tasyunu-metrajlari

Taşyünü Kullanımı Hızla Artıyor! 

Yalıtım malzemeleri içinde sahip olduğu özelliklerden dolayı en çok ilgi gören ürünlerden biri haline gelmiş olan taşyünü çatı ve cephe uygulamalarında sıklıkla kullanılan bir ürün olmaya başladı. Hem yalıtım projelerinde kullanılmaya çok uygun bir yapıya sahip olması hem de yangın gibi güvenlik açısından tehlikeli olabilecek unsurlara karşı dayanıklı olmasından dolayı bu ürünün sıklıkla tercih edilmesi mümkün olmaktadır. Bunlara ek olarak montaj sırasında ve üretim sırasında da hem kullanıcılar hem de hizmet veren firmalara büyük kolaylıklar sağlaması ürünün en büyük avantajlarından oluyor. Bunun yanı sıra uygun taşyünü paket fiyatları sayesinde de düşünüldüğünden çok daha uygun rakamlara yalıtım projeleri sona erdirilmektedir.

tasyunu paket fiyatlari - Taşyünü Paket FiyatlarıTaşyünü Panel Nasıl Üretilir İçinde Neler Vardır?

Taşyünü paneller öncelikle çatı ve cephe kaplamalarında kullanılmak üzere bunlara uygun şekilde tasarlanabiliyorlar. Taşyünü bu noktada dilimlenerek kullanım kolaylığı sağlayacak şekilde son halini almaktadır. Panellerin arasında katılan elyaf yünleri ile asıl yalıtım etkisini verecek olan malzemelerdir. Bu elyaf malzemenin kullanılmasının ardından panelin dayanıklılığı da artmaktadır. Levhaların yerleştirilmesinde malzemenin dayanıklılığını artıracak şekilde kırılmalara karşı önlem olması üzerine de üretimler yapılmaktadır. Elyaf kullanımından sonra ortaya çıkan bir diğer nitelik de panellerin basınca karşı dayanıklı olmasını sağlayacak olan etkenlerdir. Tüm bu özelliklerine rağmen ekonomik taşyünü paket fiyatları ile ürünün satın alınabilir olması pek çok kişiyi bu ürüne yönlendiriyor.

tasyunu silteler - Taşyünü Paket FiyatlarıTaşyünü Isı Yalıtımıyla Ne Kadar Tasarruf Edilmesini Sağlar?

Yalıtım yaptırmak isteyen kişilerin en çok şikayet ettiği problemlerin başında ısı yalıtımı konusunda yaşanan sorunlar gelmektedir. Taşyünü malzemesi diğer yalıtım malzemelerine oranla çok daha iyi bir ısı yalıtımı performansı ortaya koyan bir ürün olmaktadır. Daha çok ısı ve ses yalıtımı için ideal bir ürün olmasındaki en temel gerekçe de malzemenin sahip olduğu özelliklerden gelmektedir. Buradan hareketle çok uygun taşyünü paket fiyatları sayesinde elektrik ve yakıt giderlerini de en az miktarlara düşürebilecek olan çözümlerin elde edilmesi mümkün olabiliyor. Bu aynı zamanda daha sıcak mekanları elde etmek anlamına da gelmektedir.

Taşyünü Alırken Hangi Firmalardan Hizmet Alınmalı?

Pek çok yalıtım malzemesinde olduğu gibi taşyününde de taşyünü paket fiyatları kadar kullanıcıların dikkat etmesi gereken bir diğer nokta montaj işlemlerinin nasıl yapılacağı ile ilgili olmalıdır. Montaj sırasında ne kadar iyi bir performans ortaya konursa taşyünü yalıtım projesinin de o denli başarılı olduğunu söylemek mümkün olacaktır. Bizler Küçükdeveci İnşaat ve Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi olarak müşterilerimize ürün satın alma aşamasından son yalıtım uygulaması ve montajına kadar her aşamada destek vererek hizmetlerimizi sunuyoruz. Deneyimli personelimiz sayesinde üstün işçilik ortaya koyarak tamamladığımız projeler oldukça başarılı sonuçlar vermekte ve bu da hem bizleri hem de müşterilerimiz memnun etmektedir.