Betopan Uygulama Video

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz Oylanmadı.)
betopan4

Betopan Uygulama Video ve Kullanım Alanı

Günümüzün en modern ısı izolasyon çözümlerinden olan betopan uygulama video anlatımları ile birlikte gerçekleştirilebilecek bir ısı izolasyon çözümüdür. Firmamızın özellikle dış cephelerde kullanmakta olduğu Betopan neme ve suya karşı büyük bir mukavemet taşımaktadır. Bu yönüyle birlikte günümüzde zorunlu hale gelmiş olan ısı yalıtım çözümlerine farklı bir katkı sunmaktadır. Çok modern bir teknoloji ile üretilmekte olan Betopan dediğimiz ısı yalıtım çözümü firmamız bünyesinde de yer almaktadır. Böylece binaların dış cephesinde meydana getirecek olan ısı yalıtımı ile birlikte yüzde 20’ler varan enerji tasarrufu da sağlanabilmektedir.

Betopan Uygulama Video
Fibercement betopan levha

Betopan Uygulama Video ve Betopan Avantajları

Son dönemde en çok tercih edilen dış cephe mantolama çözümü olan betopan uygulama video türleri ile birlikte detaylı bir şekilde anlatılmaktadır. Betopan ağaç çimento ve farklı kimyasallarla bir araya getirilmiş olan çok farklı bir kaplama yüzeyidir. Diğer bütün levhaların aksine betopanın içerisinde ahşap gibi doğal bir ürün de bulunmaktadır. Böylece ahşabın hafifliği ve esnekliği Betopanda yer almaktadır. Bu sayede Betopan duvarlara çok kolay bir şekilde montajlandığında ortaya çok yüksek oranlarda ısı izolasyonu da çıkartmaktadır. Betopandaki iç ve dış yüzeylerin tamamı farklı mineraller ile beraber kuvvetlendirilmiştir. Böylece ısı izolasyonu daha da artırılmıştır. Su karşısındaki mukavemeti sayesinde en yağışlı bölgelerde bile dış cephe mantolama çözümü olarak ön plana geçmektedir. Ayrıca yüksek sıcaklıklar altında dahi formunu korumakta olan Betopan kesinlikle erime ve yüzey bozulmasına uğramamaktadır.

Betopan Uygulama Video ve Hafif Çözümler

En küçük yapılardan devasa büyüklükteki endüstriyel tesislere kadar geniş bir sahada uygulanmakta olan betopan uygulama video anlatımlarıyla kalitesini ortaya koymaktadır. Betopanın en büyük avantajlarından birisi metrekareye uygulamakta olduğu ağırlıktır. Oldukça hafif olan Betopan diğer yalıtım çözümleri ile karşılaştırıldığında binanın dış cephesine ekstra yük bindirmemektedir. Deprem bölgesinde olan ülkemizdeki dış cephe çözümlerinde buna çok dikkat edilmelidir. Böylece binanın statiği hiçbir şekilde bozulmadan istenen mantolama ve ısı yalıtım çözümüne ulaşmış olacaktır. Ayrıca su İçerisinde bulunduğunda dahi hiçbir şekilde şişme ve genleşme yapmamaktadır. İçerisinde kullanılan kimyasallar sayesinde küflenmeyen Betopan böcek haşere gibi istenmeyen unsurlara karşı da dayanıklı bir üründür.

Betopan Uygulama Video ve Ekonomik Fiyatlar

Son derece ekonomik fiyatlar belirlenmiş olan Betopan uygulama video anlatımlarıyla da amatör kullanıma bir nebze olsun uygundur. Ancak çok yüksek binalarda kesinlikle profesyonel destek almak gerekmektedir. Betopan öyle kaliteli bir ısı yalıtım çözümüdür ki 1 santimetre karelik bir Betopan 10 santimetrelik betonun ısı yalıtım değerine eşdeğer koruma sağlamaktadır. Böylece her iki yüzeyi ile birlikte binanızın içindeki ısının muhafazasına katlı sunmakta olan Betopan son derece nitelikli ve ekonomik fiyatlı olan bir mantolama çözümüdür.