Taşyünü ses yalıtımı

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz Oylanmadı.)
tasyunu-arabolme-sesyalitim

Taşyünü – 50 yoğ – 5 cm

47.00  / kdv dahil / paket

Taşyünü – 70 yoğ – 5 cm

60.00  / kdv dahil / paket

Taşyünü Manto 150 yoğ. – 5 cm

52.00  / kdv dahil / paket

Taş Yünü Levhaların Ses Yalıtımı Özelliği

Taş yünü levhalar yüksek ısılarda eritilen volkanik kayaçlardan elde edilen bir yapı malzemesi özelliğindedir. İçeriği sayesinde oldukça etkili bir yalıtım hizmeti verme noktasında başarılı olan yapı malzemesi, bu özelliğinden kaynaklı olarak çokça tercih edilmektedir. Esasında yalıtım konusu bir ihtiyaçtan kaynaklı olarak ortaya çıkmıştır. Bu ihtiyaç doğrultusunda şekillenen yalıtım sektörüne etkili bir katkı sunma noktasında etkin olan taşyünü ses yalıtımı malzemesi son dönemlerin en yaygın yapı malzemesi olarak dikkatleri üzerine çekmektedir. Ses dalgalarının konutlara ya da diğer farklı yapılara ulaşmasını engelleyici bir özelliğe sahip olması nedeniyle ses yalıtımı gerektiren yapılarda sık kullanılan taş yünü yapı malzemesi, oldukça dekoratif bir görünüme sahip olmasından kaynaklı olarak da çok tercih edilmektedir.

Taşyünü ses yalıtımıTaş Yünü Ses Yatılımı Levhalarının Yalıtım Faaliyetlerinde Kullanılması

Taş yünü yapı malzemesi özellikle yalıtım konusunda oldukça etkin bir dış cephe kaplama malzemesi olarak bilinmektedir. Gürültüden arındırılmak istenilen ortamlara taşyünü ses yalıtımı levhalarının uygulanması sonucunda oldukça etkili bir yalıtım sağlayabilme özelliğine sahip olan taş yünü yapı malzemesi, bu özelliğinden kaynaklı olarak sıkça tercih edilmektedir. Ortamdaki istenmeyen sesleri yutma özelliğine sahip olan yapı malzemesi bu özelliği sayesinde ses yalıtımı konusunda etkili bir hizmeti verme noktasında oldukça başarılıdır. Bu etkin başarısından dolayı da yalıtım faaliyetlerinde etkili bir şekilde kullanılmaktadır.

tasyunu-sesyalitimi-kucukdeveciTaş Yünü Ses Yalıtımı Levhalarının Üretimi

Taş yünü yapı malzemesi esasında volkanik kayaçların yüksek ısılarda ısıtılıp eritilmesi ve sonrasında levhalar halinde üretilmesi sistemine dayanan bir üretim aşaması olan bir yapı malzemesidir. Bu bağlamda üretim teknolojisinin sık değişmesi ve gelişmesi sayesinde taşyünü ses yalıtımı levhalarının da üretim özelliği değişmektedir. Bu doğrultuda sürekli gelişen ve değişen üretim teknolojisi demek esasına çok daha kaliteli ve kullanışlı bir taş yünü ses yalıtımı levhasının üretilmesi anlamına gelmektedir. Bundan dolayı etkin bir şekilde gelişen ve kullanım alanı da genişleyen yapı malzemesi özellikle yalıtım sektörünün aranılan yapı malzemesi olarak dikkatleri üzerine çekmektedir.

Taş Yünü Isı Levhasının Fiyatları

Taş yünü ısı levhası yapı sektörünün en çok tercih edilen yapı malzemeleri arasında yer almaktadır. Dolayısıyla taşyünü ısı yalıtımı levhasının üretim maliyeti, yapı sektörünün de inşaatları yaparkenki maliyetini etkilemektedir. Bu doğrultuda taş yünü ısı yalıtımı levhalarını satın alırken bazı konulara dikkat etmek gerekmektedir. Her şeyden önce ucuz bir taş yünü ısı yalıtımı levhası her zaman en iyi ve en uygun fiyatlı bir yapı malzemesi olmayabilir. Burada dikkat edilmesi gerekli olan şey ise kaliteli bir yaş yünü ısı yalıtımı malzemesini uygun bir fiyat aralığında satın alabilmektedir. Bu durumun sağlanması ise taş yünü ısı yalıtımı levhalarının fiyatları hakkında yapılan bir araştırma sayesinde olmaktadır. Yapılacak kısa bir fiyat araştırması dahi uygun fiyat aralığında kaliteli bir taş yünü ısı levhasının uygun bir fiyat aralığında satın alınmasını sağlayacaktır.