Sandviç Panel Ölçüleri

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz Oylanmadı.)
sandvicpanel-uretim

Cephe Paneli – Polüretan

59.00  / kdv dahil / m2

Sandviç Panel – Taşyünü

90.00  / kdv dahil / m2

Sandviç Panel Tekiz

64.00  / kdv dahil / m2

Sandviç Panel Ölçüleri Standardı

İnşaat sektörünün aranılan bir yapı malzemesi özelliğinde olan  yapı malzemesi, iki kat galvaniz özelliğine sahip boyalı sac arasına değişik kalıklıkta ve değişik yoğunlukta yalıtım malzemesinin enjekte edilmesiyle elde edilen bir malzemedir. Galvaniz sacın yanı sıra alüminyum levhalar arasında poliüretan enjekte edilmesiyle de elde edilen bu paneller, çok farklı ebat ve ölçüde üretilebilirler. Bu noktada malzeme ölçüleri belirli standartlara bağlı olarak da üretilebilmektedir. Kullanıcının isteğine göre şekillenebilmesi sayesinde çokça tercih edilen çatı paneller özellikle kompozit çatılarda ve cephe kaplama işlemlerinde etkin bir şekilde kullanılmaktadır. Esasında oldukça estetik bir yapı malzemesi olduğu için özellikle yüzey kaplamalarından sıklıkla kullanılan cephe paneller, çatı, soğuk oda ve cephe kaplamalarından etkili olarak kullanılmaktadır.

Sandviç Panel ÖlçüleriSandviç Panellerin İstenilen Ölçülerde Kesilebilmesi

Yapı sektörünün çokça tercih edilen yapı malzemesi olmasından kaynaklı olarak dikkatleri üzerine çeken bu yapı malzemesi, sunmuş olduğu kaliteli yalıtım ve estetik görünüm sebebiyle çokça tercih edilmektedir. Bu noktada istenilen özelliğe göre otomatik sistemler sayesinde istenilen ölçülerde kesilebiliyor olması da ürünlerin sık kullanılmasının nedenleri arasında yer almaktadır. Üretim teknolojisinin oldukça hızlı gelişmesinin doğal sonucu olarak, gerek malzeme kalitesi gerekse istenilen ölçülerde kesilebilir olma özelliği artmaktadır. Bundan ötürü günümüzde malzeme özellikleri oldukça etkin ve istenilene yanıt verebilecek bir şekilde ayarlanabilmektedir.

poluretan çatı panel kd Panel Uygulama Alanlarına Göre Panel Ölçüleri

Uygulama alanı olarak oldukça geniş bir yelpazede hizmet veren bir yapı malzemesi olarak dikkatleri üzerine çekmektedir. Bu bağlamda inşaat sektörünün pek çok alanında kullanılan malzemeler uygulamaları istenilen ölçülerde kolay kesilebilmesi sayesinde oldukça işlevsel bir yapı malzemesi olma özelliğine sahiptir. Panel ölçüleri, uygulama alanına göre kolayca şekillenebilen bir yalıtım malzemesi olarak oldukça etkin bir kullanım olanağı bulunan bir yapı malzemesidir. Günümüz modern teknoloji unsurlarıyla donatılmış olan üretim tesislerinde çok daha hızlı ve pratik bir şekilde istenilen ölçülerde üretilebilen sandviç paneller pek çok farklı sektöre hizmet verme noktasında oldukça başarılıdır.

Panel Ölçülerinin Belirlenmesi

Sandviç paneller çok geniş bir alanda kullanım özelliğine sahip olduğu için çok farklı ebatlarda üretilmesi istenen bir yapı malzemesidir. Bu noktada oldukça etkin bir şekilde kullanım özelliğinin bulunması sayesinde çokça tercih edilen yapı malzemesinin, istenilen ölçülerde kolay kesilebilmesi de tercih edilmesinde etkili olmaktadır. Ayrıca gelişen teknolojinin üretim teknolojisine uyarlanması sayesinde gerek üretim maliyetinin düşük olmaya başlaması gerekse ürünün ölçüleri konusunun istenilen hızda yapılabiliyor olması,  yapı malzemesinin sıkça tercih edilmesinin temel nedenleri arasında yer almaktadır. Sandviç paneller tasarımları ve görünümleri sayesinde estetik açıdan da oldukça elverişli bir hizmeti yerine getirme noktasında oldukça başarılı bir yapı malzemesidir.