sandvicpanelkaplama-istanbul

Sandviç Panel Ağırlığı

Sandviç Paneller İle Kışa Hazırsınız

Kış ayları ülkemizde en ağır şekilde yalanmaktadır. Bunu aslında bir şekilde eğlenceye ve turizme dönüştürmek ülkenin her ne kadar ekonomik büyümesini sağlasa da kış aylarında yaşamın zor hale geliyor oluşu inkar edilemez bir gerçektir. Kış aylarında yoğun bir şekilde yağan kar ve yağmurun ev içerisine sızması zamanla tüm apartmanlarda karşılaşılabilecek bir durumdur. Bunun önüne geçmek için şimdilerde yapılan kaplama ürünleri özellikle çatılarda hala bile başarıyı yakalayamamaktadır. Çatılarda biriken kar ve yağmur suları her zaman aynı anda yere inmez. Bunun için geçen zamanda ev içerisine sızmalar ya da duvar ıslatmalar çok yaygın bir şekilde yaşanabilmektedir. Bunun önüne geçmek için yapılan oluklar da yetersiz kalınca sandviç panelin gerekliliği ortaya çıkar. Panel ile çatının tam korumasını sağlar.

[vc_row][vc_column]

[vc_column_text]

Sandviç panel ağırlığıMalzeme Kar Sularını Engeller Mi?

Kış aylarında aşırı kar yağışının olduğu her noktada mutlaka yapılması gereken oluk değişimi ve çatı kaplama malzemelerinin değiştirilmesidir. Kişiler evlerde yaşanan nem ve rutubet yüzünden sağlık problemleri yaşamaktadır. Aslında bunun oluşumu engellendiğinde evin de havası değişecek sizin yaşadığınız rahatsızlıklar da tarihe karışacaktı. Nem, rutubet ve duvar ıslanmalarının önüne geçmek için bir çatıda panel neredeyse zorunluluktur. Bu malzeme çatıya ekstra bir yük yaratmayacak kadar kalitelidir ve bu sayede daha rahat bir kış geçirmenize yardımcı olacaktır.

sandvic-panel-zeytinburnu-küçükdeveciPaneller Nasıl Yapılır?

Çatınızın durumu kışa hazır değilse mutlaka kış ayları girmeden önce bir önlem almanız gereklidir. Yazın sıcak havalarda size çok da önemliymiş gibi gelmeyen çatı sorunları kış aylarının yaklaşması ile birlikte gittikçe büyüyen ve büyüdükçe daha büyük masraf açan bir zarar haline gelir. Bunu sağlamak için gerekli olan malzemeler artık çatının onarılmasından öte tamamen kapatılması için yalpan tercihlere yerini bırakacaktır. Kış aylarının yoğun yaşandığı noktalarda  ve kaliteli koruma tarzı ile en sık önerilen üründür. Çatıya kısa sürede kaplanan ve kış aylarında evin tamamen sıcak, kuru kalmasını sağlayan bu ürün kısa sürede tamamlanarak kullanıma sunulacaktır.

Sandviç Panel Kaplama Fiyatları

Bir çatı ve cephe kaplama malzemesi olarak bilinmektedir. Bu ürünü alırken size arasında uçurumlar olan fiyatlar verilebilecektir. Bu gibi durumlarda seçeceğiniz panelin ağırlığını ölçüt olarak almanız gerektiğini unutmayınız. Özellikle bu malzeme çatı kaplama malzemesi olarak kullanılacağından ağırlığına dikkat etmek gereklidir. Kalın ve ağır sandviç paneller hem kalite bakımından hem de koruma bakımından çok önerilmez. Bu malzeme ile kullanım alanını da belirlemekte en hafif olan panel aynı zamanda en kaliteli ve en uzun süre kullanım sunan panel olarak da değerlendirilmektedir. Kaplama yapılırken evin ve çatının durumu da göz önüne alınarak bir hesaplama yapılmalıdır.

Kayseri İline Özel Fiyatları Kayseri İmkanı

Kayseri ilinde bulunan inşaat firmaları için yapılmış özel kampanyalardan ısı yalıtımı gibi birçok farklı alanda faydalanmak mümkündür. Özellikle ısı yalıtımında malzeme ürünlerini tercih edecek firmalar için sunulan malzeme imkanından firmalar faydalanabilmekte ve en ekonomik yollardan ısı yalıtım uygulamalarını yaptırabilmektedirler.

İkitelli İlçesinde Panel İkitelli Hizmeti

İstanbul, ikitelli ilçe sınırları içerisinde inşaat firmalarına sunulan ürün  hizmeti sayesinde burada bina inşası gerçekleştirecek olan firmalar güvenilir bir şekilde firmanın üretmiş olduğu kaliteli malzemeler sayesinde binalarının dış cephe ısı yalıtım işlemlerini gerçekleştirebilme imkanına sahiptirler.

Uygulanacak Yere Göre Panel Ölçüleri

Çatıların inşa edilmesi sırasında kullanılan yalıtım malzemeleri maçın başında bu ürün gelmektedir.Teknopanel ve tekiz taşyünü formatında üretilebilmektedir. Yalıtımlı ve yalıtımsız olarak üretilmekte olan malzeme kolaylıkla imal edilebilmektedir.  ölçüleri kullanılacak yere göre değişiklik göstermektedir. 30 milimetre kalınlıktan 100 milimetre kalınlığa kadar panel üretmek mümkündür.

 

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]