Osb Fiyatları İzmir

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz Oylanmadı.)
osb-levha-fiyatlari-izmir

OSB LEVHA 11 MM

49.00  / kdv dahil / adet

Osb Levha 15 MM

68.00  / kdv dahil / adet

OSB LEVHA 18 MM

78.00  / kdv dahil / adet

En Uygun Osb Fiyatları İzmir

Firmamızın üretmiş olduğu yalıtım malzemeleri arasında özel bir yerde bulunmakta olan Osb fiyatları İzmir konseptine göz atıldığında büyük beğeni kazanılmaktadır. Zira modern uygulamalar arasında yer almakta olan OSB aslında Oriented Standard Board kelimelerinden yapılmakta olan bir kısaltmadır. Plaka levha diye Türkçeleştirebileceğimiz OSB uygulamaları hakikaten yalıtım noktasında yeni ve modern çözümler arasında bulunmaktadır. Özellikle doğal dokusu sebebiyle birçok yerde ön plana çıkmakta olan OSB levhalar çatı izolasyonunda binalarda kullanılmakta olan farklı alanlarda tercih edilen izolasyon çözümlerine kadar geniş bir sahada ön planda yer almaktadır.

osb-kronospan-izmirOsb Fiyatları İzmir ve Genel Özellikleri

Firmamızın üretim bandında bulunmakta olan Osb fiyatları İzmir incelendiğinde çok uygun fiyatlarla karşılaşabilirsiniz. Bununla birlikte Osb farklı alanlarda kullanıldığından dolayı geniş bir üretim portföyüne de sahiptir. Temelinde tamamen doğal ürünler bulunmakta olan OSB dediğimiz kaplama levhalarda talaşla beraber karıştırılmış olan vernik ön plana çıkmaktadır. Böylece son derece sert bir çatı kaplama levhasına dönüşmekte olan OSB uygulamaları doğal ürünler olarak da dikkat çekmektedir. Bu yönüyle OSB levhaları istendiğinde yanmaz bir formatta da üretilebilmektedir. Suya ve neme karşı da oldukça dayanıklı olan Osb levhalar istenen ebatlarda üretilerek birçok kurum ve sektör tarafından tercih edilmektedir.

Osb Fiyatları İzmirKaliteli Üretim ve Osb Fiyatları İzmir

Firmamız ülke genelinde olduğu gibi İzmir’de de kaliteli yalıtım malzemeleri üretmekle birlikte Osb fiyatları İzmir uygulamalarıyla ön plana geçmektedir. Zira son dönemin popüler ve natürel ürünü olan OSB levhalar birçok kullanım alanında devreye girmektedir. Özellikle çatı kaplaması olarak kullanılan OSB levhalar aynı zamanda ters tavan yapmak için de ideal bir üründür. Çeşitli izolasyon unsurlarının altında düz zemin oluşturmak, betonun üzerinde ısı ve su izolasyonun sağlanması için yeni bir zemin teşkil etmek için bu levhalar kullanılmaktadır. Kamyonetlerin kasalarında ofislerin iç ve dış dekorasyonunda da yine OSB levha devreye girmektedir. Köpek kulübesinden masa yapımına iç mekânların duvar kaplamalarından dekoratif unsurlara restoran ve otel gibi yerlerde çeşitli bölmelerin hazırlanmasında da bu levhalar kullanılmaktadır. Panel oluşturmak istendiğinde spor salonlarında marangoz imalatlarında da OSB levhalar talep görmektedir.

Ekonomik Osb Fiyatları İzmir Ürünleri

Firmamız son derece ekonomik Osb fiyatları İzmir üretimi ile de birçok müşteriye hitap etmektedir. Farklı milimetre kalınlığında üretilmiş olan levhaların her birisinin kullanım olanakları da farklıdır. Su ve ısı izolasyonunda devreye girmekte olan OSB levhalar aynı zamanda küçük olan yapı alanlarının oluşturulmasında da ana unsur görevi üstlenmektedir. Aynı zamanda yük taşıyıcılık bakımından da son derece uygun olan OSB levhalar yan panel olduğu gibi çatı kaplamalarında da ana unsura dönüşebilmektedir. Böylece içerisinde kimyasal maddeler bulunmayan su ve ısı izolasyonu unsuru olan OSB levhalar giderek yaygın bir kullanıma kavuşmaktadır.