osb2-egger

Suya Dayanıklı Egger OSB Ürünleri

Genel olarak OSB levha ürünleri suya dayanıklı bir şekilde kullanılabilir olmaları ile birlikte Egger OSB ürünleri çok daha yüksek bir dayanıklılık sağlamaktadır. Bu nedenle firmamız bu marka ürünleri sıklıkla yapı uygulamalarında önermektedir. OSB levha malzemeler genel olarak esnek yapılı bir malzeme oldukları için ve suya dayanıklılık gösterdikleri için yapılardan nem ve su yalıtımında tercih edilen ürünlerdir. Bu nedenle özellikle çatı uygulamalarında tercih edilen bu ürünler makine sistemlerinde üretilmiş ve birçok farklı katmandan oluşan pres halindeki ürünlerdir. Özellikle binalardaki birçok farklı noktada su yalıtımının oluşturulması için tercih edilen ürünler duvar yalıtımlarında da kullanılabilirler.

osb egger - Egger OSB

Egger OSB Yüksek Sağlamlık Oluşturur

Normal şartlara göre birçok farklı yalıtım malzemesi ne karşın Egger OSB yüksek bir sağlamlık oluşturmaktadır. Çok kolay bir şekilde kesilen ve delinebilen bu malzeme inşaatların birçok farklı noktasında kullanılarak suya dayanıklılık oluşturduğu gibi uzun yıllar aynı şekilde kullanılacak bir sağlamlığı da sahiptir. Binalarda kullanılması sayesinde böcek ve haşere gibi zararlılara karşı herhangi bir sıkıntı oluşturmayan OSB levha ürünleri, aynı zamanda ahşap yapılarından dolayı çok yüksek bir sağlık etkisine sahiptirler. Dört farklı türü bulunan OSB ürünler binaların iç cephelerinde, dış cephelerinde, çatılarında, duvar kaplama ile ara bölümlerin üretimlerinde ve farklı sektörlerde tercih edilmektedirler. Özellikle ahşap mobilya sektörlerinde ve ambalaj sektörlerinde sağlamlığı nedeniyle bu levha ürünleri tercih edilmektedir.

osb egger fiyatlari - Egger OSBEgger OSB İle Çatı Kaplamaları Yapılması

Binaların çatıları özellikle kış aylarında yüksek bir risk oluşturan ve bu nedenle yalıtımının doğru malzeme ile yapılması gereken alanlardır. Bu alanlarda su yalıtımının elde edilmesi için kullanılabilecek en iyi malzeme olarak firmamız Egger OSB ürünlerini önermektedir. Bu ürünler suya karşı gösterdikleri dayanıklılık sayesinde çatı yalıtımlarında yüksek bir dayanıklılık oluşturmaktadır. Ayrıca yapıları sayesinde estetik bir görünüm de sağlarken korozyona karşı dirençli bir yapıya sahiptirler. Çatı uygulamalarında çürümeyen, küflenme ve kokma yapmayan bir durum oluşturmaları sayesinde sorunsuz ve düşünülmeden kaplama işlemi yapılması için kullanılabilir. İstenilen şekilde kesim yapılabilen ve şekillendirilebilen OSB, tüm şartlara uygun bir şekilde yalıtımlarda kullanılabilir.

Egger OSB Ürünleri Ve Dış Cephe İşlemleri

Çatı kaplamalarında çok yüksek bir yalıtım oluşturduğu için kullanılan Egger OSB ürünleri dış cephe kaplamalarında da rahatlıkla kullanılabilir. Genel kapsamda OSB levha ürünleri üç farklı katmana ayrıldıkları için yüksek bir teknoloji ile üretilmiş ürünlerdir. Suya karşı göstermiş oldukları dayanıklılıklarından dolayı binaların dış cephesine kullanılması ile birlikte yağmur ve kar gibi etkenlerde yalıtım etkisi oluşturulabilir. Çok uygun maliyetle firmamız tarafından satışa sunulan bu ürünler, maliyet konusunda oluşturdukları avantaj gibi kullanım noktasındaki boya ve vernikleme gibi avantajlar ile nakliye avantajları gibi rahat bir kullanıma da sahiptirler.