Plywood Ölçüleri ve Çeşitleri

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz Oylanmadı.)
plywood rus

 

Plywood Ölçüleri ve ÇeşitleriÖzellikle inşaat alanında ve inşaat malzemeleri alanında çok kullanılan plywood ürünleri ahşap malzemeler ile üretilmekte ve bu alanın yanında birçok farklı alanda da kullanılabilmektedir. Dış etkenlere karşı dayanıklılığı yüksek olan bu ürün ayrıca oldukça hafif olması nedeni ile tercih edilmektedir. Farklı boyutlarda olması ve değişik plywood ölçüleri ile birçok alanda kullanıma uygun olabilmektedir. Ağaç malzemeler üretilen ve kaplamalı olarak veya kaplamasız olarak üretilen bu malzemelerin kalınlıkları ve boyutları kullanılacak alana göre değişiklik gösterebilmektedir. Kullanım alanına en uygun ölçülerin tercihi nakliye ve uygulamada kolaylık sağlamaktadır.

18 mm plywood küçükdeveciPlywood Kullanım Alanları ve İşlevi

Genel olarak inşaat alanında kalıp malzemeleri olan kullanılan bu ürün bunun yanında iç cephelerin oluşturulması ve kaplanması gibi işlemlerde de kullanılabilmektedir. Ayrıca mobilya üretim alanında çokça kullanılan bu ürün otomotiv ve gemi üretimi alanında da kullanılmaktadır. Farklı plywood ölçüleri nedeni ve kalınlıkları nedeni ile birçok alanda kullanımı mümkündür. Ülkemizde genel olarak 6 mm ile 30 mm arasında kalınlıkları bulunan bu ürün 2500 mm 1250mm boyutları ile 1525 mm 1525 mm boyutlarına kadar farklı ölçülerde üretilebilmektedir. Firmamız ve sitemizde bu malzemeler için kaplamalı veya kaplamasız olarak her boyutu için kaliteli ürün bulunabilmektedir.

Uygun Fiyatlı Kaliteli Plywood Malzemeler

İnşaat malzemeleri konusunda oldukça geniş bir ürün seçeneği bulunan firmamızın sitesinde plywood malzemeleri konusunda da geniş bir ürün seçeneği bulunmaktadır. Farklı kalınlıklarda ve farklı plywood ölçüleri ile kaliteli ürünler bulunabilmektedir. Ayrıca sitemizde kaliteli plywood malzemeleri uygun fiyatlar ile almanızda mümkündür. İnşaat gibi mobilya, otomotiv ve çeşitli üretim alanlarında kullanılan bu malzemeleri oldukça kaliteli şekilde uygun fiyatlar ile firmamızın sitesinden kolayca temin etmeniz mümkündür.