Sandviç Panel Bursa

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz Oylanmadı.)
sandvic-poluretan-panel-

Cephe Paneli – Polüretan

59.00  / kdv dahil / m2

Sandviç Panel Üretimlerinin Nasıl Yapıldığı Neden Önemli?

Yalıtım malzemelerinin göstereceği performansı belirleyen etkenlerin başında bu malzemelerin ortaya çıkış süreçleri son derece etkili olmaktadır. İki farklı yüze sahip olan ve arasında çeşitli yalıtım malzemelerinin kullanılmış olduğu  panellerde ne türden yalıtım malzemelerinin tercih edildiği aynı zamanda malzemenin göstereceği yalıtım performansını da belirliyor. Bu konuda bilgisiz olan kişilerin mutlaka bursa çatı panel firmalarından bilgi alması gerekmektedir. Böylece ihtiyaç duyulan yalıtım sorunlarının çözülmesi için bir adım atılmış olabiliyor. Çatı ve cephe kaplaması olarak kullanılan bu ürünlerin özenle seçilmesi durumunda uzun süreli kullanımların gerçekleşmesi de mümkün olmaktadır.

Sandviç Panelde Standartlar Dışında Üretim Yapılabiliyor Mu?

Panel üretimleri belirli standartlar altında formlar oluşturulduktan sonra müşterilerin istekleri ve söz konusu yalıtım ihtiyaçlarına göre çeşitlendirilebilmektedir. Bu noktada öncelikle panellerin ortaya çıkmasını sağlayacak mutlaka iki yüzlü ve arasında yalıtım malzemesi katılabilen formun bozulmaması gerekmektedir. Burada galvaniz sac ya da alüminyum ile araya konulan taş yünü, cam yünü ve EPS gibi yalıtım malzemeleri kullanımına dikkat ediliyor. Bunun dışında boyutlarla ilgili standartlar söz konusu olduğunda çatı panel firmaları 3, 4 ve 5 hadve olarak bilinen üç farklı standartta üretimlerine devam etmektedir. Bu çeşitler arasından kişiler uygulanacak yalıtım projesinin büyüklüğüne bağlı olarak ne kadar malzeme gerektiğini ya da metal kalınlıklarının ne kadar olması gerektiğini de belirleyebiliyor.

Sandviç Panel BursaSandviç Panellerin Kullanım Süresi

Yalıtım malzemesi olarak son yıllarda ortaya çıkan çok sayıda malzeme yalıtım uygulaması yaptıracak olan kişilerin rahatlıkla tercih yapmasına da zemin sağlamış durumdadır. Bu konuda çatı panel ilinde hizmet veren firmalar sıklıkla tercih ediliyor. Kişilerin panel uygulamaları ile ilgili olarak en merak ettiği konuların başında sandviç panellerin ne kadar süreyle kullanılabileceği gelmektedir. Metal dış yüzey ve dayanıklı iç yalıtım malzemesi sayesinde uzun yıllar boyunca kullanılabilecek olan bu yalıtım malzemesinde firmalar da bu malzemelerin kalitesine bağlı olarak garanti verebiliyorlar. Burada hem ürünün ortaya koyacağı performans hem de kullanım süresi göze çarpacak kadar etkili olmaktadır.

sandvic-panel-bursaPanelden Sonra Boya Gerekir mi Nasıl Boya Yapılmalı?

Yalıtım malzemeleri içinde binaların kaplanmasının ardından herhangi bir şekilde sıva ya da boya gerektirmeyen yalıtım malzemeleri de bulunmaktadır. Ancak çatı panel bursa bunlardan farklı olarak üzerine boyama yapılan malzemelerden biridir. Kişilerin boya yapılması sırasında dikkat edeceği en önemli konu polyester, poliüretan, PVDF ve plastisöl olarak bilinen boya türlerinin kullanılmasıdır. Daha çok polyester boyaların seçilmesi ile birlikte pek çok kişi bu tür boyaları tercih ediyor. Yalıtım uygulamasının yapıldığı yere bağlı olarak değişiklik gösteren bu boya kullanımlarında Küçükdeveci İnşaat ve Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi olarak bizler bilgimizi ve tecrübemizi de müşterilerimizle paylaşıyoruz.