Şıngıl Fiyatları

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz Oylanmadı.)
singil-fiyatlari

Bardoline Geleneksel Shingle

60.00  / kdv dahil /paket

Yalteks Kirmizi Shingle

42.00  / kdv dahil

Yalteks Shingle Yuvarlak Yeşil

42.00  / kdv dahil

En Kaliteli Şıngıl Fiyatları

Çatı izolasyonu noktasında üretim yapmakta olan firmamız şıngıl fiyatları ile de dikkat çeken bir ürün portföyüne sahiptir. Son dönemde çatı kaplaması denilince akla gelmekte olan en şık çözümler arasında bulunan şıngıl noktasında çok fazla alternatif üretmekteyiz. Şıngıllar hem ısı izolasyonu hem de görünüm açısından son derece beğenilmekte olan ürünlerdir. Çok farklı renk alternatiflerinin bulunmuş olduğu için desen noktasında da geniş bir ürün çeşitliliği yer almaktadır. Bu sebeple firmamız farklı şekillerde üretmekte olduğu şıngıllar sayesinde çatıların çok daha güzel evlerin dekoratif anlamda da bir tasarım harikası yapıya dönüşmesine olanak tanımaktadır.shingle fiyatları

Şıngıl FiyatlarıŞıngıl Fiyatları ve Kullanım Kolaylığı

Son derece uygun seviyelerde üretmekte olduğumuz şıngıl fiyatları ile her bütçeye hitap eden farklı bir çözüm firmamızın ürün portföyünde yer almaktadır. Fibrocam taşıyıcılı olarak üretilmekte olan şıngılların kırmızı ve dolgun olan renkleri hakikaten görülmeye değerdir. Böylece çatıların son derece güzel görünmesine olanak tanımakta olan şıngıllar sayesinde dekoratif anlamda da güzel yapılar oluşturulmaktadır. En zorlu hava koşullarında dahi mukavemeti yüksek olan şıngıllar rüzgarlı havalarda bile stabil bir şekilde durabilmekledir. Bunun sağlanması için üstteki fibrocam taşıyıcının altında farklı üretim tarzları ve kumlu yüzey uygulamaları devreye girmektedir. Farklı desen alternatiflerinin bulunmuş olduğu şıngıl üretimimizde dikdörtgen, elmas, yuvarlak ve petek dilimlenmiş olarak üretilmekte olan 4 farklı şıngıl tipi dikkat çekmektedir.

singil-kucukdeveci-fiyatlariŞıngıl Fiyatları ve Genel Özellikleri

Son derece uygun şıngıl fiyatları firmamız hizmet portföyünde bulunduğundan dolayı renk alternatifini de çeşitlendirmekteyiz. Arzu edenler için kırmızı ve klasik modelli ürettiğimiz şıngıllara ek olarak yeşil ve gri modeller de talep görmektedir. Böylece gerek meskûn mahal olan evlerde sitelerde apartmanlarda kullanılan şıngıllar gerekse kamelya kış bahçesi gibi çeşitli dışarı çözümlerinde de devreye girebilmektedir. Ekstra köşe masrafı çıkartmaya şıngıllar çatılardaki çinko kullanımının önüne geçmektedir. Böylece son derece çevreci bir çözüm olan şıngıl çatıya çok daha az yük binmesine de sebep olmaktadır. Yaklaşık olarak metrekare başına 12 kilogram ağırlık bindiği şıngıl kaplamalar kiremit ve metal çatıya göre çok daha uzun ömürlü yapıları ortaya çıkartmaktadır.

En Ekonomik Şıngıl Fiyatları

Firmamız bütün evlerin ve yapıların çok daha güzel görünmesi için oldukça ekonomik şıngıl fiyatları belirlemiştir. Uygulamalar neticesinde son derece uzun ömürlü olan şıngıllar ayrıca ekstra su yalıtımına da ihtiyaç duymamaktadır. %30 ve daha üzeri eğimlerde su geçirmezlik özelliği devreye girmektedir. Montajı da son derece kolay olan şıngıl bu noktada ekonomik bir girdiyi müşterilerimize sunmaktadır. Her türlü çatıda kullanılmakta olan esnek yapı malzemesinin üretilen şıngıllar kesinlikle bükülüp kırılmaz en sıcak havalarda dahi erime yapmaz. Ayrıca soğuk havalarda da donma ve çatlama gibi problemler ortaya çıkartmaz.