Onduline Fiyatları

En Uygun Onduline Çatı Kaplama Fiyatları Nereden Alınır?

Çatıların kar, yağmur, güneş gibi doğal etkenler karşısında dayanıklı olması, özellikle kış günlerinde yalıtım konusunda etkili çözümlerle binanın nemden uzak tutulması binanın ömrünü uzatması bakımından son derece önemli olmaktadır. Bu konuda pek çok çatı malzemesi, farklı performanslar sergilerken, geniş alanlar kapatma olanağına sahip olan, ondüline çatı kaplama malzemesi, kendine has formu ve güçlü performansı ile farkını ortaya koymaktadır.

Piyasaya çıktığı günden beri, gerek özel formu ve dayanımı, gerekse kolay montajı ve zengin renk seçeneği ile adını duyuran Onduline çatı kaplama fiyatları ile de avantajlı bir çözüm olmaktadır. Onduline çatı uygulamalarında hızlı montajın yanı sıra, stoklama maliyetinin az olması ve üst üste konulduğunda dahi kırılmayan özel formu ile adeta çatı uygulamalarında en fazla tercih edilen malzeme olmuştur.

Onduline Çatı Kaplama Fiyatları Arasındaki Fiyat Değişiminin Nedenleri Ne?

Ondulüne piyasaya sunulduğu ilk yıllarından aradan, geçen yıllar sonucunda neredeyse tüm çatı malzemelerini geride bırakmış, büyümesine ve gelişmesine devam etmiştir. Ülkemizde de ilk zamanlarda gerek ebat gerek et payı gerekse de renk seçeneğinin fazla değişim göstermemesi sebebiyle fiyat ortalamaları da belli bir seviyede seyretmiştir. Ancak ilerleyen dönemde, ihtiyaçların farklılaşması ile boyutlarda, kalınlıklarda yaşanan değişimler, farklı fiyat seçeneklerinin oluşmasını sağlamıştır. Günümüzde Onduline fiyatları arasındaki farklılıklar da burada sözünü ettiğimiz çeşitliliğe ulaşmıştır. Fiyat konusunda etkili olan bir diğer konu ise, ulaşımdır. Özellikle Güneydoğu gibi hem uzak hem de yapı olarak zor bir bölgede, oluşan fiyatlar ile Marmara bölgesinde uygulanan fiyatın farklı olması ise son derece doğal bir durum olarak değerlendirilmelidir.

onduline strafor - Onduline çatı kaplamaOnduline Çatı Kaplama Fiyatları Hesaplanırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Bir inşaat malzemesinin fiyat araştırması yapılırken, malzemenin yanında kullanılması gereken diğer parçaların da maliyetlerinin çıkartılması son derece önemli bir detay olmaktadır. Özellikle uygulamacılar tarafından verilen fiyat tekliflerinde göz önüne alınmayan bu detaylar sebebiyle zor durumlar ortaya çıkabilmektedir. Son derece uygun olan yelpazesi ile satışa sunulan onduline çatı kaplama fiyatları, yanında kullanılacak ondüline çivisi de dahil olmak üzere tüm malzemeler gözden geçirilerek teklife yazılması yanlış anlaşılmaların da önüne geçecektir. Elbette uygulamacının yani ustanın talebi olan miktarın da göz önünde bulundurulması son derece önemli olacaktır. Onduline, son derece dayanıklı ve özellikle su geçirmeme özelliği son derece yüksek bir malzeme olması bakımından çatı aralığına daha farklı bir yalıtım malzemesinin konulmasına gerek duyulmaz. Bu da maliyeti düşüren önemli bir özellik olarak karşımıza çıkmaktadır.

onduvilla kirmizi - Onduline çatı kaplama
onduvilla

En Uygun Onduline Çatı Kaplama Fiyatları Küçükdeveci’de

Özellikle inşaat malzemeleri konusunda müşteri memnuniyeti ilkesinden ödün vermeden hizmet veren Küçükdeveci İnşaat, en küçük metrekareden başlayıp, en geniş alanda çatı kaplaması uygulamasına kadar tüm çözümlerde onduline çatı kaplama fiyatları konusunda, fiyat garantisi ile hizmet vermektedir. Siz de projenizde ekonomik çözümlerin yanında, güçlü bir partner ile projenizin hayata geçmesinde gerekli olan tüm inşaat malzemelerini tek bir noktadan temin etmek için Küşükdeveci’ye gelebilirsiniz.