galvanizli-oluklu-sac

Çatı izolasyon malzemesi olarak kullandığımız galvaniz sac ağırlıkları bakımından da tercih edilen bir üründür. Çünkü çatılarda kullanılacak olan su izolasyon malzemeleri de kesinlikle hafif olan unsurlardan tercih edilmelidir. Geçmişte olduğu gibi kiremitlerin kullanıldığı çatılardaki İskelet sistemlerinin ömrü oldukça kısalmaktadır. Çünkü metrekare başına binmekte olan yük göz önüne alındığında çatıda kullanılan ahşap veya metal iskeletler mutlaka zamanla birlikte deforme olacak ve çatının çökmesi gibi çok pahalı sorunlar ortaya çıkartacaktır. Fakat galvaniz sac bu noktada en makul ürün olarak son dönemde dikkat çekmekte ve ön plana çıkmaktadır.

Metrekare Başına Galvaniz Sac Ağırlıkları

kırmızıgalvaniz - En Makul Galvaniz Sac Ağırlıkları
Kırmızı Galvaniz Sac

Firmamızın üretim portföyünde bulunan galvaniz sac ağırlıkları oldukça hafiftir. Böylece metrekare başına düşmekte olan galvaniz sac ağırlığı hesaplandığında çatılarda kullanılabilecek en uzun ömürlü ve hafif malzeme olarak ön plana geçmektedir. Çünkü galvaniz sac son derece ince levhalar halinde üretilmekle birlikte oldukça da mukavemetli ürünlerdir. O incelikte başka hiçbir üründe aynı direnci yakalayabilmek mümkün değildir. Bu yönüyle de oldukça uzun ömürlü olan galvaniz saclar hiçbir şekilde çatlamaz kırılmaz ve paslanmaz. Korozyona ve pasa karşı olan direnci sayesinde yağışın en bol olduğu yerlerde ve coğrafi bölgelerde dahi kolayca kullanılabilmektedir.

Galvaniz Sac Ağırlıkları ve Tercih Sebebi

Eğer çatıda yağmur suları ve kar sularına karşı bir izolasyon yapmak istiyorsanız galvaniz sac fiyatları mız ve ağırlıkları ile birlikte dikkatinizi çekebilir. Çünkü firmamızın üretmiş olduğu galvaniz saclar son derece pratik ürünler olmakla birlikte aynı zamanda oldukça da hafiftir. Galvaniz sacın hafif olması sebebiyle uzun ömürlü yalıtım çözümü olarak çatılarda kullanılmaktadır. Bu özelliği sayesinde geniş olan çatılarda neredeyse tek alternatif ürün olarak da ön plana çıkmaktadır. Özellikle depo, sanayi tesisi, şantiye, endüstriyel kurumların çatılarında galvaniz sac ürünler firmamız tarafından uygulanmaktadır. İstenen renkte ve tipte üretilmekte olan galvaniz saclar %50 oranında da geri dönüşüme girmektedir. Bu yönüyle de son derece çevreci bir çözüm olan galvaniz sac aynı zamanda ateşe karşı da mukavemet derecesi yüksektir.

Galvaniz Sac Ağırlıkları ve Ekonomik Fiyatları

Kurumumuz tarafından her türlü kurum ve yapı için üretilmekte olan galvaniz sac ağırlıkları metrekare başına 2,99 kilogramdır. Bu yönüyle oldukça dikkat çekmekte olan galvaniz sac farklı formlarda ve renklerde üretilerek her türlü yapının çatı bölmesinde devreye girmektedir. Galvaniz sac trapez oluklu saç ve Trapez saç formatıyla firmamız tarafından üretilmektedir. Boya olarak elektrostatik boya tercih edildiğinden dolayı her türlü iklim koşulunda kaliteli bir sonuç vermektedir. Bu yönüyle yazın sıcak günlerde kışın ise soğuk zaman dilimlerinde formunu koruyan ve mukavemeti ile de takdir toplayan galvaniz sac ekonomik fiyatlarla kurumumuz tarafından dileyen müşterilerimiz için kaliteli bir şekilde üretilebilmektedir.