sandvicpanel-kd-12-38

Sandviç Panel Ankara Fiyatları

Evlere Sandviç Panelle Yalıtım Yaptırılır Mı?

Bu malzemeler ler ilk ortaya çıktığı günden beri yalıtım konusunda ortaya koyduğu performans ve bu malzemeyi deneyimleyen kişiler tarafından duyulan memnuniyet sonrasında hızla daha çok ilgi gösterilen bir malzeme olmaya evirildi. Pek çok zaman büyük hacimli spor salonu, kongre ve kültür merkezleri, çiftlikler, fabrikalar, alışveriş merkezleri gibi alanlarda kullanımı ile karşılaşılan  uygulamalarında kişilerin kendi konutları için de hizmet alması mümkün oluyor. Pek çok alternatif yalıtım malzemesi arasından panel ankara fiyatları sebebiyle bu ürüne yönelmiş olan kişiler için yalıtım performansının başarıyla ortaya konduğu mümkün olmaktadır.

Sandviç Panel Ankara FiyatlarıSandviç Panel Çeşitleri Nelerdir?

Boylarına, kullanılan malzemelerine bağlı olarak farklı gruplara ayrılabildiği gibi aynı zamanda uygulanacak olduğu yere göre de değişiklik gösteren malzemelerden olmaktadır. Çatı ve cephe kaplamalarında kullanıldığı artık herkes tarafından bilinse de bu ürünler soğuk oda paneli şeklinde de kullanılabiliyor. Kullanılacağı yere bağlı olarak farklı özelliklere sahip olan bu malzemelerde aranan ortak özellik ise hepsinin ısı, su ve ses yalıtımı konusunda beklenen performansı ortaya koyması olmaktadır. Panelin en büyük avantajlarından biri ek bir sıva ya da boya işlemine gerek bırakmadığı için bu malzemeler diğer yalıtım malzemelerine ve uygulamalarına göre çok daha uygun fiyatlı olmaktadır. Yapılan boya malzemenin dayanıklılığını da artırır.

[vc_row][vc_column]

[vc_column_text]

Sandviç Panelde Yapılan İşlemler

Çatı ve cephe panel leri temel olarak iki kat boyalı galvaniz sac ya da alüminyum ile bunların arasına yerleştirilmiş olan yalıtım malzemelerinin kullanılması ile ortaya çıkmaktadır. Galvaniz sacların boyanması malzemenin dayanıklılığının olumlu olarak etkilenmesi açısından önemlidir. Bu sebeple boyanma şekli de ayrıca önemli oluyor. Coil Coating adı verilen bir teknikle boyanan bu iki sac uzun yıllar dış ortamın en sert koşullarına karşı dayanıklı kalabilmektedir. Özellikle coğrafi konumu sebebiyle korozyona daha fazla maruz kalacak olan yerler için bu boyamanın ne kadar kaliteli yapıldığı önem kazanmaktadır. Panellerin kalitesi ve dayanıklılığı arasında farklılıkların da ortaya çıkmasına sebep oluyor.

Sandviç Panel Fiyatları Neye Göre Değişir?

Kişilerin yalıtım malzemesi tercihlerinde geniş bir skalada alternatiflere sahip olarak rahatlıkla ürün satın almasına olanak sağlayan panel malzemesi çeşitleri aynı zamanda farklı  fiyatları ile ortaya çıkmaktadır. Burada ara malzeme olarak kullanılan yalıtım ürünleri, projelerin büyüklüğü ve ihtiyaç duyulan ürünün büyüklüğü ayrıca önemli olmaktadır. Malzeme uygulamalarında en gerekli olan aksesuarların da bu noktada projelere katılması mümkün olabiliyor. Projenin uygulanacağı yere bağlı olarak çeşitli taşıyıcı sistemlerin kullanılması önemli olmaktadır. bu sebeple kişilerin tüm bu desteği bir arada verebilecek olan bir firmaya başvurması gerekmektedir. Küçükdeveci İnşaat ve Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi olarak bizler malzemenin ilk halinde aksesuarlarla genişlenen son adımına kadar her aşamada sizlere yardımcı oluyoruz.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]