bonuspan-xps-fiyatlari

 

Isı Yalıtımları İçin Bonuspan Ürünleri

Binalarda dış cephe ısı yalıtımları ve iç cephe ısı yalıtımlarının oluşturulması ile birlikte avantajlı bir durum elde edilirken bonuspan ürünleri kullanılabilir. Bu ürünler bir marka olarak Türkiye’de önemli bir yere sahiptir. Firmamız bu ürünün satışı için özel bir şekilde taş yününden üretilmiş levhalar satışa sunmaktadır. Taşyünü ısı yalıtım levhası olarak da bilinen bu ürün, yalıtım sektöründe çok sık bir şekilde kullanılmaya başlanan ürünlerdendir. Isı yalıtımı ile birlikte ses yalıtımı sağlaması büyük bir avantaj oluşturmaktadır. Soğuk ve sıcak havaya karşı direnç oluşturan bu ürünler gürültülü ortamlarda sesin izole edilmesini sağlayarak yapılarda ısı tasarrufu da oluşturmaktadır.

bonuspan xps min - BonuspanBonuspan Ürünleri Kullanım Alanları

Taşyünü levhası formunda üretilebilen bonuspan ürünleri, ısı yalıtım malzemesi olarak birçok farklı yapıda kullanılabilir. Bu yapı malzemesi dış cephe uygulamalarında yaygın olarak kullanılırken ses yalıtımı konusunda da iç cephe uygulamalarında tercih edilmektedir. Yalıtım işlemlerinde yüksek bir dayanıklılık sağlayan bu ürün, dış cephelerde kullanıldığında hem dekoratif bir görünüm sağlar hem de yağmur ve kar gibi etkilerde binaların korunmasına imkan oluşturur. Özellikleri ile birlikte birçok farklı yapıda tercih edilen bu ürünler; betonarme binalarda, çelik yapılarda ve prefabrik yapılarda tercih edilmektedir. Bu noktalarda kolay bir montaj işlemi sağlanması ve pratik uygulamalar sayesinde kısa sürede yalıtım işlemleri tamamlanabilir.

bonuspan min - BonuspanBonuspan Ürünleri Ve Farklı Türleri

Taşyünü malzemesi ile de üretilebilen bonuspan ürünleri farklı olarak xps, membran, shingle ve ısı yalıtım sistemi türlerinde de üretilmektedir. Bu farklı üretim türleri ile ortaya koyulan ürünler firmamız tarafından satışa sunularak binalarda ısı, nem ve ses yalıtımı için tercih edilebilecek bir ürün çeşitliliği oluşturulmaktadır. Genellikle ısı yalıtımında taşyünü levhalar tercih edilmekle birlikte aynı işlem için xps levhalar kullanılarak olumlu bir sonuç oluşturulabilir. Geniş bir kullanım alanına sahip olan bu ürünler normal bir şekilde yapılarda kullanıldığı gibi endüstriyel uygulamalarda, çatı ve teras uygulamalarında, bodrumlarda, demiryollarında, otoparklarda, kamyon kasalarında, şantiyelerde ve sandviç panel uygulamalarında tercih edilebilirler. Bu kullanım türleri ile birlikte birçok farklı noktada avantaj oluşturmaktadırlar.

Bonuspan Ürünlerinde Isı Yalıtım Sistemleri

Ülkemizde dış cephe yalıtım işlemlerinde etkin bir çözüm sağlanabilmesi için tercih edilen bonuspan ürünleri kapsamında ısı yalıtım sistemleri firmamız tarafından satışa sunulurken uygun fiyatlarla işlem gerçekleştirilir. Mantolama işlemi, yapıların dış yüzeylerinde ısı yalıtımı için oluşturulan kaplama uygulamasıdır. Bu işlem için ısı levhalarının zemin üzerine yapıştırılması ve daha sonra üstünde sıva veya kaplama gibi uygulamalar yapılması gereklidir. Bu ürün sistemi sayesinde tüm ihtiyaçlar bir paket halinde satışa sunulurken firmamız ekonomik bir fiyat garantisi sağlamaktadır. Sistemin sunduğu avantajlar arasında; ekonomik hesaplanma, sağlıklı kullanım, dayanıklılık, kolay montaj, çevreci sonuçlar ve mevsimlere uygun yapılar bulunmaktadır.