Sandviç Panel Aksesuarları Nelerdir ?

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz Oylanmadı.)
poluretan-panel

Cephe Paneli – Polüretan

59.00  / kdv dahil / m2

Sandviç Panel Tekiz

64.00  / kdv dahil / m2

Sandviç Panel  Aksesuarları Nelerdir? , İnşaat sektöründe çok kullanılan ve en çok aranılan bir yapı malzemesi özelliğinde olan paneller yapı malzemeleri galvaniz özelliğine sahip iki kat boyalı sac arasına değişik kalınlıkta ve farklı yoğunlukta olan yalıtım malzemesinin konulmasıyla elde edilen bir malzemedir. Galvaniz saclar birlikte alüminyum levhalar arasında poliüretan doldurulmasıyla elde edilen paneller, çok farklı ebatlarda üretilebilirler. Bu noktada aksesuarları da belirli standartlara bağlı olarak da üretilebilmektedir. Kullanıcının isteğine göre üretilmesi sayesinde çok fazla tercih edilen  özellikle farklı tipteki çatılarda ve cephe kaplama faaliyetlerinde etkin bir şekilde kullanılmaktadır. Estetik bir yapı malzemesi olduğu için özellikle yüzey kaplamalarında çokça kullanılan , çatılarda, oda ve cephe kaplamalarında yoğun olarak kullanılmaktadır. Aksesuarlar panellerin uygulanacağı yere sabitlenmesinde çok önemli bir vazife görürler.

Sandviç Panel Aksesuarları Nelerdir ?Panel Aksesuarları İstenilen Özellikler

İnşaat sektörünün çokça tercih edilen ve yapı malzemesi olarak dikkatleri üzerine çeken bu malzeme, ortaya koymuş olduğu kaliteli yalıtım malzemesi ve estetik görünüm oluşturması sebebiyle çokça tercih edilen ürünlerdendir. Panellerin istenilen özelliğe göre belirlenen otomatik sistemler sayesinde istenilen ölçülerde kesilebiliyor olması da malzemenin tercih edilme nedenleri arasında yer almaktadır. Paneller kalitesi ve istenilen ölçülerde kesilebilir olma özelliğini artmaktadır. Üretim teknolojisinin oldukça hızlı gelişmesinin doğal sonucu olarak panellerin kesimi ve uygulanması da oldukça kolay hale gelmiştir. Bundan ötürü günümüzde aksesuarları oldukça etkin kullanılmakta ve istenilen amaca yanıt verebilecek bir şekilde ayarlanabilmektedir.

poluretan-mebranli-panelUygulama Alanlarına Göre Panel Aksesuarlarının Kullanımı

Geniş bir yelpazede hizmet veren bir yapı malzemesi olarak ve uygulama alanı olarak oldukça dikkatleri üzerine çekmeyi başarmış bir yalıtım malzemesidir. Bu bakımdan inşaat sektörünün pek çok alanında kullanılan paneller istenilen ölçülerde ve kolay bir şekilde kesilebilmesi sayesinde uygulanması oldukça kolay ve işlevsel bir yapı malzemesi olma özelliğine sahip ürünler arasındadır. Çatı panelleri uygulama alanına göre kolayca şekillenebilen ve  uygulanması kolay bir yalıtım malzemesi olarak oldukça etkin bir kullanım olanağı bulmuş bir yapı malzemesidir. Günümüz modern teknoloji unsurlarıyla donatılmış olan üretim tesislerinde çok daha hızlı ve pratik bir şekilde istenilen ölçülerde üretilen malzeme çok farklı alanlarda uygulama ve kullanım olanağı bulmuştur.

Panel Aksesuarlarının Belirlenmesi

Çok farklı ve geniş alanlarda kullanım özelliğine sahip olduğu için çok farklı ebatlarda üretilmesi istenen bir yapı malzemesi olarak kullanılmaktadır. Bu alanlarda oldukça etkin bir şekilde kullanım özelliğinin bulunması sayesinde çokça tercih edilen yapı malzemesinin, istenilen ölçülerde kolay kesilebilmesinde ve uygulanacak alanlara sağlam bir şekilde monte edilmesinde kullanılan paneller olarak oldukça geniş kullanım alanına sahiptir

Cephe Uygulaması ile Binanızı Soğuğa Karşı Koruyun

Ürünü inşaat sektöründe daha çok ısı yalıtımının sağlanması için kullanılan bir malzemedir. Bu sebep ile cephe uygulamalarını tercih ederek siz de binanızın ısı yalıtımını sağlayabilir, doğalgaz ücretlerinizden tasarruf edebilirsiniz.