Foamboard Fiyat

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz Oylanmadı.)
izocam-duz-xps-levha

Çatı Yalıtımı İçin Foamboard Fiyat Portföyü

Özellikle çatı kısmındaki izolasyonun kaliteli bir şekilde yapılabilmesi için üretmiş olduğumuz xps köpük fiyatları portföyü oldukça beğenilmektedir. Foamboard dediğimiz çatı izolasyon çözümleri son derece yüksek oranlarda ısı izolasyonu gerçekleştirmektedir. Farklı üretim teknolojilerinin de devreye girmekte olduğu Foamboard en modern uygulamalar arasında yer almaktadır. Böylece polistiren dediğimiz ana maddeden imal edilmekte olan foamboard çatı kısımlarında uygulanmakta olan ve oldukça pratik yapısıyla dikkat çeken ısı izolasyon çözümüne dönüşmektedir. Polistiren tanecikler üretim hattında iken bazı kimyasal eklentilerle birlikte jel haline getirilmektedir. Böylece jel haline getirilmiş olan karışıma şişirme gazı ilave edilir. Şişirme gazi ilave edilmesi ile birlikte dış etkenlere karşı çatıda ısı izolasyonunu sağlayabilmek için kaliteli bir tampon bölge oluşturulmaktadır.

Foamboard Fiyat

 

Foamboard Fiyat Uygunluğu ve Kaliteli Kullanım

Firmamız tarafından belirlenmiş olan foamboard fiyat uygunluğu dikkat çekmektedir. Böylece her türlü çatıda kaliteli bir şekilde ısı izolasyonunun gerçekleştirilmesine katkı sunmaktayız. Birçok alanda kullanılmakta olan Foamboard levhalar özellikle çatı kısmında daha kaliteli bir şekilde sonuç vermektedir. Bilhassa eğimli olan çatılarda istenen ısı izolasyonunun ortaya çıkartılabilmesi için firmamız tarafından İSO standartlarına dikkat edilerek üretilmektedir. Son derece kaliteli olan uygulamanın birçok avantajı bulunmaktadır. Bu avantajların en başında ise çatı tahtası kullanmadan direkt olarak Foamboard ile birlikte çatıda ısı izolasyonunun gerçekleşmesine olanak tanımaktadır.

En Uygun Foamboard Fiyat

Çatılarda istenen şekilde ısı izolasyonun ortaya çıkartabilmek için üretmiş olduğumuzu foamboard fiyat portföyü de son derece uygun seviyelerde yer almaktadır. Böylece her bütçeye hitap eden farklı bir çözümün olduğu firmamızın üretim portföyünde yer almakta olan Foamboard levhalar sayesinde çatılarda istenen kalitede ısı yalıtımı meydana getirilmektedir. Çatılar aslında ısı yalıtımı noktasına en çok dikkat edilmesi gereken bölgelerdir. Genellikle ihmal edilen çatılarda firmamızın ürettiği kaliteli foamboard gibi levhalarla birlikte ısı izolasyonu sağlandığında binanın tümünde yüzde yirmiye yaklaşan bir enerji tasarrufu da ortaya çıkacaktır.

En Ekonomik Foamboard Fiyat Opsiyonları

Eğimli çatılarda kiremit altına da uygulanabilmekte olan foamboard fiyat portföyü son derece ekonomik bir şekilde belirlendiği için gerek konutlarda gerekse endüstriyel tesislerde ısı yalıtım çözümüne dönüşmektedir. Foamboard levhaların en büyük avantajlarından birisi de oldukça uzun ömürlü olmasıdır. Sert ve dirençli yapısı sayesinde dış etkenlere karşı mukavemeti yüksek olan levhalar aynı zamanda her türlü iklim koşulunda da uygulanabilmektedir. Metrekare başına düşmekte olan ağırlığı göz önüne alındığında en kaliteli çatı izolasyon çözümlerinden birisidir. Kesinlikle su geçirmeyen yapısı sebebiyle çatı kısmında tercih edilen foamboard aynı zamanda çevreye karşı duyarlı bir üründür. Çok kolay bir şekilde üretildiği ve montajı da çok hızlı bir şekilde yapıldığı için oldukça ekonomik ve pratik bir uygulama olarak dikkat çekmektedir.