Sürme esaslı membran

 

Sürme Su Yalıtımı Su Kaçaklarına Etkili Çözüm Sunuyor

Sürme su yalıtımı müşterilerimiz tarafından en çok tercih edilen su yalıtım çeşitlerinden birisidir. İnşaat sektöründe sürekli yeni gelişmeler olmakta ve bizler bu gelişmeleri yakından takip etmekteyiz. Araştırma geliştirme faaliyetlerimiz ile sürekli daha ileriyi hedefleyerek hem mevcut ürünlerimizi geliştiriyoruz hem de var olan ürünlerimizin verimliliğini daha yukarılara taşıyoruz. Yapıların özellikle kaplama gereksinimleri müşterilerimiz tarafından çok tercih ediliyor. Çünkü kaplama ürünleri hem yapılardan alınan verimi arttırıyor hem de yapıların ömrünü arttırıyor. Su yalıtımı, ülkemizin fazlaca yağış almasından dolayı fazlaca başvurulan bir uygulamadır. Su yalıtımı sayesinde yapıların nem alması, içeriye su sızdırması engelleniyor.membran fiyatları

Sürme Su YalıtımıSürme Su Yalıtımı Birçok Alanda Kullanılabilir

Sürme su yalıtımı birçok alanda kullanılmaktadır. Teras zeminlerinde, temel su izolasyonlarında, perde duvarlarda, banyo, tuvalet gibi ıslak zeminlerde sürme su yalıtımı uygulanabilir. Sıvı bir halde bulunan sürme su yalıtımı ürünlerimiz sürülerek uygulanır. Hava ile temas ettiğinde kuruyarak uygulama alnına yapışır. Uygulaması kolaydır. Beton veya diğer yüzeylere kolaylıkla yapışır. Uygulama alanlarına tutturmak için ekstra bir uygulama, bir malzeme, ürün gerektirmez. Sıvı yapısı sayesinde yarık, çatlak ve gözeneklere kolayca dolar. Uygulama alanlarında ek yeri oluşturmaz. Etkin bir su yalıtımı katmanı oluşturur. Kimyasal yapısı itibariyle kaliteli bir koruma sağlar. Bu yüzden de çok tercih edilir.

Sürme Su Yalıtımı Son Derece Pratiktir

Su yalıtımı malzemelerinde karşılaşılan en büyük problem uygulamada ortaya çıkar. Ustalıktan veya zemin yapısından kaynaklanan problemler kimi zaman içeriye su girmesine sebep olabilir. Oysa sürme su yalıtımı bu noktada son derece avantajlıdır. Oluşacak bu tarz riskleri tamamen ortadan kaldırır. Sürülmesi kolay olduğu için ustalığında ekstra bir beceri gerektirmez. Uygulanacak alanlarda büyük tamirat gereksinimlerinin yapıldıktan sonra sürülmesi yeterlidir. Tamiratların ardından sürülmesi hem tamir alanlarının kapanmasını sağlayacak hem de içeriye su girmesi riskini ortadan kaldırarak yüksek nitelikli su yalıtımı sağlanacaktır.

Sürme Su Yalıtımı Ürünlerimiz Yüksek Su Direncine Sahiptir

Sürme su yalıtımı, zorlu kış şartlarına dayanıklıdır. Ürünlerimiz yüksek bar derecelerinde su direnci sağlar. Uygulama malzemesi olarak rulo veya mala ile kolaylıkla çalışılabilir. Gerek duyulduğu taktirde çift katlı olarak da uygulanabilir. Özellikle kış şartlarının ağır geçtiği bölgelerde betonlarda zaman zaman yarılmalar, çatlamalar meydana gelir. Oluşan bu yarık ve çatlaklardan içeriye kolayca su sızar. Sızan su içeride eşyalara zarar verdiği gibi iç yapı malzemelerinin de kabarmasına, dökülmesine, nemlenmesine yol açar. Betonların tamamen değiştirilmesi ise hem masraflıdır hem de uzun zaman ve enerji gerektirir. sürme su yalıtımı ürünlerimiz sayesinde bütün bu problemler kolaylıkla ortadan kaldırılabiliyor. Düşük maliyette, sadece ihtiyaç duyulan alanda uygulanabiliyor. Uygulaması için ekstra bir materyale veya çalışmaya gerek duyulmuyor. Firmamız bütün hizmetlerinde olduğu gibi su yalıtım ihtiyaçlarında da en akılcı çözümleri sizlere sunuyor.