İzopak Mebran

İzopak PP300 Membran

55.00  / kdv dahil / adet

Onduline PP300 Membran

110.00  / kdv dahil / adet

İzopak PP-3 Polyester Keçe Taşıyıcılı Polimer Bitümlü (App / Sbs) Katkılı,

PP3 mm polyester keçeli bitümlü su yalıtım malzemeleri , polyester keçenin APP (Atactic Polypropylene) katkılı bitum penetrasyon asfaltın kaplanması ile elde edilir. Her iki yüzü polietilen film kaplama ile kaplanan polyester keçeli membran son işlem ile elde edilir. PP3 polyester keçeli su yalıtım membranı genel olarak çatılarda, pergule ve su yalıtım izolasyonu gerektiren yalıtım noktalarında kullanır.

 

İzopak PP-4 Polyester Keçe Taşıyıcılı Polimer Bitümlü (App / Sbs) Katkılı

PP4 polyester keçeli bitümlü su yalıtım membranı , polyester keçenin APP (Atactic Polypropylene) katkılı bitum penetrasyon asfaltın kaplanması ile elde edilir. Her iki yüzü polietilen film kaplama ile kaplanan polyester keçeli membran son işlem ile elde edilir. PP4 polyester keçeli su yalıtım membranı genel olarak çatılarda, pergule ve su yalıtım izolasyonu gerektiren yalıtım noktalarında kullanır.

 

 

 

 

 

İzopak PAL-3 Alüminyum Folyolu Polyester Keçe Taş. Polimer Bitümlü (App / Sbs) Katkılı

PAL-3 Keçeli ve Alüminyum folyolu bitümlü su yalıtım membranı fibrocam camtülü taşıyıcının , APP (Atactic Polypropylene) katkılı bitum asfalt bitumen ile kaplanarak imal edilir. Bir yüzü polietilen film kaplamalı olup, diğer yüzü alüminyum folyo ile kaplanarak imal edilir. PAL-3 keçeli folyolu fibrocamlı su yalıtım membranı genel olarak çatılarda baca dibi , bina ek yerleri folyolu su yalıtım izolasyonu gerektiren yalıtım noktalarında kullanır.

 

 

 

 

 

PAR-40K Arduaz Taşı Kaplı Kırmızı Polyester Keçeli Bitümlü İzolasyon Su Yalıtım Membranı

PAR-40K Arduaz taşı kaplı polyester keçeli bitümlü su yalıtım membranı , polyester keçenin APP (Atactic Polypropylene) katkılı bitum penetrasyon asfaltın kaplanması ile elde edilir. Bir yüzü polietilen film kaplama diğer yüz arduaz mineral taş ile kaplanan polyester keçeli membran son işlem ile elde edilir. PAR-40K arduazlı membran polyester keçeli su yalıtım membranı genel olarak çatılarda, pergule ve su yalıtım izolasyonu gerektiren yalıtım noktalarında kullanır.