sandvic-panel-pvc-kd

Sandviç Panel Çatı Uygulamalarında Malzeme Kalitesi Önemlidir

İlk olarak binaların yan cephelerinde ve bölmelerinde kullanılan, avantajlarının kısa sürede anlaşılmasının ardından binanın düğer noktalarında da kullanılmaya başlayan ürünler , iki sac arasında yalıtım malzemesinin preslenerek tek bir yapıya dönüştürülmesi ile esasına dayanan bir yapı malzemesidir. Aradaki yalıtım malzemesinin kalitesi elde edilecek başarıyı da doğrudan etkilemektedir. Bu nedenle strafor kullanılan malzemelerin yanında son zamanlarda cam yünü ya da poliüretan kullanılan panellerin kullanımı artmıştır.Panel Çatı uygulamalarında da yine cam yünü kullanılan panellerin kullanılması, yalıtım konusunda uygulamacılara avantajlar sağlamaktadır. Uzun süreli kullanımı, bakım gerektirmemesi gibi özellikleri ile dikkat çeken bu çatı malzemesinde kullanım yerine göre farklılık gösteren boy ve kalınlıkta üretimler yapılmaktadır.

sandvic panel cati kd - Sandviç Panel ÇatıPanel Çatı, Kendine Has Formuyla Dikkat Çeker

Panel üretiminde kullanılan kıvrımlar ve formlar, uzun araştırmalar sonucunda geliştirilmiş ve hem panele hem de kullanıldığı alanlarda yapılara avantaj sağlayan özel ürünlerdir. Dolayısıyla ürünlerin uygulamaları yapıya ekstra bir değer katmaktadır. Mekan tasarımcıları ve mimarlar için de zengin renk seçeneği ile üretilen paneller, farklı mekanların oluşturulması aşamasında da başarılı sonuçlar yakalanmasına olanak sağlarlar. Farklı çözümlerin etkili bir şekilde uygulanmasında ve yalıtım çözümlerinde tercih edilen çatı malzemesi, kolay stoklanması, fire vermeden uygulanabilmesi gibi avantajlara da sahiptir.

sandvic panel tekiz kd - Sandviç Panel ÇatıPanel Çatı Farklı Projelerin De Çözümü Olmaktadır

Sadece sıcak ve soğuk geçirmezliği ile yetinmek istemeyenler için etkin bir ses yalıtımı da sağlayan  çatı uygulamalarına yeni yapılan geniş alanlı alışveriş merkezlerinde, konteyner yapıların çatı kapatmalarında ve özellikle büyükşehirlerde belediyelerin hayata geçirdiği sosyal tesisler ve hizmet birimlerinin oluşturulmasında etkin bir şekilde kullanılmaktadır. Her bir projenin farklı kullanım alanı ve kullanım noktasının bulunması, panel üretiminde de çeşitliliğe gidilmesine yol açmıştır ki bu çatı sistemlerinde de karşımıza çıkmaktadır. Çatılarda çatı panel ürünlerinin kullanımının tercih edildiği projelerde gereksiz maliyetlerin üstlenilmemesi için projenin uygulanacağı bölgeye uygun et kalınlığına sahip ürünlerin kullanılması son derece nemli bir konudur. Dolayısıyla proje aşamasında, kullanılması gereken çatı panelinin hangisi olacağı da detaylı olarak araştırılmalıdır. Bu konuda gerek uzun yıllar sektöre hakim müşteri temsilcileri ile gerekse zengin ürün çeşidi ile Küçükdeveci İnşaat çözümün bir parçası olmaktadır.

En Uygun Sandviç Panel Çatı Fiyatları Küçükdeveci’de

Piyasada farklı fiyat aralıklarında malzemelerin çatı uygulamalarına rastlamak mümkündür.  Bu fiyat dalgalanmalarının ana sebeplerinden biri kullanılan malzemenin kalitesidir. Bu nedenle sadece fiyatına aldanarak yanlış bir seçim yapmamak için bu konuda bir uzmanın desteğini almak en uygun çözüm olacaktır. Yılların getirmiş olduğu kalite ve deneyim ile Küçükdeveci İnşaat, müteşebbislere akılcı çözümler sunmayı kendine ilke edinmiştir. Bu ilke doğrultusunda kendisine ulaşan tüm taleplerde, proje boyutuna bakmaksızın çözüm üreten firma, koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesinin de güzel örneklerini vermektedir. Siz de panel çatı ihtiyaçlarınızda firmamızı arayabilir, Müşteri temsilcilerimize gerekli bilgileri aktararak en uygun koşullarda hayalinizdeki projeyi uygulama şansı yakalayabilirsiniz