Sandviç Panel Çatı Fiyatları

renkli-sandvic-paneller

Sandviç Panel Çatı Fiyatları

Sandviç Panel Çatı Fiyatları , Çatılarına su ve ısı yönünden yalıtım yaptırmak isteyenlerin ilk dikkate aldığı ürünlerden olan sandviç panel çatı fiyatları açısından da avantajlı olması ile birlikte sıklıkla tercih edilen ürünlerden olmaktadır. İki kat boyalı galvaniz sacla ya da alüminyum levha aralarına uygulanan poliüretan ile birlikte elde edilen bu malzemeler sadece çatılarda değil aynı zamanda cephe yalıtımlarında da rahatlıkla kullanılabilmektedir. Diğer yalıtım malzemelerine kıyasla üst seviyede hem ısı ve su hem de ses yalıtımı sağlayan bu malzeme tekrar bir sıva ya da boya işlemi yapılmasına gerek bırakmaz.

 

Sandviç Panel Tekiz 62.00  / kdv dahil / m2
Sandviç Panel – Taşyünü 90.00  / kdv dahil / m2

 

 

Sandviç Panel Çatı Fiyatları
sandvic-cati-panel

Sandviç Panel Nerelerde Kullanılır?

Yalıtım malzemeleri arasında sandviç panel hemen hemen her alana uygun olacak şekilde elde edilebildiğinden pek çok alanda tercih ediliyor olsa da daha alternatifsiz kaldığı büyük çaplı projelerde daha fazla tercih edilmektedir. Bu açıdan spor kompleksleri, endüstriyel amaçlarla inşa edilmiş olan binalar, büyük çiftlikler ve alışveriş merkezleri gibi alanlarda uygun sandviç panel çatı fiyatları da sunması ile birlikte sıklıkla tercih edilmektedir.

yalitimsandvicpanel
yalitimsandvicpanel

Sandviç Panel Çatı Fiyatları Avantajları

Ekonomik olması açısından sandviç panel çatı fiyatları ile ön plana çıkıyor olsa da sandviç panellerin tercih edilmesindeki en büyük etken bu panellerin özellikleri olmaktadır. Hızlı şekilde montaj yapmaya uygun olan bu yalıtım malzemesi yüksek mukavemet gücüne sahip olması ile dikkat çekmektedir. Farklı renk seçeneklerini bir arada barındıran bu yalıtım malzemesi sayesinde çatı veya cephe uygulamalarında kişilerin isteklerine uygun çözümlerin elde edilmesi mümkün olabiliyor.

sandvic-panel-tekiz
sandvic-panel-tekiz

Sandviç Panel Çatı Fiyatları ve Özellikleri

Sandviç paneller yalıtım yaptırmak isteyen kişiler ve firmalar tarafından genellikle sandviç panel çatı fiyatları yönüyle avantajlı olmasından dolayı tercih edilmektedir. Ancak bunun dışında da sandviç paneller mimari olarak farklı tasarımların elde edilmesine açık olması, kalite anlamında yapılan testlerden başarıyla çıkabilmesi açısından da avantajlı olmaktadır. Hiçbir şekilde bakteri üretmek ya da bunları içinde barındırmak gibi bir özelliği bulunmayan bu paneller hijyenik anlamda da avantajlı olmaktadır. Zaman içerisinde özelliğini kaybetmiyor olması da özellikle uzun süreli kullanımlar düşünüldüğünde avantajlı olacaktır.