[vc_row][vc_column][vc_single_image image=”1603″ img_size=”full”][vc_single_image image=”1604″ img_size=”full”][/vc_column][/vc_row]

Yer Aldığımız ve Hizmet Verdiğimiz Büyük Projeler

Küçükdeveci İnş. San. Ve Tic. A.Ş. olarak bu güne kadar birçok projenin tamamlanmasında önemli hizmetler sağladık. Yapıların inşası sırasında inşaat malzemeleri ve İzolasyon malzemelerinin temini konusunda sunduğumuz hizmetler ile tamamlanan ve ülkemiz için oldukça önemli olan projelerin içerisinde bulunmak bizler içinde oldukça önemlidir. İnşaat konusunda gerekli olan malzemelerin temini ve uygulanması konusunda sunduğumuz hizmetler ile birçok projenin tamamlanmasını sağladık. Bunlar içinde Aksaray Polis Okulu inşaatı için sandviç panel temininde bulunduk ve proje içerisinde yer aldık. Ayrıca yine sandviç panel temini ile projesinde yer aldığımız Bodrum Pazaryeri inşaatı projesi de başarılı bir şekilde tamamlanmıştır. Ayrıca yine sandviç panel temini ile yer aldığımız Kapadokya Havalimanı projesi de sorunsuz olarak tamamlanmıştır.

Firmamız bunlar yanında birçok fabrika ve üretim tesisinin inşaatı konusunda inşaat ve izolasyon malzemeleri temini yapmıştır. Ankara inşa edilen Gürsan Cam Fabrikası için sandviç panel ve İstanbul Çekmeköy’de yer alan Fatto Giyim için alüminyum sandviç panel montajı işlemleri ile projelerin tamamlanmasına katkıda bulunduk. Ayrıca İzmir’de inşa edilen kapalı yüzme havuzu için fiboser malzemelerin teminini de sorunsuz olarak yerine getirdik. Bununla beraber Niğde Üniversitesi kapalı spor salonu inşasında sandviç panel temini ile projenin sorunsuz olarak tamamlanması konusunda hizmet sunduk. Ülkemizin birçok ilinde yürütülen ve başarılı bir şekilde tamamlanan bu büyük projeler ve inşaatlar içerisinde yer alarak bu sektörde her ilde hizmet vermeyi başarmış olduk. İstanbul başta olmak üzere ülkemizin birçok şehrinde inşaat malzemeleri ve izolasyon malzemeleri konusunda başarılı şekilde hizmetlerimizi sürdürmekteyiz.

Firmamız başarılı bir şekilde tamamlanan yer aldığı tüm projelerde en kaliteli malzemelerin temin edilmesi ve uygun fiyatlı olarak bunların temin edilmesi konusunda hizmet sunmaktadır. Kapasitesini sürekli olarak geliştiren firmamız alanında ülkemizin önde gelen firmaları arasında yer almaktadır. Çalıştığımız ve ürünlerini stoklarımızda bulundurduğumuz büyük markaların en kaliteli ürünlerine ulaşmak ve bunları ülkemizin her şehrinden temin etmeniz mümkündür. Büyük ve küçük çaplı tüm projelerde yer alabilen firmamız sürekli gelişen inşaat sektörü ile birlikte gelişmesini sürdürmektedir. Her zaman ülkemiz için önemli olan büyük projelerde yer alabilecek ve inşaat malzemeleri ile izolasyon malzemelerini temine edebilecek kapasitede olmaktayız. Sürekli olarak da çok daha iyisini ve fazlasını yapmak için kendimizi geliştirmekte ve büyümemize devam etmekteyiz. Daha büyük projeler içinde yer alarak ülkemizde katkı sağlamak firmamız için önemli bir hedef olmaktadır.