Sandviç Panel Izmir

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz Oylanmadı.)
Çatı Sandviç Panel

Panel bir yalıtım ürünüdür ve ürünün temel amacı da enerji korunumu sağlamak üzerine olur. Bu bakımdan adından da anlaşılacağı üzere iki farklı yüzey alanın arsında kimyevi bir madde eklenerek bu malzeme meydana getirilir; bu ürünler de boyalı galvaniz sac ile poliüretandır. Yüzey alanları boyalı galvaniz sac ya da doğal alüminyum olan panel, arasına konan farklı malzeme tipleriyle sandviç şeklini alarak panel başlığında tüm İzmirlilere yalıtım malzemesi sağlar.

 

Sandviç Panel Tekiz

64.00  / kdv dahil / m2

Sandviç Panel İzmir ve Ulaşım Noktaları

Yerleştirildiği noktalarda içindeki dolgunun ve yüzey alanlarındaki metalin kalitesine de bağlı olmakla beraber çok iyi derecede yalıtım görevi görür. Isı, ses, su yalıtımı sağlayan paneller; çatı ve cephe panel adıyla tüm İzmirlilerin kullanımı için hazır hale getirilir. Tabi panelin cisim yapısına kavuşması gibi o cismin ustalıkla kullanılır duruma getirilmesi de gerekir ve burada çalışan firmanın şahsi özellikleri bir adım öne çıkar. Dolayısıyla hizmet aldığınız firmayı doğru adımlamalarla seçmeli, yanlış kararlar almaktan çekinmelisiniz.

Sandviç Panel Izmir
sandwich panel

Panel Izmir ve Monte İşlemi

Monte edilme süreci oldukça kolay olur; zira belirli kalıplara göre üretilen paneller, kolay taşınır olmalarıyla beraber fazla da ağırlık yapmazlar. Bu bakımdan hızlıca monte edilen ürünleri izmirde hizmeti veren firmalarda bulabilirsiniz. Panelin kullanılacağı alan, önceden muhakkak araştırılmalıdır ki panelde ona göre boa kullanılışın; sonuçta panelin yüzey alanlarındaki kalite, panelin kullanım uzunluğunu doğrudan etkileyecektir.

sandvic-panel-izmir
sandvic-panel-izmir

Sandviç Panel Boyası

Paneller üzerinde birkaç farklı boya türü kullanılabilir ama en ucuz ve en çok kullanılan boya türü polyester boyadır; fakat bu boyanın kalitesi bazı alanlarda yetersiz kalacağından dolayı  izmir şubelerinden konu hakkında bilgilendirme alabilirsiniz. Panelin konulacağı noktaya göre plastisöl ile PVDF boyalar kullanılabilir; fakat bu boyaların kullanımı için de bölgenin iyice araştırılması ve bölgedeki ihtiyaçların belirlenerek hareket edilmesi gerekir. Doğal olarak bölgenin coğrafi şartları neyi gerektiriyorsa panelin yüzey alanları da ona boyanır. Bu boyama işlemi, hızlı bir şekilde yerine getirilebilir.