osb-vidasi-matkap-3.5x35

Türlerine Göre Farklı Vida Fiyatları

İnşaat ve yapı uygulamalarında birçok farklı parçanın birbiriyle birleştirilmesi ve montajlarının yapılması ve yalıtım işlemlerinin yapılması ile kaplama işlemlerinin gerçekleştirilmesi noktasında kullanılan farklı vida türlerine göre vida fiyatları oluşmaktadır. Vida ürünleri, firmamız tarafından satışa sunulurken çok geniş bir ürün yelpazesi dahilinde bulunmaktadır. Kullanım alanına göre doğru uzunluğa, fonksiyona ve güvenlik ihtiyaçlarına karşılık veren vida ürünleri seçilerek satın alınmalıdır. Günümüzde üretimi gerçekleştirilen farklı boyutlardaki ve özelliklerdeki tüm vidalar ayrı kullanım alanlarında görülen ve farklı malzemelerle uyum sağlayan ürünlerdir. Çünkü ahşap ile kullanılacak bir vida metal bir ürünle uyum sağlayamayabilir.

Vida FiyatlarıBoyutlarına Göre Vida Fiyatları

Günümüzde inşaat sektörünün kullanımı için üretilmiş birçok farklı boyutlarda vida ürünleri bulunurken bu boyutlara göre vida fiyatları da değişiklik göstermektedir. Vidalar ana mantıkta kullanılacağı bölge ve kullanımı uygun olan malzemeler farklı bir uzunluğa sahip olarak ve ağız yapısı farklı bir şekilde belirlenerek üretilen ürünlerdir. Çünkü malzemelerin kaplama veya çakılma yaptıkları alana göre farklı bir boyutu ve giriş mesafeleri bulunmaktadır. Bu hesaplamalara göre vida boyutları çok küçük bir şekilde 9 milimetreden başlamakla birlikte firmamız tarafından çok farklı boyutlarda küçük veya büyük vida ürünleri satılmaktadır. Bu boyutlar kullanılacakları malzemeyi uyumlu bir şekilde hesaplamalar yapılarak üretilmiş vidalar oluşturulmasını sağlamaktadır.

Vida Fiyatları İçin Malzeme Özellikleri

Farklı malzemeler için üretilmiş ürünlerde vida fiyatları değişiklik gösterirken bu malzemeler arasında yalıtım ürünleri, kaplama ürünleri ve yapı ürünleri bulunmaktadır. Firmamız tarafından oldukça sık bir şekilde yalıtım işlemi için satışa sunulan OSB, alçıpan levha ve betopan ürünler farklı bir vida ihtiyacı gösterirler. Bu ürünler için kullanılacak vida ürünleri 3,5×25 ile 3,5×35 milimetre aralığında değişmektedir. Bu vidalar yüksek bir verimlilik sağlarken doğru bir şekilde montajları yapılmalıdır. Firmamız vida ürünlerinin satışlarını 1000 adet üzerinden gerçekleştirmektedir. Farklı bir örnek olarak çatı kaplamalarında kullanılan eternit levha ürünü için montaj işleminin yapılmasında 20 santim ve iki ucu givli olan demir vidalar kullanılması gerekir. Ayrıca bu vidaların tutturulması için somun ihtiyacı da bulunmaktadır.

Beton Ve Ağaç Vida Fiyatları

İnşaat uygulamalarında kullanılan betonarme ürünler ve ağaç ürünleri için farklı şekillerde üretilmiş vidalar farklı vida fiyatları ile firmamız tarafından satışa sunulmaktadır. Ürünlerin sivri uçlu olmaları ile beraber kullanım alanları eternit levhalar, oluklu şeffaf çatılar, ondulin levhalar ve ahşap malzemelerdir. Bu malzemelerin betonarme üzerinde çakma işlemlerinin yapılması ve tutturulması için sivri uçlu betonarme vidaların kullanılması gerekir. Bu vidalar için en doğru ve en uygun fiyatları sunan firmamız farklı bir şekilde satış işlemleri gerçekleştirirken ödeme avantajları da sağlamaktadır. Çok yüksek orandaki toplu siparişler Türkiye’nin her noktasına gönderebilmekte ve nitelikli bir hizmet verilmektedir.