası

24.00  / kdv dahil

Sandviç Panel Tekiz

64.00  / kdv dahil / m2

Malzeme Fiyatları Teknik Özellikleriyle Değerlendirilmeli!

Kullanımı ile yaşam alanlarında ısı ve ses yalıtımı çözümleri üretmek isteyen kişiler assan sandviç panel fiyatları arasında karşılaştırma yaparken ürünlerin teknik özellikler bakımından ne tür detaylara sahip olduğuna dikkat etmelidir. Bu konuda hakkında ilk dikkat edilmesi gereken noktalardan biri mekanik direnç olmaktadır. Malzeme özelliğinin ortaya çıkabilmesi için malzemelerin birbirine karşı yapışmaları noktasındaki kuvvetleri, dayanıklılığı bu aşamada test edilmesi gereken noktalardandır. Firma olarak önem verdiğimiz ikinci önemli detay ise ısı yalıtımı özelliği olmaktadır. Sandviç panellerin temel olarak müşterilerimiz tarafından talep edilmesindeki ilk sırada gelen gerekçelerden biri olan ısı yalıtımı özelliği için yalıtım malzemelerinin ısı geçirgenlik değeri üzerinden değerlendirilmesini sağlayarak ürünleri sunuyoruz.

assan-panel-mahyaAssan Panel Fiyatları Performansıyla Farklılık Gösterir!

Farklı assan panel fiyatları ortaya çıkmasındaki en temel sebepler doğrudan yalıtım malzemelerinin üretimi sırasında kullanılmakta olan ürünlerle ilişkili olmakta ve kullanım alanlarında ortaya koyduğu çeşitli kullanım performanslarına bağlı olarak da değişmesi olmaktadır. Bu konuyla ilgili olarak ürün seçimi ve satın alımı aşamasında firmamızdan desteklerini almak isteyen müşterilerimiz için malzemelerin su emme kapasitelerine, yoğunluklarına, su buharının geçirgenliği noktasındaki performansına bakarak malzemelerin değerlendirilip sunulmasını sağlıyoruz. İstenilen yalıtım taleplerine bağlı olarak ısı yalıtımının önüne ses yalıtımını da koyup söz konusu mekanlar için en iyi ses yalıtımı performansını ortaya koyacak çözümlerin üretilmesinde de firma olarak destek sağlıyoruz.

Onduline Fiyatları Makul Seviyelerde

Çatıların kaplanmasında geçmişte kiremit kullanılırken bugün ondüline dediğimiz çok daha modern ve hafif uygulamalar devreye girmektedir. Bu şekilde üretilmekte olan ondüline levhalardaki renk alternatifi de geniş tutulmaktadır. Kırmızı yeşil kahverengi siyah şeklinde üretilmekte olan ondüline levhalarla çatıları dekoratif bir şekilde ısı ve ses izolasyonuna kavuşturmaktadır. Bununla beraber hafif olan ondüline iskelet sistemine yük bindirmediğinden dolayı oldukça uzun ömürlü olan çözümlerdir. Onduline fiyatları Küçükdeveci firması tarafından makul seviyelerde tutulmaktadır.

En Dayanıklı Mantolama Köpük Fiyatları

Binaların dış cephe yalıtımı yapılırken mutlaka kaliteli mantolama malzemelerine ihtiyaç bulunmaktadır. Mantolama yapılacak olan binanın yapısına uygun olan kaliteli malzeme tercih edilmelidir. Fakat standart olarak bütün yapılarda kullanılabilen strafor dediğimiz köpükler en yaygın ve ekonomik olan ürünlerdir. Bu sebeple mantolama köpük fiyatları uygun seviyelerde olduğu için en küçük binalardan devasa büyüklükteki tesislere kadar hepsinde yalıtım çözümüne kolaylıkla dönüştürülebilmektedir.