Sandviç Panel Fiyat İstanbul

sandvic-panel-fiyatlari-istanbul

Sandviç Panel Fiyat İstanbul

Sandviç Panel Fiyat İstanbul  barınma ihtiyacında sağlam, hafif, izolasyon özellikleri barındıran ve düşük maliyetiyle inşaat alanındaki teknolojik geliştirmelerin son ürünlerinden birisi olan sandviç panel, aynı zamanda estetik yapı kapmalarında oldukça faydalı çözümler sunmaktadır. Günümüzdeki mimari gereksinimler ve sürdürülebilir, ekonomik ihtiyaçlar sandviç panellere geniş bir kullanım alanı yaratmaktadır. Genel yapısal özelliği, uygulandığı alanlara minimum ağırlık ve hacim ile maksimim sağlamlık oluşturmaktır. Kullanım alanlarına göre iç dolgu özelliği ise değişmektedir.

 

Sandvic Panel Fiyat İstanbul
Sandvic Panel Fiyatlari

Sandviç Panel Fiyatları Neye Göre Değişir?

Sandviç Panel Fiyat İstanbul , her alanda olduğu gibi, diğer benzer yapı elemanlarına nazaran düşük kütleyle yüksek performans elde etme amacıyla geliştirilmiştir. Doğal olarak üretim aşamasında minimum işçilik ve montaj süreçlerini kapsayan bir disipline sahiptir. Bu da sandviç panelin diğer malzemelere göre ekonomik bir fiyatta sunulmasını ve inşaat maliyetlerini düşürmesini sağlar. Söz konusu projenin yalıtım yoğunluğu gereksinimine, çeşitlerine, kullanılacak malzemeye, iç dolgulara ve diğer çeşitli detaylara göre sandviç panel fiyatları değişiklik gösterir. Bunda, metalin türü ve uygulama alanının genişliği de rol oynamaktadır.

sandvic cephe panel poluretan
Cephe panel

Sandviç Panelin Sağladığı Avantajlar

Sandviç panel uygulamaları dünya pazarında niteliksel, estetik, güvenilir ve çok amaçlı yapı sistemlerinde önemli bir rol üstlenmektedir. Son zamanlarda yapı sektörünün tüm alanlarında ve yönlerinde ani bir popülerlik kazanan sandviç panel, geleneksel tasarımların yerini alarak ticari, eğlence kompleksleri, stadyumlar, tıbbi merkezler, ekonomik ve endüstriyel yapılardan konut projelerine kadar herhangi bir binanın temel unsurunu temsil eden evrensel bir malzeme olarak önemini kanıtlamıştır. Panellerin herhangi bir projede sağladığı temel avantaj, inşaat işinin önemli ölçüde azaltılması ve buna bağlı olarak maliyetlerin %50´lik bir oranda düşürülmesidir. Kolay taşınabilen paneller özgün bir tasarıma sahiptir ve bu da onlara özel bir değer verir.

 

tasyunu-cati-panel
Taşyünü Dolgulu Sandviç Panel

Düşük Maliyetle Gelen Hızlı ve Güvenilir Yapılar

Binaların yapı süreci, fabrikalardaki temel tasarımların imalatı üzerine geliştirilen, esasen yeni teknolojilerin kullanımıyla mümkün hale gelen hazır bloklara teslim edilmiştir. Bu disiplin mümkün olan en kolay kurulumu varsayar, zira tüm detaylar temel montaj malzemeleri ile komple bir sete katılan özel unsurları içermektedir. Yapılara sağlamlık, tüm atmosferik olaylara karşı izolasyon mukavemeti, depreme dayanıklılık ve birçok özellik katan sandviç paneller, çok düşük fiyat karşılığında hızlı kurulum ve emniyetli yapı sistemleri sunmaktadır.