tik desenli

Betopan Fiyat Listesi

Betopan Fiyat Listesi , Dış cephelerin ve ıslak zeminlerin kaplamasında kullanılan neme dayanıklı malzemelere betopan denir. Betopan ın temel özelliği bünyesindeki çimento, ağaç ve kimyasal katkı malzemelerinin birleştirilmesiyle oluşturulur. Bu malzemeler birleştirildikten sonra betopan levhanın her iki tarafı doğal minerallerle güçlendirilir. Böylece desensiz ve dayanıklı bir ürün ortaya çıkar. Betopan 24 saat suda bekletilir ve suyun etkisiyle betopanın şişip şişmediğine bakılır. Betopan haşerelere karşı dayanıklıdır ve küflenmez. İçine çimento konulduğu için içerisinde herhangi bir canlıyı barındırmaz. Betopan Fiyat Listesi işte bu sebeple biraz yüksek rakamlardan oluşmaktadır. 18 mm betopan fiyatları ve 8 mm betopan fiyatı için lütfen arayınız.Betopan çeşitleri ve fiyatları için sitemizden mail de atabilirsiniz.Betopan levha fiyatı ve betopan panel fiyatları en uygun küçükdevecide.Betopan ın iyi özelliklerini kullanıcıya birlikte sunmasıdır.Farklı markalarla bulabileceğimiz bu ürün tepe betopan olarak da bulunabilir.

Betopanın Özellikleri

Betopan dış cephe kaplama fiyatları kalınlığına göre dayanıklılık göstermektedir. Mesela; 1 cm kalınlığındaki Betopan 10 cm’lik betonun ısı yalıtımını sağlamaktadır. 8,4 cm kalınlığındaki betopan fiyatları 39 cm kalınlığındaki yalıtımlı tuğlayla aynı yalıtımı yapmaktadır. Betopan oldukça katı bir yapıya sahip olduğu için dışarıdan gelen etkilere kapalıdır. İçine nem ve başka maddeler giremez. Üzerine sürülen mineraller betopanı daha da güçlendirmiştir. Bu betopan fiyat listesikadar güçlü malzemelerin tepe betopan Fiyat Listesi de oldukça güçlü fiyatlardan oluşmuştur.Betopan ölçüleri fiyatları kalınlıklara göre değişir.Betopan ın temel özelliği bünyesindeki hammaddesi sayesinde su geçirmez ve kırılmazdır.1250 2500 8 mm , 1250 2500 10 mm betopan plaka fiyatı ve daha kalınları için mail atabilirsiniz.

Betopanın Uygulanması

Betopan ahşap ve çimentodan oluşmaktadır. Betopan her ikisinin de özelliklerini taşır. Ahşap ise ortamın neminde çabuk etkilenir ve hareket eder. Çimento ise neme daha dayanıklıdır ve hareketi yok denecek kadar azdır. Betopanın hareket miktarı ise ikisinin arasında ahşaptan az, çimentodan fazladır. Hareketi en az seviyeye indirmek için uygulama sırasında boya ve yapıştırıcılar aracılığıyla sabitlenmeye çalışılır. Ayrıca betopan uygulanırken silikonlu ve alkaliye dayanıklı boyalar seçilmelidir. Boya sayesinde hareket azalacak fakat yok olmayacaktır. Bu da döşemenin çukurlaşmasını veya bombeleşmesini önleyecektir.Zeminde genellikle 12 mm betopan ve daha kalınları kullanılır. Betopan Fiyat Listesi oluşturulurken betopanın bu özelliklerine göre oluşturulmalıdır.1250 2500 8 mm 40 tl , 1250 2500 10 mm betopan plaka fiyatı 50 tl dir. Tepe Betopan tabaka fiyatları çimento ve diğer hammadeler göre değişiklik gösterir.Bu malzeme çimento ve ağaç ın harmanlanmasıyla oluşur.Betopan ın temel özelliği bünyesindeki maddeler sayesinde alev almez ve kırılmaz olmasıdır.Küçükdevecide satış prensibi Betopan ın iyi özelliklerini kullanıcıya birlikte sunmasıdır.

desenli-betopan-tasBetopan Fiyat Listesi Ve Betopan Fiyatları

Betopan fiyat listesi hazırlanırken betopanın bazı özelliklerine bakılarak hazırlanır. Öncelikle ilk gruplandırma kalınlığına göre yapılır. Daha sonra ise en boy uzunluğuna bakılır. Bu şekilde verilen siparişe göre kalınlık, en boy hesaplanır ve alıcıya fiyat verilir. Verilen listede her bir özelliğe göre ayrı ayrı değerlendirme yapılmaktadır. betopan oldukça fazla tercih edilmektedir. Bu sebeple fiyatlar da tercih durumuna göre değişmektedir.12 mm betopan fiyatı ve 1250 2500 10 mm betopan plaka fiyatı ve 1250 2500 8 mm için lütfen arayınız.Çimento ve ağaç ın ortak maddesi olan betopen fiyatları en uygun toptan fiyatlarla firmamızda.Firmaların en iyi çözümleri betopan ın iyi özelliklerini kullanıcıya birlikte sunmasıdır.

ağaç desenli betopan